reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej.
Borkosia- nie martw sie na zapas.. U mnie na poczatku bylo ok. Jakos ok 20 tyg zaczal twardniec mi brzuch bardzo czesto, nawet jak lezalam. Polozna mowila ze wszystko ok. W PL jak bylam na swieta poszlam do gina to dostalam magnez I no-spe. Czasem ustawaly, czasem sie nasilaly a w 31 tyg, 14 lutego, dostalam skurczy jak do okresu, I jak zaczely byc co 5 min to biegusiem do szpitala, bo sie okazalo ze porod sie zaczal;/ dostalam tabletki na skurcze I zastrzyki na rozwiniecie pluc malej. W nocy sciagali pediatre ktory z name rozmawial co bedzie z mala jesli sie urodzi, gdzie bedzie lezala I co jej beda robic.. Wszystko dzialo sie tak szybko, ale przeszlooo. Wypuscili mnie 2 dni pozniej do domu I mialam co tydz kontrole. Pozniej jakis idiota lekarz nas wystraszyl ze Maja przestala rosnac, ze jak na ten tydz ciazy jest za mala, bo on nie mógl jej "wymacac" zamiast zrobic USG. Wyslal nas na scan I sie okazalo ze w 31 tyg wazyla 2kg. Powiedzieli ze do 2 tyg sie urodzi, a urodzila sie 2dni po terminie;)
Wtedy w szpitalu sluzba zdrowia angielska meeeeega pozytywnie mnie zaskoczyla;) tyle sie na nich narzeka, ale mna sie tak zaopiekowali ze bylam zadowolona;)

Pogoda jest zwariiowana. Wczoraj taki upal, rano zagrzmialo 3razy, pokropilo I teraz zimno jest;/
Ja jeszcze w pizamce smigam, Majcia drzemie.

Milego dzionka;)
 
reklama
hej kobietki...
mnie cos malo tutaj...bo pogoda dopisuje i wiecej na dworze niz w domu...
mala rosnie i ma sie dobrze ladnie spi i je tylko cos z kupka walczymy drugi dzien....zla matka zjadla cos...przez co corka ma zaparcia:(((
moze macie jakis pomysl jak pomoc malej?????

borkosia-glowa do gory wszystko bedzie dobrze najwazniejsze abys o wszystkim informowala lekarza jezeli cie cos boli lub dolega!!! gratuluje corci no i wyczytalam ze rodzisz w royal hospital...to tam gdzie ja...a gdzie mieszkasz jak moge zapytac???
magda0109-powiadasz ze jeszcze w pizdzamce ja czasami w poludnie dopiero myje zeby....brak czasu:)))
 
magda0109-przepieknie twoja corcia wygladala..rozumiem ze to na chrzest...a gdzie kupilas stroj jak mozna wiedziec...bo jest sliczniutki!!!
wierka-a co u ciebie???pewnie caly dzien spedzasz na dworze z dzieciakami
mamcia10-jak sie czujesz???mdlosci poranne cie dopadaja??? przeczuwasz co bedzie chlopczyk czy dziewczynka???
 
Ja dzis mialam ciezka noc. Obudzil mnie ostry bol brzucha o 3 rano. Wzielam nospe ale nic nie pomoglo, po godz wzielam ciepla kapiel i na szczescie przeszlo, ale juz mialam mysl zeby jechac do szpitala. Dzis czuje sie dobrze, mam nadzieje ze wszystko jest ok.
Borkosia kiedy masz te badania? Nie martw sie napewno bedzie dobrze:tak:
Syla mysle ze bedzie dziewczynka :tak:
 
Hej mamusie gdzie sie podziewacie? Zapowiada sie nastepny piekny, sloneczny dzien w Londku ;-).
Jakie plany na dzis?
 
Dzień dobry:-)
Melduje sie;-) ssyla dobrze zgadłaś,ciągle gdzieś się włóczę z chłopakami po placach zabaw,bo inaczej przy ich nadmiarze energii szybko roznieśli by mi chałupę:tak: wracamy w południe,mały śpi,wtedy nastawiam obiad i po południu znowu gdzieś ruszamy,a wieczorem padam.

mamcia jak sie dziś czujesz?
ssyla na takie zaparcia u malutkiej,to tylko można chyba wodę podać,nic innego nie przychodzi mi na myśl.
magda a wy dziewczyny jakie macie na dziś plany?
borkosia gratulacje dziewczynki:happy: moze sie powtórzę za dziewczynami,ale nie nakręcaj się od razu tym co mówią lekarze...będzie dobrze:tak:

Milego i słonecznego dnia
 
Hej;)
Ssyla- moja siostra kupila jej to kiecke na Allegro za 35 zl z bucikami razem. Niby uzywana ale w idealnym stanie. Moj wielkolud ledwo w nia sie zmiescil;)
Wierka- ja pochorowana wiec posiedze chwilke na podworku i do domku uciekam. Jutro pewnie do miasta sie wybiore z bratem;)

W niedziele bylam na carboodzie i chyba mnie tam zawialo konkretnie bo raz wialo to sie ubieralam za jakis czas tak slonce przygrzalo ze sie rozbieralam i tak w kolko i choroba gotowa;//
Siedze na dworku grzeje sie na sloncu. Zaraz zjem obiadek i wezme sie za prasowanko;)

Milego dzionka;))
 
Hej
Ja sie czuje swietnie :tak:, tylko troche mdlosci.
Scan mam dopiero 5 wrzesnia :sorry:, troche dlugo jeszcze musze czekac.
Wlasnie uciekamy na spacerek :tak:.
 
Cześć Dziewczyny ;) troszkę mnie nie było niestety ale problemy ze zdrowiem. Dziękuje wam Wszystkim tak w ogóle :) Wiecie co, czuje się tak dziwnie jakoś jak jestem w szpitalu na badaniach, każda dziewczyna z takim brzuszkiem a ja płaska prawie. Położna się pytają który to miesiąc a jak zobaczą w karcie że 6 to mega ździwienie.

Ssyla ja mieszkam w walthamstow :)

Mamcia10 badania mam dopiero 4 września i czeka jeszcze na termin w szpitalu na ten scan serduszka, jutro mam scan twarzy małej bo ostatnim razem strasznie się wierciła i dwa razy podchodziła a wraz nie mogła obejrzeć :)
 
reklama
Borkosia trzymam kciuki za scany. Daj znac jak juz bedziesz po.
Co do brzuszka to sie nie martw, ja w pierwszej ciazy mialam malutki brzuszek. W 9 miesiacu wszyscy mysleli ze jestem w 5 :-D. W drugiej ciazy za to pytali mnie czy urodze blizniaki :tak:, a teraz to beda gadac ze trojaczki nosze napewno :-D. Juz mi brzuszek widac ;-).
U nas dzis sloneczko swieci, nareszcie :tak: , bo jakos pochmurno bylo przez kilka dni.
Milego dnia dziewczyny, i piszcie co u was bo nie mam co czytac :rofl2:.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry