reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Borkosia daj znac jak po scanie :tak:.
Ja dzis spiaca jestem :sorry:, to chya ta pogoda, troche pada, troche slonca.
A wy jakie plany na dzis?
 
reklama
Mamcia10 po scanie wszystko dobrze z buziaczkiem małej, śmieli się że jest wstydliwa bo się cały czas rączkami zasłania:) ale za to ja się coraz gorzej czuje:( Brzuch mnie boli cały czas podobno jest to wynikiem uciskania wszystkich wnętrzności i do tego noce nieprzespane.

Tak troszkę niedokładnie widać ale jak teraz polecę do Polski to zrobię usg 4D :)

IMG_1011.jpgIMG_1010.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1011.jpg
    IMG_1011.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_1010.jpg
    IMG_1010.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 23
Borkosia- ale cuuuudne;)) sama niedawno takie mialam a zaraz Maja 4 msc bedzie miec;)) a jakii nosio slodki, no nie moge sie napatrzec;) moja mala na kazdym scanie tak kopala nogami ze do dzis tak ma a zwlaszcza jak nad ranem wezme ja do lozka i jak sie przebudzi i probuje koldre skopac z siebie;) nawet jak mi scany robili w 31 tyg to tak samo kopala a na jednym to nawet jezor wystawiala to lekarz sie smial ze stresuje rodzicow a wychodzic nie chce tylko jezor wystawia;)

U nas nudy, gardlo mnie nie tyle co boli ale tak swedzi dziwnie;/
Zrobilam sobie kolacyjke i siedze;)
I postanowilam ze musze popsuc "pleja" mojemu lubemu;p bo zamiast korzystac z okazjii poki Majcia spi i posiedziec ze mna to sobie gra;/

Moze jeszcze zaraz sprzatne lazienke;)
Mikego wieczorku;)
 
Hello hello
melduje sie,bo mnie za chwile udusicie ze sie nie odzywam:-p
Pogoda troche sie popsula,dzis na placu zabaw prawie zmarzlam:-D ale fajnie bylo bo nikogo tam nie bylo wiec biegalam z chlopakami dla rozgrzewki.Dwa kolka i mamusia wymiekla:-D
borkosia cudne foto:happy2: co do wielkosci brzuszka to mi samej nieraz przykro przy pierwszej ciazy bylo,bo sie kazdy dziwil ze taki maly brzuszek.. a przyczyna byla taka ze jestem dosc wysoka wiec dzidzi na wzdluz mialo tyle miejsca ze nie musialo wypychac mnie do przodu.Malo tego,moja znajoma bedac w tym samym czasie w ciazy co ja,wygladala na blizniaki a to ja urodzilam wieksze dziecko,wiec glowa do gory;-)
mamcia juz pisze co u nas,zebys miala co czytac:-p wiec albo plac zabaw albo odwiedziny u znajomej na kawie lub odwiedziny znajomej na kawie u nas:-) dzieci lubia sie razem bawic wiec spotykamy sie prawie codziennie.A w miedzy czasie wiadomo obiad,zakupy i nie ma czasu zajrzec n a bb.
magda ty swojemu pleja a ja mojemu kanal z pilka nozna.Jak tylko widze ze mecz leci to juz wysypki dostaje.Dobrze ze chociaz wieczorem jak dzieci s pia oglada ze mna filmy


sorki za pogrubiona czcionke ale pisze z kindla..
 
Dziewczyny pomocy!!!! Nie mam pojęcia jakie imię wybrać dla małej, może jakieś propozycje ;) dzisiaj zakupiłam śliczny leżaczek a w sumie bujaczek, powiem wam że super sprawa. Nadaje się nawet na siedzonko później do karmienia :) W sumie nie mam jeszcze wózka i łóżeczka. I tu kolejny problem bo nie wiem co kupić... U Was też tak dzisiaj chłodno? Ja zamarzam, nie chcę nawet myśleć co to będzie w zimę :o
 
borkosia spoko,zimy nie sa tutaj takie zle... co do imienia to moje wymarzone dla coreczki byloby Octavia a podoba mi sie tez Sara.. swoim chlopakom dlugo wybieralismy i przy starszym wybralam podczas lepienia pierogow:-D ech te zachcianki;-) drugiemu juz calkiem ciezko bylo wybrav wiec mu brat wybral,zaczal z tatusiem do brzucha mowic Jamie i tak mamy Jamiego:happy2:

Ogladalam przed chwila film Nad Zycie o Agacie Mroz.Super film ale nie na moje nerwy,zbyt miekka sie stalam odkad mam swoich synkow.
 
Hej mamusie :), u nas dzien za dniem leci, tez biegamy po placach zabaw, parkach itd.
My dla corki wybralismy Lily :-) uwielbiam to imie. Na poczatki chcialam Molly, ale M sie nie zgodzil :zawstydzona/y:, podoba mi sie tez Milly :tak:. Jakbym miala coreczke to chcialabym wybrac ktores z nich ale M jest uparty i mu sie podoba Lucy :baffled:. Juz czasami sobie w myslach tak przymiezam Lily i Molly albo Lily i Milly :-D. Zdanie zmienie jeszcze pewnie milion razy :-D. Co do chlopca to M chce Lewis (luis) to imie od zawsze mu sie podobalo, i mi tez sie podoba ;-).
 
mamcia o tak Lewis to super imię,nasz Jamie miał być albo Lewis albo Jamie.W sumie zostal Jamiem tylko przez to ze w ciazy tak do niego mówiliśmy i sie przyzwyczailismy a jak szlismy go rejestrowac to w samym urzedzie jeszcze sie zastanawialiśmy czy nie zmienić na Lewis;-)

A tak wogole,to hello:-)
Pogoda jakas niemrawa dzisiaj,nic mi sie nie chce..
 
reklama
Mnie dzis wzielo na sprzatanie i to takie konkretne :tak:. Teraz przerwa na posilek ;-).
U nas tez pogoda taka jakby zaraz mialo padac, nie ryzykowalam i pranie w domu powiesilam. Znajoma mi dzis przywiozla swoja 2 tyg. coreczka do popilnowania bo muiala leciec do dentysty, jejku jaka wspaniala kruszynka :-), juz sie nie moge doczekac swojej :tak:.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry