reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
tak w sumie to pozna tak powiedziec ze to koncowka, cala ciaze przechodze calkiem niezle i bez wiekszych dolegliwosci. moj brzuch jest stosunkowo maly (nie mam potrzeby na ciazowe ubrania) wiec jest tez wygodny w poruszaniu sie i spaniu.
Nie znam plci bo nie chcialam, chcialam miec taka mala niespodzianke, jednak wszyscy bez wyjatku mowia mi ze to bedzie chlopak. traz mam tylko male problemy z twardniejacym brzuchem. we wtorek ide do lekarza to sie dowiem co i jak.
nam zajelo 6mies i w koncu sie udalo :). najlepiej traktowac to na luzie bo jak za duzo o tym myslisz to nie wychodzi.
To kochana ja zycze Wam powodzenia i czekamy na efekty :) zajadaj kwas foliowy
 
reklama
Tak kwas foliowy biore plus witaminy , a co do staran to zobaczymy jak pojdzie mam nadzieje ze szybko :) choc roznie to bywa Jestesmy juz 8 lat po ślubie no i w tym roku juz mi 30 stukneła wiec czas najwyzszy na dzidziusia :tak:
 
Czesc dziewczyny- jaka ja mialam fatalna noc, nic nie moglam spac, rzucalam sie po calym luzku (moj maz jest na tygodniowym wyjezdzie wiec jestem sama)
Teraz siedze sobie w pracy i nie moge sie pozbierac, pozwolilam sobie tez na kawe bo mam ciezka dzisiaj glowe. ale jeszcze jeden dzien i dlugi weekend plus ja mam wtorek wolny bo idziemy do szkoly karmienia piersia :) bedzie wesolo.
Miska- ja mam 29 lat i zawsze chcialm miec dziecko przed lub okolo 30. to macie z mezem niezly staz :) u nas dopiero 2 latka po slubie i 6,5 lat razem

Ja zabieram sie do roboty a Wam kochane zycze milego dnia
 
czesc laseczki.u nas oki,idziemuy na spotkanko z kolezanka i jeszcze do krawcowej,bo kupilam dla meza za dlugie spodnie i trzeba skrocic:tak:
SYLWIA-no ciezka noc mialas,zycze ci aby te dni pracy szybko minely,i bedzie wolne,to odpoczniesz sobie troszke:tak:
MISKA-witaj w naszym gronie,no dlugi staz macie malzenski,ja tez dwa latka po slubie,ogolnie to 8 razem:tak:zycze powodzenia w staraniech o bobaska:tak:
KASIU-no piekne te torty robisz,pewnie zglosze sie kwietniu do ciebie na urodzinki mojego Olika:tak:
 
Czesc dziewczyny
Sylwia ja tez nie lubie jak meża nie ma choc zdarzyło nam sie jedno małe rozstanie na dwa dni bo miał też wyjazd i były to bardzo dlugie dwa dni ,podziwiam te kobiety ktore ich mezowie sa na wyjazdach i w domach bywają dwa razy do roku .
Ala oli witaj całe szczescie , że te spodnie kupiłas za długie wiec mała przeróbka i gotowe , ja jesli chodzi o kupowanie ubran mojemu meżowi to jak to sie mówi lepiej go karmic niż ubierac ;) gdyż zazwyczaj to co mi sie podoba to jemu nie wiec sam sobie kupuje :)
Ciesze sie ,ze dzis juz czwartek i coraz blizej weekendu i trzy dni wolnego jak ja lubie takie przedlużone weekendy :) pozdrawiam
 
hej dziewczynki,wekend i to dlugiiii sie zaczyna:-):tak:
MISKA-musisz wejsc w menu i tam masz edytuj sygnature,wstaw tam kod suwaczka i zapisz,powinono byc ok;-):tak:
BLUSZCZ-czesc,witaj w naszym gronie,gdzie mieszkasz?co porabiasz na codzien?
 
ala_oli mieszkam w poludniowo zachodnim londynie ( okolice Kingston), a na codzien to teraz nie robie nic. Od lipca wzielam juz urlop macierzynski i teraz tylko czekam na nasza kruszynke ;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny,
Juz piatek i tak sie ciesze bo troche ten tydzien dal mi w "d" i padam ze zmeczenia.
Bluszcz- witamy - jak juz wczesniej pytalam, wiesz co bedziesz miala? wszystko masz juz gotowe?
ja juz nie moge sie doczekac jak pojde na macierzysnkie...
Moj m wraca dzisiaj do domku i strasznie sie ciesze bo juz mam dosyc tej samotnosci.
we wtorem ide do mojej poloznej bo cos mnie brzuch dziwnie boli, jest strasznie twardy i stale nepiety...
Miska- jak tam suwaczki? udalo sie? mi to zajelo troche czasu hahaha
Ala - jak tam spodnie juz zrobione?

Zycze wam wszystkim milego upojnego i pelnego wypoczynku weekendu
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry