reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej witam nowe mamy,widze ze forum nam kwitnie na nowo:happy2::happy2:
krissy no proszę mieszkalam na Isleworth rok czasu:-) i daze to miejsce sentymentem,bo moj pierwszy synek tam się urodził
borkosia o to nowicjuszka w Londynie:-)W której części mieszkasz? Zarejestrowałaś sie w lokalnym GP(ośrodku zdrowia)?Pytam bo widzę ze dzidziuś w drodze:-)
 
reklama
Wierka ja pomieszkuje w walthamstow :) byłam się rejestrować już kilka tyg temu i czekam cały czas na list od nich, no i się nie doczekałam do tej pory. Pani w okienku poinformowała mnie, iż oni nic nie mogą zrobić jedynie zapewnić mi opiekę w wypadku choroby i skierowała mnie do najbliższego szpitala. Tam też złożyłam wniosek o zarejestrowanie i powtórnie oczekiwanie na list. Właśnie wczoraj dostałam wezwanie na pierwszy scan 1 sierpnia i tyle. Nie mam żadnej położnej ani nic. Mam nadzieję że przy najbliższej wizycie mi ją przyznają czy to inaczej działa?
 
borkosia powinni Ci w GP przyznać położną od początku ciąży,ja niektórych rzeczy nie pamiętam,bo mój Jamie ma juz ponad 2 latka.. dobrze ze masz zaklepany pierwszy scan:tak: A dobrze się czujesz?
 
wierka jako tako już 17 tydzień a dalej wymiotuje i ciężko mi się chodzi, skurcze mnie łapią a tak to dobrze tylko brzusio mały. Tak jak widziałam inne kobietki takie piłeczki mają a ja prawie płaska
 
hej dziewczyny ...fajnie ze sie odezwalyscie te stare i nowe mamuski!!!!!!!!!!!!!
juz myslalam ze forum obumarlo:(((

ja prawie na rozwiazaniu....czyli odliczam dni....!!!!
na dworze upal a ja mam wrazenie ze sie topie....ale daje rade!!!

borkosia-jak moge jakos pomoc to prosze pisz smialo..!!!jezeli chodzi o polozna to nie ma jednej konkretnej ktora prowadzi twoja ciaze i jest z toba przy porodzie..o prosze scan przed toba czy to pierwszy???bo z tego co zrozumialam to jestes w 17tyg a 1 sierpnia bedziesz w 20tyg wiec wtedy jest tak naprawde drugi scan?????????????????? wiec moze zapytaj w szpitalu?????? a brzusiem sie nie przejmuj jak wyskoczy do przodu to nie bedziesz mogla go schowac:)))

pozdrawiam cala reszte!!!!!!!!
i naprawde ciesze sie ze zrobilo sie gwarno!!!!
zawsze razniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ssyla znam ten ból, też się topie a jeszcze sąsiadka grila robi i takie zapachy dochodzą z ogródka :( A co do scanu to tak pierwszy tutaj bo dopiero co w czerwcu przyleciałam do anglii
 
witajcie o polnocy!!!
w moim przypadku to sie nazywa bezsennosc...ale coz sie dziwic 2 dni przed....ciezko spac!!!
a co uwas kobietki???????????????????????

borkosia-czyli wszystko jasne!!! skoro jestes od czerwca to zrozumiale!!!to kiedy planwo dzien porodu???
 
Ssyla mi się jeszcze trochę zejdzie dopiero 20 grudnia, taki prezent pod choinkę :) Widzę że Ty już lada dzień to trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było ;)
 
Ostatnia edycja:
Hello:-)
ssyla jak tam?Nie rozpakowałaś się nam przed czasem??:happy:
borkosia oj nie martw sie jeszcze Ci zdarzy brzusio urosnąć i pupcia tez hehe;-) ja tak z moim pierwszym długo wymiotowałam i bałam się ze zamiast tyć,to jeszcze tracę na wadze,ale to wszystko jest naturalne i potem się unormowało wiec głowa do góry:tak:

Ale mamy lato,co?Takiej pogody to ja się nie spodziewałam:-D
 
reklama
hejka....
o Boziu ale dzis upal to znaczy codziennie jest ale dzis to juz chyba jakas przesada....
nie chce narzekac bo takie lato to bylo wieki temu i uwielbiam slonce ale teraz w w takim stanie ......
wciaz w dwupaku i bez zmian mialam masaz szyjki ale nic nie pomoglo to znaczy nic mnie nie rusza 29 jesli moje malenstwo sie nie ruszy ide na wywolanie....ale zanim do tego dojdzie uwierzcie mi sprobuje wszelkich mozliwych sposobow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dam sie a co!!!
wierka-a co u ciebie???plany wakacyjne????jedziesz do polski???synio pewnie jak moj jeszcze do szkoly uczeszcza????
borkosia-a ty jak dajesz rade w to lato????no i jak ci sie tu podoba nie teskno za nasza polsza????

oki mykam ...czas na pizze:)))
ot taki ze mnie lakomczuch:))
w koncu ciezarnej wszystko wolno nie:)))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry