reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
magda no jak już czas na serial znajdujesz,to znaczy ze jest OK:-)
bulkaasia jakieś wieści co do paszportu??

Moje auto się naprawia,a dziś zafundowałam chłopakom atrakcje dnia- przejazd autobusem miejskim:-D
 
reklama
Hej.
Wierka- jak mala wykapana i dobrze zje to mam czas:D wczoraj wiecej sie budzila bo ma katarek i ja meczy bidula mala. Wczoraj jak nie chciala.zasnac a ja chcialam ogarnac u siebie swoje pierdulki to w lezaczek i jedna noga bujalam i robilam co mialam robic i tak jej soe znudzilo ze zasnela hehe. Dzis w papierach porzadki porobilam bo ona spi ale zaraz jedzonko bo juz sie przebudza. A jeszcze musze kurze wytrzec ale to wtedy ja musze wyprowadzic do salonu, odkurzyc i wsio;) i obiadzio dla T bo ja mam rosol z wczoraj;)
To faktycznie chlopaki mieli atrakcje :p hehe;)

Pogoda kolejny dzien nam pokazuje ze najlepiej byloby siedziecc w lozku z ciepla herbatka;)
Tesciowa juz w domku, juz na skype dzwonila ale tylko chwile bo musiala jechac na dzialke no boooo az 2tyg jej nie bylo to napewno tak zaroslooooooooo haha. Bedzie miala zajecie to nas nie bedzie meczyc na skype:p

Ja dzis do dentysty ciekawe co powie..
 
magda daj potem znać co i jak u dentysty... co do kataru,to ja pamiętam ze przy pierwszym dziecku zaraz do lekarza biegałam,bo.. malutki ma katar:-D a tak na serio,to w aptece są jakieś kropelki do nosa,dla takich maluszków,może będzie jej sie po tym lepiej oddychało

Nom przy tej pogodzie,to już z druga kawka siedzę.Mały padl po przejażdżce a my mamy z Sammy'm czas tylko dla nas:tak:
 
Cześć Dziewczyny :-)

Jestem i postaram się już do Was wpadać jak tylko czas mi na to pozwoli a może bardziej mój łobuz ;-)
Wczoraj miałam okropnie mega wkurzony dzień załączyłam rano kompa a tan znów ten sam problem zapakowałam go do pudła pojechałam z takimi nerwami ten 4 raz z nim że myślałam że wyjdę z siebie oni go trzymają w naprawie 2 tyg ja odbieram korzystam tydzień i znów to samo. Wymienili mi na nowego którego oczywiście sama wybrałam oby z nim nie było takich przygód. Nigdy więcej lapka HP:wściekła/y: A pan w currysie mi chciał wmówić że to dobra firma parsknęłam śmiechem i zapytałam czy on widzi jakie pudło mam ze sobą do oddania że to właśnie HP.

Magda ja dla mojego używam Sterimar baby i jest naprawdę super koszt w aptece około 4 funty. Do tego aspiratorem wydmuchiwałam i inhalacje i katar szybko mijał.

Wierka niezłą wyprawę mieli chłopaki Twoje. My wczoraj z małym cały dzień tymi autobusami i mam dość więc dziś nigdzie się nie ruszam do tego ta fantastyczna pogoda wrrrrrrrr:angry:
 
olusiaa jesteś:happy2::happy2: no już chyba załatwiłaś sprawę ostatni raz a porządnie teraz to chyba staniesz sie twarza antyreklamy HP:-D nasz lapek jest z Toshiby i jakoś działa bez zarzutów,a Ty jakiej firmy tym razem wybrałaś?
madzia jak tam po dentyście?
bulkaasia miałaś racje,dzisiaj już lepszy dzień,auto działa:happy2:

Opowiem Wam jaki Jamie numer wieczorem zrobił..Bawił się swoimi figurkami myszki miki i powiedziałam ze teraz miki idzie spać a on ma iść się kąpać do łazienki..poszłam po piżamkę i wchodzę za nim a tam wszystkie figurki wrzucone do kąpieli:-D no jak Jamie sie kapie przed snem,to miki tez:tak::-D
 
Hej, siedze w McDonaldzie i spijam kawe przed praca. Jak mi się nie chcę dzisiaj nic!!!
Wierka w sprawie paszportu cisza, nic nie dostalam jeszcze.
 
bulkaasia jak wszystko razem wysłałaś,to chyba dobrze ze cisza,bo nic im nie potrzeba i paszport niedługo przyjdzie

A ja bym coś zjadła,takiego innego,mam ochotę upichcić coś dobrego a pomysłów brak:sorry:
 
Wierka wziełam Asus tym razem kiedyś już miałam z tej firmy i działał 4 latka przekonamy się z czasem jak będzie z tym. Ale Jamie jest kochaniutki jego numer z Myszką Miki mnie rozbawił:-D

Bulkaasia
ja dziś mam taki sam dzień nic mi się nie chce mały śpi więc kawkuję ale czy to mi coś pomoże wątpię widząc tą pogodę:-(
 
Kiedy ja się wyspie??? Mlody robi pobudki między 4 a 5 cwany bawic się chcę a potem zasypia po 7 kiey ja wychodze do roboty, ehhh... Wczoraj dalam mu pierwszy raz chrupka kukurydzianego i tak srednio mu smakowal, zobaczymy jak bedzie dzisiaj ;)
Wierka wyslalam wszystko co chcieli, czek się zrealizowal wiec po cichu licze, że już niedlugo przyjdzie paszport :)
Magda jak tam żeby dzisiaj?
 
reklama
bulaasia a widziałaś zaproszenie?:happy2: Mi chyba po tygodniu list przyslali o te payslipy,odesłałam na drugi dzień i w sumie wszystko trwało dwa tygodnie.A paszport przyszedł w takiej zwykłej,szarej malej kopercie, dobrze ze z reklamami nie wyrzuciłam:-)


U nas dziś były dwa hasła dnia: jedno Jamie.. ciągle chodził i powtarzał ''where's Goofy?'':-D bo zgubiła mu sie figurka Goofiego..A drugie hasło,to jak byliśmy w parku i narzekałam ze nikt po psach nie sprząta,to Sammy zaproponował,żebyśmy wyjechali do Singapuru:-D bo tam,jak stwierdził jak ktoś nie sprząta to go zamykają na 3 dni do wiezienia...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry