reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hey ja tez milam problem z zaparciami i moja polozna powiedziala zebym odstawila witaminy dla ciezarnych i brala tylko kwas foliowy i zelazo ! i pomoglo mozesz tez sie zaopatrzyc w flaxseed oli w tabletkach lub plynie do kupienia w holland&barret !
 
reklama
994868_597991930245153_424506579_n.jpgAniołeczek mój:)

1005328_503447366392200_1649567149_n.jpgz moją Mamcią;)

Jak zgram z płyty fotki to wam tu podrzuce jeszcze;)
 

Załączniki

  • 994868_597991930245153_424506579_n.jpg
    994868_597991930245153_424506579_n.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 31
  • 1005328_503447366392200_1649567149_n.jpg
    1005328_503447366392200_1649567149_n.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 26
magda0109 sliczna malutka :tak:.
Mnie dzis obudzil deszcz, leje od rana i pewnie bedzie tak caly dzien.
Wczoraj bylam w gp i teraz tylko czekac na list z data scanu. Co do zaparc to slliwki narazie pomagaja, zobaczymy jak bedzie dalej ;-).
Pozdrawiam mamuski, milego dnia. Wierka gdzie sie podziewasz?
Ps. U Was tez tak leje?
 
Ostatnia edycja:
borkosia oj to współczuję ze na darmo poszłaś na wizytę..

mamcia o widzę ze już Ci ktoś wcześniej poradził śliwki suszone

ssyla gratulacje kochana:happy::happy: jak tam poród,mam nadzieje ze wsio ok?? No to teraz masz już parkę:-)A jak tam starszy brat,duma go nie rozpiera??;-)

magda witaj z powrotem:-p cudnie Madziulka wyglądała w dniu chrzcin…I jak bym po suwaczku nie widziała ile ma,to dałabym jej pol roczku:tak:

A u mnie ciągle coś..Ogólnie dzieci pochłaniają cały mój wolny czas,a jak nie dzieci to mąż:-D Wczoraj miałam kiepski dzień,bo opamiętałam sie ze zgubiłam tel.. Szukałam go cały dzień,a jak się okazało mąż go dziś rano znalazł w swoim plecaku który nosi do pracy..Pewnie Jamie go tam schował:baffled:
Dzis siedzimy w domciu,raz leje,raz kropi.. Znajoma ma wpaść za chwilkę na kawę,to sie dzieci pobawią,a my poplotkujemy;-)
 
Dzień dobry

Jak tam babeczki przygotowane na kolejny upalny dzień??My wychodzimy zaraz po śniadaniu na plac zabaw:-)
 
No sloneczko sie pokazalo :-), my jeszcze w domku bo jeszcze planu na dzis nie mamy. Napewno gdzies ruszymy :tak:
 
Dziewczyny ja już w końcu po pierwszej rozmowie i scanie:) Będzie dziewczynka:) Jeszcze tyle badań przede mną, najprawdopodobniej mam cukrzyce i do tego anemie i nie wiadomo czy maleńka ma wszystko z serduszkiem ok. Dostałam skierowanie do Royal Hospital na badania z tego względu. Boje się troszkę, ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze ;) Mam pytanko, wiecie może gdzie jest jakiś duży sklep z rzeczami dla maleństw, łóżeczka, wózki itd.?
 
reklama
Dziewczyny ja już w końcu po pierwszej rozmowie i scanie:) Będzie dziewczynka:) Jeszcze tyle badań przede mną, najprawdopodobniej mam cukrzyce i do tego anemie i nie wiadomo czy maleńka ma wszystko z serduszkiem ok. Dostałam skierowanie do Royal Hospital na badania z tego względu. Boje się troszkę, ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze ;) Mam pytanko, wiecie może gdzie jest jakiś duży sklep z rzeczami dla maleństw, łóżeczka, wózki itd.?

Jeden kiddicare jest na Enfield jest tam tez toys r us ...john Lewis na westfield Stratford , mamas and papas na Brent cross, jest tez fajny outlet mamas and papas w kierunku jak sie na Southend jedzie...mothercare niedaleko ikea na Edmonton

Ah no I gratuluje coreczki I na zapas sie nie martw napewno wszystko bedzie dobrze
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry