reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hello
Witam nowe mamy:happy2: rozgośćcie się;-)

Ale skwar,aż do Anglii nie podobne:-D Ale powiem wam,ze jak rodziłam swojego pierwszego synka 8lat temu to pamiętam czerwiec byl tak samo gorący:tak: Co robicie w taka pogodę?? Ja z rana ogarnęłam,co miałam do ogarnięcia,naszykowałam na obiad,potem tylko wstawię ziemniaki i siedzę z kawa..Szkoda ze nie mrożoną... ach marzy mi sie mrożona kawa:-) wiecie może która się nadaje,żeby w domu sobie zrobić??
borkosia fajnie sie świętowało,ale na drugi dzień lepiej nie pytaj...:-D ja zadko pije,wiec potem zawsze muszę odchorować,ale warto było,impreza udana;-) a mozesz wkleic linka do tych pojemniczkow,ciekawa jestem jak wyglądają,bo szczerze mowiac nie słyszałam o tej firmie
mamcia widzę na suwaczku dopiero 6ty tydzień ciąży:happy2:
bella witaj:happy2: pewnie ze możesz dołączyć:tak: twoja dzidzia to chłopiec czy dziewczynka?
anna miałaś juz pierwszy scan?
 
reklama
Bella jestem z wschodniego Londynu
Wierka tak to poczatek ciazy dopiero
:tak:, jeszcze nie bylam u gp. ale mam jeszcze czas ;-). Ja tak jak ty rano ogarnelam w domu pozniej corcie polozylam spac i tez sie polozylam na 30 min. tak mnie od rana mdlosci mecza :-(, a tu zaraz w tym upale do szkoly musze leciec po mlodego. Dobrze ze to juz dzis ostatni dzien i wakacje :-D, moze pospie do 9 ;-). Co do mrozonej kawy to my sobie robimy ze zwyklej kawy rozpuszczalnej (kawa z 3 cm tylko ja zalewamy reszta to mleko i specjalny syrop do mrozonej kawy sa rozne smaki ja lubie waniliowy i na koniec kostki lodu mmmmmmmm pychota ). Polecam na gorace dni :tak:.
 
mamcia mój jutro kończy rok szkolny i.... wakacje:happy2::-p:happy2: nawet nie liczę ze pośpię długo..ale za to z rana nie będzie pospiechu:biggrin2:
a dzięki za przepis na kawkę;-) spróbuję jak mnie znowu ochota najdzie.. mamcia Ty w ciąży a ja mam zachcianki:-D


Właśnie położyłam towarzystwo do spania,m dziś później wróci z pracy wiec mam chwile dla siebie,szkoda tylko ze w tej polskiej tv nie leci nic ciekawego:baffled:
 
Jejku jak mi sie w tym tygodniu nic niechce juz nie wspominajac o chodzeniu do pracy codziennie tylko odliczam godziny do jej konca, ale naszczescie jutro juz czwartek wiec koniec tygodnia dla mnie ...I nareszcie nie trzeba rano wstawac..wlasnie sie tez zastanawiam co by jutro robic z moim malym co by pozytecznie spozytkowac dzien..macie moze jakies sugestie ?
 
Wakacje :-D, wstalam przed 10 :szok:. Dzieciaki oczywiscie wczesniej ale sie bawily i daly mamie pospac ;-).
Ja dzis jeszcze nie mam planow ale ze nie usiedze dlugo w domu to napewno gdzies sie wybiore :tak:.
Wierka jak raz posmakujesz takiej kawki to bedziesz ja pic przez cale lato :tak:, najlepiej ja zrobic w dlugiej szklance i tylko z 3 cm wody...
 
Witam
i już odliczam godziny do wakacji:-)
bella a ile twój mały ma?My zwykle chodzimy na plac zabaw,ale jak miałam tylko Sammiego z początku to chodziliśmy na basen kryty.Popatrz sobie w necie w swojej okolicy,ja ostatnio z rana szukałam placów zabaw i znalazłam jeden na świeżym powietrzu z basenem dla maluchów..Jamie przeszczesliwy:tak: a często bylo tak i czasem do tej pory jest,ze chodziliśmy sterczeć na most i obserwować pociągi które pod nim przejeżdżają<--pasja mojego Sammiego.. dzieciom dużo do radości nie potrzeba;-)
mamcia woooow co za luksus,spać do 10tej:-D:-D dobrze ze dzieci maja dla ciebie litość;-) a jak tam mdłości?

Mykam z Jamiem na plac zabaw,w drodze powrotnej zahaczymy o sklep i jazda po Sammiego,dziś kończy wcześniej..Mam wrażenie jakby weekend miał sie dziś zacząć;-):-)
 
Wierka moj maly ma 20 miesiecy I jest normalnie taki aktywny ze caly czas cos trzeba z nim robic bo inaczej to mu sie nudzi I marudny jest. Z drugiej strony tez go rozumiem bo jak mnie nie ma 3 dni to pozniej oczekuje mamy full time.
Mamcia gdzie we wschodnim londynie mieszkasz?
 
reklama
wierka niesamowite ile radosci moga nam przyniesc dzieciece wakacje :-p, u nas rano to burza domowa byla codziennie :laugh2: nie wspominajac jak za pozno czasami wstawalismy ;-).
Narazie czuje sie tak dobrze ze az sie martwie, czasami troche mdlosci, no cyce bola tez ;-), tak pozatym to nie czuje sie wcale w ciazy.
Ja juz rano polecialam do kolezanki, wczoraj wyszla ze szpitala z malenstwem, taka slodziutka malutka :laugh2:, niby 4 kg a taka malutka sie wydaje. Lily mi teraz zasnela i mam czas dla siebie :tak:.
Bella dokladnie na Upminster
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry