reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Dziewczyny :) Troszkę mnie tu nie było, ale już jestem. Widzę że nowe osoby się pojawiły :) Mam problem słuchajcie od jakiegoś czasu pobolewa mnie brzuszek i robi się twardy, nie mam pojęcia czy zgłosić to jutro na kontroli u położnej czy na wizycie u lekarza za tydzień. Jak myślicie?

Wierka wklejam Ci pojemniczki :)

Brother Max Pojemniki na żywność etap 1 KIDSNET (3403310450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=WpH454K4d34&feature=share&list=PLXoyQjaJsrylMNd3fKkk428PSInnEFEVA

[/URL]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Borkosia a ktory to tydz ciazy? Czasami tak jest, ja w drugiej ciazy tak mialam bardzo czesto i bralam nospe. Ale zglos to poloznej.
 
Dzień dobry:biggrin2:
Pierwszy dzień wakacji przed nami,pobudeczka o 6.30:biggrin2: i pije kawkę w towarzystwie mojego najmłodszego.
mamcia kawa na zimno mmmmmm pycha:tak: wczoraj sobie przygotowałam:-p następnym razem dodam mniej mleka,bo nalałam go do pełna i za bardzo się rozcieńczyło,trochę biała wyszła ale i tak pycha w smaku.

Mówisz byłaś w odwiedzinach u maleństwa..ach ja uwielbiam takie malutkie dzidzie:happy2: I teraz zastanawiam się czy ostatnio przypadkiem czegoś nie zmajstrowaliśmy:baffled::-D
bella chłopcy w szczególności maja niespożyte pokłady energii:tak:
borkosia mamcia Ci dobrze radzi,zgłoś to położnej,doradzi Ci co najlepiej z tym robic.Mi brzuch twardniał jak za długo stałam lub chodziłam.Czasem nawet obiad na raty robiłam.. a te kubeczki rewelacja:-) fajne jest to ze można je łączyć ze sobą(nie walają się po zamrażarce),mrozić i potem wyjmować po malej porcji

Uciekam szykować śniadanie do usłyszenia później
 
Ostatnia edycja:
wierka ja lubie duzo mleczka :tak:. 3 dzidzia mowisz ;), nas zaskoczyla, chociaz przyznam ze sie zastanawialismy :D.
Zapowiada sie nastepny upalny dzien, tylko planow brak, M w pracy do nocy :-( i co tu robic?
Tak mi sie marzy jakas plaza :tak:....
 
Ostatnia edycja:
mamcia nooo co ma być to będzie,my już z mężem nie staramy się o kolejne,ale czasem tak jest ze los decyduje za nas;-):-)

Ja już się z plaży wyleczyłam:-D bylismy niedawno nad morzem i jak utknęliśmy w korku tak więcej czasu spedzilismy w aucie jak na samej plaży...
Byłam dzisiaj z chłopakami w bibliotece,maja teraz jakąś akcje,ze jak przeczytasz min 6 książek to dostajesz nagrodę-naklejki i inne tam drobiazgi.Nakręcili dzieci w szkole i mój Sammy,bardzo chciał wziasc udział.. Teraz Jamie śpi,a starszego sąsiadka wzięła na plac zabaw ze swoimi.. A ja popijam mrożoną kawkę;-)

Powiem Wam,ze trochę mnie przerażają te wakacje w Londynie:baffled: Wszędzie gdzie jest fajniej trzeba płacić wstęp i wiadomo tanio nie jest w koncu to Londyn,wiec trzeba będzie sie naglowkowac,żeby dzieciom czas zorganizowac.Dajcie znać,jak wam mija czas...
 
Jej ja jeszcze dzis nigdzie nie bylam :-(, zaraz zjemy obiad i moze spacerek ale jakiegos lenia dzis dostalam i nic mi sie niechce :zawstydzona/y:..
 
Dzień dobry:-)
dziś pobudeczka nieco później,o 7.10;-) Dzień zapowiada się ładnie:tak:
borkosia jak tam po wizycie z położną?Dalej brzuszek twardnieje?

Milego dnia babeczki:happy::happy:
 
reklama
Witam sie i ja :tak:.
Borkosia daj znac jak po wizycie.
Ja dzis w lepszej formie, wczoraj tak mnie scielo ze po 21 poszlam juz spac:szok:. Zaraz klade mala na drzemke, pozniej spacerek i jakos zleci nastepny dzien ;-). Wierka synek taki ranny ptaszek? Ja przed 9 ostatnio nie wstaje :-).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry