reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
nie, my na Angel mamy blizej. ale mysle ze wszedzie jest podobnie. ja sie wprost zapytalam ksiedza, ile :-p
 
reklama
Czesc dziewczyny

Chcialam sie tylko przywitac po bardzo dlugiej przerwie( Dlugi pobyt w PL a pozniej przeprowadzka i brak internetu). Teraz mieszkamy w Perivale wiec jesli jest na forum jakas mama z tych okolic to chetnie sie spotkam na spacerku, kawce, zakupach itp;-) Buziaki dziewczyny i milego dnia
 
a ja chciałam się przywitac, bo dopiero dziś wpadłam na pomysł poszukania polskiego forum. sledze intensywnie babyandbump :)
mieszkam w londynie i jestem w 8 tygodniu ciazy.
milo mi zawitac w gronie mam z londynu :)
 
hejka
czesc nowym dziewczynom :))
co tu taka cisza?
przyszlam sie pochwalic, ze wlasnie zdalam teoretyczny egzamin na prawko :-) jeszcze tylko praktyka i bede mogla sama smigac :-)
 
hej dziewczyny.Ja mialam termin na wtorek i nadal nic.Robie sie coraz bardziej niecierpliwa.Jak tam bylo u was z terminam.FAktycznie cicho tu....
 
madziulek, ja przenosilam rowno tydzien. najdluzszy tydzien w moim zyciu :-p zycze powodzenia, szybkiego rozkrecenia sie akcji i szczesliwego, szybkiego porodu. i pochwal sie jak juz bedzie mala:tak:
 
Czesc dziewczyny czy moglabym sie przylaczyc do was,wlasnie sie przeprowadzilam i czuje sie troche samotna i zagubiona,pozdrawiam
 
Hej uleczka24, witam. Pewnie ze mozesz sie przylaczyc ;) Ja tez sie wlasnie przeprowadzilam ( zreszta bardzo blisko Ciebie) i tez na razie nie znam tu prawie nikogo. Gdybys miala ochote sie spotkac to pisz na gg 5069939 ;) Pozdrawiam
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry