reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SylwiaBl Mialam przeczucie ze urodze jeszcze w sierpniu:-):-)....hehe, jak widac nie sprawdzilo sie;-)... teraz juz tylko niecierpliwie czekam. Moja cala rodzinka i znajomi obstawili swoje typy co do daty urodzin;-), zobaczymy komu uda sie odgadnac:-):-)
Co do objawow to od kilku dni mam skurcze....cos jakby bole miesiaczkowe, poza tym jeszce nic, czop nadal w srodku, wody nie odchodza;-)
Dam znac jak bedzie cos sie dzialo:rofl2:

A jak tam Twoje samopoczucie?
 
reklama
czesc kochane wy moje...mialam dolka pms i wogole ale juz mi przeszlo...sprzatam,gotuje i jeszcze zakupki nas czekaja bo pustki w lodowce...ten wekend spedze w lozeczku,jakis filmik obejrzymy z mezem jak Oli pojdzie spac:tak:
BLUSZCZ-to juz tuz tuz lada dzien i bedziesz miala swoja dzidzie:tak:pewnie doczekac sie juz nie mozesz co?
SYLWIO-a pewnie zapraszam do siebie kiedy bedizes zchciala,zawsze mozemy zorganizowac grilla czy poprostu kawke wypic...na ile planujesz do polski wyjechac?
MISKA-no nie ciekawie jak ma sie takich znajomych co sa tylko jak cos chca...kiedys babeczki zorganizujemy takie nasze spotkanko z forum naszego:tak:fajnie ze ci sie podoba twoja praca,to najwazniejsze:tak:

milego wekendu babeczki:happy:
 
ala_oli...to prawda, nie moge sie juz doczekac. ;-)Wszystko juz gotowe na przyjecie nowego czlonka rodziny....tylko ja jakos jeszcze nie czuje sie gotowa do porodu. Z jednej strony chcialabym urodzic nawet dzis a z drugiej strony strasznie sie boje porodu i tego jak to bedzie:szok:
 
dzien dobry kochane,
wczoraj popralam wszytskie malutkie ubranka :) a pozniej jak nawiedzona siedzialam i je wachalam.... teraz mnie czeka prasowanko.
Mam pytanie - gdzie najlepiej kupic posciel do luzeczka? tutaj jakies te kolory poscieli sa takie mdlawe a ja szukam cos zywego.
Ala- to swietny pomysl z tym spotkaniem, na pewno cos zorganizujemy i dziekuje tez za zaproszenia.
Bluszcz- ja jakos nie boje sie porodu i mam nadzieje ze tak zostanie do konca. jedynie o czym mylse to to ze chce miec zdrowe malenstwo a reszte jakos wytrzymam. tyle kobiet rodzilo i nadal rodzi to i my damy rade. badz silna i mysl pozytywnie a wszystko pojdzie sprawnie. trzymam kciuki za was.
Ja czuje sie super przez cala ciaze ale tez mam dziwne przeczucie ze urodze przed terminem. w przyszlym tygodniu ide na usg to mi maluszka pomierza itp.
Miska- to jak bede szukala opiekunki to bede sie do ciebie usmiechala co :)))
Milej niedzieli kochane
 
Hej dziewczyny
A ja mam stresik, bo z tego co czuje to dzidzia obrocila sie glowka do gory na 10 dni przed terminem porodu:confused:
 
Bluszcz- ja bym dzwonila do poloznej bo lepiej to sprawdzic puki jest jeszcze czas, ja wiem ze oni maja mozliwosc obrocenia maluszka jeszcze przed porodem ale nic sie nie martw jak przyjdzie jej czas to znowu sie odwroci glowka do dolu o wszystko bedzie dobrze.
Daj znac co i jak.
 
SylwiaBl dzwonilam do szpitala, kazali jak najwiecej lezec na lewym boku i powiedzieli ze jest jeszcze duzo czasu na to zeby mala obrocila sie glowka w dol;-)
....i faktycznie juz sie obrocila:-):-) ( ale mialam wielkiego stresiora)
Poza tym wzielam dzisiaj ciepla kapiel i czekam....:rofl2::rofl2: chcialabym byc juz po...;-)
 
a nie mowilam ze sie odwroci :) no to mala musi tam niezle rozrabiac :) ja tez juz sie nie moge doczekac swojego malenstwa, ja mam jeszcze 6 tyg brrr. Moja szfagierka tez ma 8 dni do konca i tez sie niemoge doczekac jak jej krolewna sie urodzi wiec wyczekujemy telefonu w kazdej chwili.
Ja trzymam za ciebie kciuki i aby mala sie juz nie obracala :) mama ma sie teraz relaksowac a nie stresowac. odpoczywaj ile mozesz bo pozniej moze nie byc na to czasu.
pozdrawiam cieplutko
 
Witam Was kobietki popołudniową porą
U mnie ok zab mi sie uspokoił ale pewnie to taka cisza przed burzą .Jak byłam miesiąc temu w pl poszłam do mojego dentysty na kontrole i jak sie okazało wszystko jest ok az sie sama zdziwiłam i tu moje zdziwnienie nie trwało długo :szok: ,macie moze jakis namiar na dentyste nie koniecznie polskiego z góry dziekuje.Wole to załatwic teraz niz jakbym była w ciąży .Co do naszych staran to juz niedługo zaczynamy i coraz wiecej mam obaw jak to wszystko bedzie jak z tym wszystim sobie poradzimy.
Sylwia- ja pewnie bym tak samo robiłam z tymi ubrankami a co do poscieli sprawdzałas w ikea ??? lub jest jeszcze inna opcja kupic materiał i uszyc ;-)
Ala- ty juz pewnie sie pakujesz ??? dzieki za zaproszenie napewno skorzytam ja jako jeszcze nie mama przydadza mi sie wasze wskazówki .
Bluszcz- dzidzia Cie posłuchała i sie przwrociła ;-)
Zazdroszcze Wam waszych brzuszków .
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry