reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Witam nowa koleżankę:-):-p, jesteśmy prawie w tym samym miesiącu w ciaży , na kiedy masz termin...:confused:wiesz co juz masz ...
 
reklama
witam w Polsce obliczyli mi że na 3 sierpnia a tutaj byłam na usg i wyszło mi że na 28 lipca najprawdopodobniej będziemy mieli chłopca.Mam kilka pytań jak to tu jest z porodami rodzinnymi ? i czy mąż może zemną być przez cały czas ?tz nawet po porodzie naszych starszych dzieci nie będzie będą na wakacjach w Polsce wiec będziemy sami fajnie nam się to poukładało no i najważniejsze które mnie nurtuje kiedy jedzie się do szpitala ,powiem wam szczerze tego porodu boje się najbardziej he he ale myślę że to strach przed nieznanym ,mój mąż jest dziwnie spokojny wiec ja mogę sobie po panikować dziękuje z góry za odpowiedzi
 
jeśli chodzisz na wizyty do położnej to ona ci powinna dać numer tel na oddział (ja miałam) i jak masz skurcze to dzwonisz i oni ci wszystko powiedzą , możesz też jechać do szpitala i zrobią ci badania i albo zostawia albo odeśla do domu :-)
porody są jak najbardziej rodzinne , mój mąż był ze mną przez cały poród ,ale niestety jak już było po wszystkim to siedział od rana do wieczora ale na noc musiał wychodzić ,wiem że w niektórych miastach są hotele szpitalne i tam można być we dwójkę za dodatkową opłatą :tak:
generalnie w szpitalu jest o wiele lepiej niż w PL tylko jak się nie zna języka to jest problem bo o ile na sali mogłam z dziewczynami po angielsku rozmawiać to niestety w jadalni jak one rozmawiały po norwesku to nie miałam pojęcia o czym mówią i wolałam jadać u siebie w sali :tak:
no i fajne jest to że w szpitalu wszystko dostajesz , czyli masz piżame ,ręcznik , podkłady , majtki siatkowe ,a dla dzidzi są kaftaniki i pieluszki ,więc ze sobą bierzesz niewiele , a ciuszki tyle co na wyjście :-)
 
Ostatnia edycja:
dziękuje za odpowiedź ja byłam dopiero raz u położnej nie miała za dużo czasu bo musiała mi załatwić usg wiec więcej czasu zajęło jej umówienie mi wizyty dwa tygodnie wcześniej byłam u lekarza i powiedział że na usg będę czekała ok 3-4 tygodnie a tu nagle taki pośpiech:szok: teraz jak będę na wizycie to zapytam o numer ja też mówię po angielsku teraz się uczę norweskiego nie wiem jak dużo się nauczę do czerwca zobaczymy a jeszcze mam jedno pytanko jak długo trzeba zostać po porodzie w szpitalu pozdrawiam serdecznie
 
Witam serdecznie długo mnie niebyło na forum :) A to dlatego ze maluszek w domu :-D:-D Podczytywałam Was tylko ale dziś juz zaczynam pisac. Wielkie gratki dla nowych przyszłych mamusiek :tak:
 
Witajcie

Dziękuje za gratulacje. Synuś urodził sie 30 stycznia miał 3570 g i 53 cm. W tej chwili super rosnie cycusia woła nawet co godzinkę ogólnie głodomorek z niego. Ale jestem bardzo szczęśliwa mamą i super sie czuję w tej roli.

Widzę ze ogólnie spokój na forum :) Pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Witam!

Gratki dla wszystkich nowych i przyszlych mamusiek!!! Zadko tu zagladam bo jakos malo sie tu dzieje.:zawstydzona/y:

Ale wiosennie sie zrobilo, to moze i troche wiecej energii wpadnie do tego watku!

Pozdrawiam wiosennie i slonecznie!

:-):-):-)
 
Do góry