reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej mamuski co u Was?
Pogoda taka sobie, jesien idzie....Jakas spiaca dzis jestem. Ogolnie mam lenia dzis strasznego :baffled:.
 
Hej Dziewczny, ale pogoda tylko chmury i deszcz. Mnie choroba rozebrała, leże z temperaturą już 3 dzień. Macie może jakieś swoje sposoby jak się tego dziadostwa pozbyć? Byłam oczywiście u lekarza ale kazał brać tylko paracetamol i tyle.
 
Heeej;)
Kurde nic mi sie ostatnio nie chce.. nawet na forum rzadko bywam;/
W sobote brat wraca do domu.. smutno troche bedzie mi ale no co zrobic..

U nas hmm, mała nie najada sie cycem, w nocy ostatnio co godz na jedzenie no myskalam ze juz wyjde z siebie I stane obok. Chce ciagnac dalej a tam echoooooooo I jak ciagnie to az mnie kluje.. No wiec walka z butla.
Tyle kasy wydalam na butelki dla niej z Tommy Tippe a sa do d**y, bo smoczek jest bardzo twardy I ten maly cwaniaczek tylko poczuje na jezorze to od razu ma odruch wymiotny. Dzis poszlam do miasta I szukalam miekkiego smoka I kupilam jej butle z miekkim smokiem w "funciaku" 2szt za 1f. Wrocilam I proba znowu z mlekiem ale gdzie tam smok jej odpowiada ale mleko nie;/ Wiec zrobilam jej na gesto kaszke mleczno ryzowa bananowa jakie bylo moje zdziwienie jak jej dawalam z lyzeczki a ta wsuwala ze hoho ani razu sie nawet nie skrzywila. I z nowej butli popila woda z odrobinka cukru.
Mój pokarm jest bardzo slodki, bo probowalam ktoregos razu, a te mieszanki to no tez maja slodki posmak ale nie tak jak moje I tak sobie pomyslalam ze lekko jej doslodze a jak sie przekona do mleka to juz nie bede tak robic. No kurde musi zaczac pic z butli bo nie bedzie mi przybierac jak bedzie ciagla mi tylko cyca. Zaraz konczy 4msc wiec I nawet dostala sloiczek wczoraj z jablkiem podpasowal jej.
Cycem chce ja dalej dokarmiac miedzy innymi pokarmami, no bo jak sam cyc nie starcza to co bede meczyc I siebie I ja.
Niedawno sciagnela z cyca ile bylo I jak sie przebudzi to sprobujemy z butla, zobacze. Mysle ze z tej jakos pojdzie bo tamta to od razu sie tak Darla ze hoho.
Ślini sie okrutnie, łapki tak pcha w dzioba ze az do gardła. Smieje sie duzo, krzyczy, a jak mnie straci na chwile z horyzontu to placz. Takze bede miala ciezko z nia, tymbardziej ze mieszkamy tutaj a reszta rodziny w PL.. Ale bywa I tak.


Borkosia- no ja to samo ostatnio jak z goraczka bylam to sie wyleczylam paracetamolem:)

Ale ta pogoda przybita jeju.. Niech slonce jeszcze powroci na troche;) niekoniecznie upaly ale przyjemne I cieple slonko;)
Wczoraj troche z rana bylo slonka od razu wyskoczylam na podworko, mala w wozek uspalam I sie grzalam:p Bo ja straszny zmarźluch jestem;)
 
Hej mamusie, nie wiem jak u Was ale w mojej czesci Londynu poda i jest szaro buro i ponuro :baffled:. Dobrze ze chociaz zimno nie jest.
Czuje sie dobrze, tylko szkoda ze ten czas tak wolno leci i do scanu musze czekac jesszcze do 5 wrzesnia :dry:, ta niepewnosc mnie doluje.
 
Hej.
Mamcia- pogoda jest straszna, tak dzis zmarzłam ze brrrrr. Do scanu mi tez sie ciagnelo, pozniej jakos lecialo sobie, a po porodzie to nie wiem kiedy 4msc zlecialo.. matkoo Maja w pon 4msc konczy;)

Ale nudy brat pojechal, zimno, szaro I buro..;/

A gdzie reszta??
 
Magda0109 zleci, zleci ja nie wiem kiedy mi zlecialo ponad 2,5 roku u coreczki szok :szok:, ze juz taka duza mi urosla :-D.
Ale pogode mamy okropna :no:, zimny ten wiatr u nas taki ze szok. To juz napewno koniec lata :-(.
 
Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy któreś z dzieci chodzi może do szkoły King's Oak Primary School na New Malden? Moja córka zaczyna tam naukę od września i chciałabym poznać opinie innych rodziców dzieci tam uczęszczających. Z góry dziękuję za odpowiedzi . Pozdrawiam serdecznie.Daria :-)
 
reklama
Hej
jestem przelotem,u mnie caly tydzien zajety a w piatek wyjezdzamy na wakacje,wiec po powrocie sie do was odezwe,czyli we wrzesniu

buziaki i dobrej pogody;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry