reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
aaaaa i ten suwaczek dzisiaj porod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie on kurde jest?????
czuje sie od dzis przeterminowana:)))
 
reklama
ssyla:-D no to już lada moment... a fajny masz termin,Kate tez ma rodzic na dniach;-)

A my już odliczamy dni do wakacji..Pogoda wakacyjna,a tu do szkoły trzeba chodzić:baffled: Ale dzisiaj Sammy ma basen,to sie chociaż ochłodzą..
Na wakacje jedziemy do Polski:tak: ale jeszcze nie wiem kiedy,z moim mężem to nigdy nic nie wiadomo;-) chyba w połowie sierpnia.. A puki co będę sama organizować chłopakom wakacje,a nie jest łatwo z taka różnicą wieku,bo gdzie sie chce wybrać,to albo jeden za duży albo drugi za mały.. Wczoraj byłam z Jamiem w bardzo fajnym parku z basenem dla maluszków na świeżym powietrzu,ale kąpać sie w nim mogą dzieci poniżej 8lat,wiec Sammy odpada,no chyba ze nikt tam nie pilnuje i go jakoś przemycę;-)

A zapomniałabym sie pochwalić,ze zaczęliśmy z Jamiem naukę na nocniczku:tak: Puki co jest dobrze,a najważniejsze ze chce usiąść,bo do tej pory,to nocnik mógł nie istnieć:-D A najlepsze ze dostał taki wypasiony 3w1 to nawet na niego nie spojrzy a siusia do takiego najtańszego z willkinsona ;-)
 
Oj dziewczyny ja to padam przez tą pogodę. Jak padało to każdy marzył o słońcu a teraz każdy pragnie deszczu. Siedzę w chałupie bo nawet nie mam siły się ruszyć na zakupy bo od razu łapią mnie jakieś dziwne ataki, ciemno przed oczami, zimny pot i czuje jak odpływam w sekundę. Muszę zgłosić to przy najbliższej wizycie bo to zdarza się coraz częściej. A właśnie dzisiaj dostałam w końcu list ze szpitala na pierwszą rozmowę z położną. Już myślałam że o mnie zapomnieli, ponad miesiąc czekania a tu zaraz połowa ciąży.

Ssyla podoba się i to bardzo, tylko jeszcze wszystko takie nowe :) no u troszkę tęskno za rodzinką, przyjaciółmi. Na razie rola kury domowej ;p Oby Ci nie wywoływali porodu, podobno straszna męka, ale nie będę zapeszać co do Twojego przypadku:) Daj znać co i jak :)

 
Ostatnia edycja:
dziewczynki wciaz 2w1... wczoraj jadlam curry ponoc przyspiesza:))) w moim przypadku jednak nie:((
a upaly zapowiadaja na caly nastepny tydzien!!!!!
uffff...sie odezwe...
papatki
 
Hej
wymiękłam wczoraj :-p weekend zaczęłam od czwartku świętując urodziny koleżanki,miała być kawa a skończyło się jeszcze w domu na drinkach za jej zdrowie;-) dzisiaj juz doszłam do siebie,a tu jutro kolejna impreza,urodziny mojego męża:-)
ssyla z tego co wiem,to curry nie na wszystkich działa,moja znajoma najadła tego i potem aż się rozchorowała a skurczy jak nie było tak nie było.. Jejku,teraz to juz naprawdę w każdej chwili może sie rozpocząć:tak: az mnie trochę dziwi ze z drugim dzieckiem jesteś już po terminie i dalej nic.. zresztą kto wie jak tam nocka minęła??;-) daj znać co i jak i trzymaj się:-)
borkosia no to już chociaz jedno z głowy..a z tymi atakami,to wyglada na osłabnięcie,przy takiej temp nie ma sie co dziwić..nos ze sobą zawsze wodę:tak:

A wiecie jak mnie kiedyś znajoma opierniczyła... Byłyśmy w parku z dziećmi w gorący dzień i oczywiście wszystko dla nich miałam od kremu do picia i jedzenia..a wtedy ona mówi ''A dla siebie coś masz??'' no i rzeczywiscie dzieci były najważniejsze,a o siebie nie dbałam.. od tej pory zawsze mam w lodowce butelki z woda a jak biorę im jedzonko to i dla siebie szykuje,a co!!:-)
 
HEY witam w klubie ja juz zaliczylam piewsze omdlenie przez te upaly ! PIC PIC PIC tyle uslyszalam od lekarza wizyte z polozna mam juz za soba jestem w 12nastym tygodniu a ty pozdrawiam Goraco!:-)
 
Cześć Dziewczyny, w końcu nadszedł upragniony dzień, nie ma słońca:) da się żyć normalnie!!! Ssyla chyba już po, bo coś Nam tu milczy :) Pochwale się Wam zamówiłam pojemniki na jedzenie dla maleństwa firmy brother max i dzisiaj przyszły:) Są rewelacyjne, naprawdę polecam :)

Wierka nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, ja w tamtym tygodniu świętowałam urodzinki ukochanego i kurcze wszyscy pili a ja jak ta sierotka marysia siedziałam i tylko patrzenie mi zostało :-p

Anna123 ja już w połowie 19 tygodnia :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry