reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jesli chodzi o lekarzy to jest spora roznica niz w Pl i napewno bedziesz w szoku :/, my klika razy bylismy i zawsze nam jakis wirus wmawiali...ogolnie wszystko u nich to wirusy :)) ale przezwyczailismy sie :) w razie czego sa jeszcze polscy lekarze :), co do cen to jest naprawde roznie wiadomo im gorsza dzeilnica tym taniej....Pozdrawiam i zycze powodzenia :)
 
reklama
witam dziewczyny,ja wpadlam na chwilke z innego watku.Ale tak jak wy mieszkam w Londynie i w zwiazku z tym mam pytanko.Mianowicie kilka tygodni temu stracilam dziecko(mialam zabieg) i moja gp powiedziala iz po 2 pelnych okresach moge rozpoczac starania sie o nastepna ciaze ale ja sie boje i chcialabym potwierdzenia od ginekologa iz wszystko juz jest wygojone-czy jestescie mi wstanie polecic jakiegos dobrego ginekologa?albo czy moge prosic gp o wyslanie mnie na badanie do specjalisty?
 
aga wspolczuje... jesli chodzi o ginekologa to ja moge polecic lekarke, ktora przyjmuje w zielonej przychodni Zielona Przychodnia - Najwieksza przychodnia lekarska w Londynie
ja tam bylam pare razy i jestem zadowolona, babka sie wydaje konkretna i kompetentna, swietny sprzet, stosunkowo niedrogo.

jesli chodzi o to zeby ci gp dal skierowanie- da sie, mozesz powiedziec ze masz jakies bole i ze sie boisz ze stracisz kolejne dziecko i chcesz zeby to sprawdzil lekarz i ze bez skierowania nie wyjdziesz. ja 'wymusilam' jedna wizyte u gina, pozniej mialam jeszcze kolejna sprawdzajaca. no, tylko ze na wizyte zwykle czeka sie kilka ladnych tygodni, wiec jesli ci zalezy na czasie, to lepiej jednak pojsc prywatnie.

calineczka, dzieki za tego chomika, poczytalam sobie troche. zwlaszcza mi sie podoba ta ksiazka o zazdrosci w rodzenstwie, moze sie przyda :-)
 
witam mamy z lodynu

mam wielka prosbe, czy moglaby ktoras z Was podac mi orientacyjne ceny akcesoriow dla niemowlat takich jak mleko,pampersy czy smoczek?

Tak jak powiedzialam - orientacyjne, nie oczekuje dokladnosci co do pensa.

z gory dziekuje!
 
witam mamy z lodynu

mam wielka prosbe, czy moglaby ktoras z Was podac mi orientacyjne ceny akcesoriow dla niemowlat takich jak mleko,pampersy czy smoczek?

Tak jak powiedzialam - orientacyjne, nie oczekuje dokladnosci co do pensa.

z gory dziekuje!


zalezy jakie mleko :p smoczki i pampersy hehe :)
ale napisze Ci co ja kupuje i za ile jest :

mleko Cow & Gate : 7,24£
pampersy firmy Pampers 56sztuk: prawie 9£
smoczki AVENT (2 sztuki) : 4£ z kawalkiem ;)


np. co do kosmetykow

duzy puder w TESCO kosztuje: 1£ :)
albo czesto w sklepach co jest wszystko po 1 £ sa dla dzieci firmowe " baby lotion" np. z Johnsona... po 1£
tak samo chusteczki nawilzajace, ja kupuje za 1£ (firmy Johnson)


mam nadzieje,ze jakos pomoglam... :)
 
Witam kobietki z Londynu.
Jestem nowa na forum. Mieszkam w Londynie. Aktualnie mamusia dwóch chłopców oczekująca trzeciej dzidzi.
Pozdrawiam z Londynu
 
Witam londynskie Mamusie:tak:


Przepraszam ze tak wpadam znikad ale wlasnie mnie olsnilo ze moge napisac o tym wlasnie tu.


Mieszkam w Londynie i przyjechali moi rodzice opiekowac sie naszym 9-miesiecznym skarbem. Bardzo chcialam zeby sobie dorobili w trakcie swojego pobytu :tak: W Polsce zajmowali sie pieczeniem ciast i cuuuudnych tortow (i normalnych dan rowniez) na zamowienie.


Jesli wiec ktoras z Was (albo Waszych znajomych) ma ochote na polskie wypieki (moze torcik na urodziny?) albo inne polskie dania na jakas imprezke to prosze o kontakt na pw albo emila888@wp.pl


Bardzo bym sie cieszyla gdyby im sie udalo :happy2:
 
jejku, ale tu sie cisza zrobila :szok:
ja sie jeszcze kulam 2w1 ale mam nadzieje, ze juz niedlugo :) za tydzien wyprawiamy urodziny Marcelkowi (sama bede piekla tort drugi raz w zyciu- 2tyg temu pieklam pierwszy raz na probe i wyszedl pyyszny ) i w zasadzie moge rodzic :) no, ale kiedy urodze, to sie okaze... mam tylko nadzieje nie przenosic :baffled:
co u was mamuski?
 
reklama
No nie, dziewczyny czy wy sobie zarty robicie ??? gdzie sie wszystkie podzialy? Juz mi tutaj wracac.
Witam wszystkie nowe londynskie mamusie :***
Kingusia co u ciebie? Jak twoja coreczka? Jak sobie radzisz? Jak twoj kolega z niemiec? Oczywiscie jesli mozna wiedziec :)))
Jesli ktoras z mam mialaby ochote odwiedzic kiedys West Drayton to zapraszam do siebie na herbatke, kawe, nawet moze byc obiadek z kolacja:)) i noclegiem jest gdzie spac ;).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry