reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
wierka moj zamowil Xbox'a uffff .... maja dzieciaki wymagania :p
od jutra zaczynam szal zakupowy...jak ja tego nie lubie :nerd: szlak mnie trafia na sama mysl....tyle ludzi
 
reklama
nikah dobrze ze nie odkładasz tego na ostatnia chwile,im bliżej świąt tym bardziej tłoczno,ty jeszcze ciężarna do tego.Zycze udanych zakupów:happy:
A ja kupiłam kozaki:-) mam nadzieje ze w styczniu wyczaję jeszcze jedna parę na przecenach;-)
olusiaa a Ty jak tam,święta blisko?:happy:
 
Wierka i Nikah dzięki za przywitanie:-) jak miło ...;-)

Wierka tak czerwiec to moja szczęśliwa data a miał być maj:) Moja pociecha to chłopczyk mały łobuziak;-) Uciekam z nim na spacer wpadnę wieczorkiem może będziecie a teraz życzę miłego popołudnia:-)
 
Grrr co za nocke mialam .....mlody znowu kaszle....tragedia, te ich wychodzenie na dwor w szkole wykonczy mnie :angry: a do tego moj kot cala noc walczyl z choinka gggrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!! Wscieklizny dostane
 
Hej wpadłam się przywitać i zameldować;-) U mnie od nowa szpital w domu.Najpierw październik/listopad wszyscy byliśmy chorzy,potem chwila przerwy i od nowa się zaczęło.Cały poprzedni tydzień młodszy był chory,zaplanowałam,ze od dzisiaj zacznę ostatnie zakupy świąteczne bo juz wyzdrowiał,a tu starszy gorączkuje od wczoraj i nadal przymusowe siedzenie w domu:crazy: Na dodatek mnie zaczyna rozkładać..ech juz nie mam siły narzekać
A co u was?Jak tam spędzacie ostatnie dni przed Świętami?Choinki ubrane?U niki chyba tak,skoro kot z nią walczył.Sorry nikah ale padłam:-D jak sobie wyobraziłam tego twojego kota walczącego w środku nocy choinka:-D:-D
 
Witam jestem mama 4letniej dziewczynki szukamy nowych znajomosci jestesmy tu same jezeli bedzie ktos chetny na pogaduchy prosze o meila jestesmy z Leyton :) pozdrawiam i czekamy z niecierpliwoscia;-)
 
nikolinka witaj,mam nadzieje ze zagościsz tu na dłużej:tak:

My nadal w domciu,chociaż chłopcy już lepiej się czuja i wybraliśmy się dziś na małe zakupy.Co ciekawe nie było ludzi:-D Spodziewałam się kolejek,tłumów w sklepach a tu na spokojnie zakupy udane:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry