reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ala no czesc u nas w porzadku, maz znow w poszukiwaniu pracy ale jest na dobrym tropie bo juz ma 3 oferty do wyboru:tak: wynajmujemy juz wlasne mieszkanko, 3 bedroom, 3 tygodnie temu przyjechal tutaj wujek mojego meza i mieszka z nami, fajny gosc z niego wiec nie ma problemu:-) Kondzio rosnie, zaczyna gaworzyc i ma pierwszego zabka:-) jeszcze troche sie ogarniamy tutaj bo remont w pokoju malego trwa no i ogrod trzeba posprzatac bo poprzedni mieszkancy to byli angole no a po nich to wiadomo czego sie mozna spodziewac..........:cool: jutro do Kondzia przychodzi HV wiec od rana w domku siedzimy:happy: a co u Ciebie? jak Olus? buziaki:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny:tak:Strasznie szybko mi zlecial dzisiejszy dzien i praktycznie nic takiego nie robilam:szok: Najpierw wybralismy sie z Dominikiem na zakupy i do parku, a pozniej generalne porzadki:tak:Na szczescie mieszkanie mam wysprzatane na blysk, wiec na jakis czas mam spokoj:-D Pogode dzisiejsza wykorzystalam i zabralam sie w koncu za swoj ogrod bo mnie juz straszyl:no: Dominik oczywiscie wielki pomocnik mamy:tak:Taka jego pomoc byla ze skonczyla sie to przymusowa kapiela :-D

ala_oli-Narazie Dominika zapisze na liste oczekujacych do szkoly:tak:Niestety musze zrobic to juz teraz bo jest bardzo dluga ta lista podobno:-(Dowiedzialam sie takrze ze w tym samym budynku maja przedszkole wiec mam zamiar go zapisac aby mogl juz od marca-kwietnia chodzic.
 
i juz wieczorek,zaraz m jak milosc...juz wykapana,m wrocil,juz nakarmiony,ida sie kapac z Olim...lubie takie spokojne wieczorki:-p:happy::rofl2:planuje kupic oliemu farby,ale jakos sie wstrzymuje,ostatnio kupilam mu takie flamastry z pieczatkami i blok,malowalismy razem,wyszlam doslownie na minute i caly dywan i oli byli czerwoni,wyciagnal wklad i sie pomazal:szok::szok::szok:
KAMA-fajnie dzionek spedziliscie,musze sie u siebie dowiedziec jak i co z ta szkola,bo jak trzeba to tez zapisze go:tak:
ADA-to super macie teraz,duze mieszkanko dla siebie,maly rosnie jak na drozdzach,ogolnie to chyba taniej duzo tam co?ile placicie za domek jesli moge wiedziec?u nas wszystko ok,do szkoly sie zapisuje na angielski,trzeba troszke sie poduczyc:tak:Oli rosnie,mowi juz calymi zdaniami,toalete ma opanowana od A do Z,ostatnio troszke chorowal,a tak to ok:tak:zycze wam jeszcze aby praca dobra sie znalazla:happy:
MAJU-witaj

milego wieczorku i dobranoc
 
ala za mieszkanko placimy 390 funtow rentu no i rachunki do tego i tax:-p jak widac taniej o wieeele:tak: powodzenia w szkole zycze:-) to Olus ladnie szybko sie nauczyl:-):-) no i dobrze, dla ciebie tez na pewno to lepiej:happy:
 
hej juz za kilka dni zostane mama :-) !!! jestem z beckton w uk i szukam nowych kolezanek z ktorymi bede mogla sie spotykac na spacerki i wymieniac sie ciekawostkami , to jest moje pierwsze dziecko :-)
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
 
czesc...u na swszystko ok,idziemy dzisiaj na spotkanko dzieciaczkowe,mam blisko domku,mialam nie chodzic bo oli chory byl,ale jak sobie mysle ze znowu zachoruje to mi sie odechciewa,ale z drugiej strony w domu siedziec:no:powoli sie bedzie uodparnial przed pojsciem do przedszkola...pozniej polecimy na zakupy do polskiego sklepu i do domku obiadek robic i tyle narazie:tak:
 
witam
laseczki mikolajki 12 grudnia powracaja na tapete,wiec jezeli macie ochote uczestniczyc w tej imprezie zapraszamy na watek mikolajkowy:-)

pozdro
 
reklama
Czesc dziewczyny

Cos tutaj cicho ostatnio;-)
Niedziela....jedyny dzien kiedy mozemy z M isc na wspolny rodzinny spacer a tu dzisiaj pogoda pod psem:wściekła/y:...ehhh
A co tam u was dziewczyny?
SylwiaBl...jak sobie radzicie z malutka Amelka? , mam nadzieje ze ominela Cie depresja poporodowa...

Milej niedzieli babki;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry