reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SYLWIA-GRTAULACJE kochana...ciesze sie ogromnie

mam nadzieje ze unormuje ci sie z karmieniem wszsytko,jak juz dojdzies zdo siebie napisz...buziaczki dla was dziewczynki
 
reklama
SylwiaBi-Ogromne gratulacje.Jak znajdziesz troche czasu to napisz nam cos wiecej.Ja takze plakalam przez pierwszy tydzien karmiac Dominika.Doszlo do tego ze sutki mialam popekane i krew leciala.Przez jakis okres odciagalam dopoki sie nie zagoilo i pozniej znowu go przystawialam.Wiem jak ciezko bylo dlatego dobrze cie rozumie co teraz czujesz :-(

ala_oli-Ciesze sie ze choroba w koncu was opuscila.Teraz nic tylko mozesz sie cieszyc z powrotu kolezanki:tak:Juz nawet po postach widac ze jakas weselsza jestes:-D

Ja dzisiaj troszke wykorzystalam meza i po kosciolach go wloczylam:-pChce zapisac na liste oczekujacych do szkoly katolickiej Dominika,ale z tego co slyszalam to juz calkiem spora lista a zostalo mi jescze dwa lata:szok: Dopiero w przyszlym tygodniu przejde sie do szkoly i wszystkiego dowiem bo teraz zamknieta przez wakacje.Podobno maja w tym samym budynku przedszkole wiec mam nadzieje sie zalapac:-pa byc moze pozniej pomoze to dostac sie do szkoly:sorry2:Niestety musze czekac do poniedzialku a teraz mam tylko domysly:-(
 
SylwiaBl... ta masc to Lansinoh ( fioletowa), mozesz kupic ja w Boots;-)
Powodzenia w karmieniu, trzymam kciukasy :-)
 
kama ja rodzilam w Northwick Park Hospital i pomimo wielu zlych opinii ktorych sie nasluchalam musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona ze tam rodzilam, traktowali mnie tam jak czlowieka, lekarze bardzo mili, sympatyczni, polozne duzo mi pomagaly po porodzie(mialam cesarke) pomagaly mi zaczac chodzic po operacji, pytaly co chwila czy chce cos do picia, Kondziem tez sie dobrze zajmowaly, nawet jedzenie smaczne mieli:happy2: chwale sobie bardzo ten szpital, mam niedlugo w planach drugiego dzidziusia i zaluje ze tam nie urodze, bo jakies 3 miesiace temu wyprowadzilam sie z Londynu, mam nadzieje ze tutaj w sziptalu bedzie rownie dobra opieka:-p:-p
 
Ja bede rodzila w tym samym szpitalu co Dominika:-D.Co prawda lekarza nie widzialam ale polozna mialam super i ogolnie w szpitalu bardzo mi sie podobalo:tak:.Mialam wlasny pokuj z lazienka co bardzo mi ulatwilo sprawe,jedzenie smaczne podane do lozka :-D Miesiac temu kolezanka rodzila w innym i najgorsze co miala to isc do toalety bo musiala isc pietro nizej:szok: Dobrze ze rodzina byla z nia bo inaczej niewiem co by zrobila:no: Prawde mowiac jak mi to powiedziala to mnie zszokowalo:szok:
 
kama ja tez mialam swoj pokoj, lazienka byla zaraz obok wiec nie bylo problemu, maluszek byl caly czas kolo mnie, w pierwsza noc w ogole nie spalam, Kondzio poszedl spac ok polnocy i tak spal okolo 5-6 godzin a ja stresowalam sie cala noc ze on tak dlugo spi:-D martwilam sie tez ze bardzo malo jadl, dopiero pozniej dowiedzialam sie ze dzieci zaraz po urodzeniu prawie w ogole nie jedza:-p posilki tez mialam podawane do lozka, szczerze mowiac to niebardzo chcialo mi sie opuszczac szpital ale jednak w domku najlepiej:-)
 
Sylwia Bi - GRATULUJE!!! WSzystkiego dobrego zycze a co do masci to ja moge Ci tez polecic bepanthen smarujesz sutki i w odroznieniu do innych masci nie musisz tego zmywac przed karmieniem dzidziusia jest bardzo dobra mi w szpitalu polozna juz ja dala. Wszystkiego dobrego!
 
reklama
czesc kochane...u nas standardowo,obowiazki wykonane,dzisiaj jest cieplutko na dworku wiec Oli pol dnia w ogrodzie przesiedzial,mokry od rosy,brudny od piasku ale sie wybawil,zjadl ladnie obiadek...teraz w domku siedzimy,i popijamy kawke,tzn,ja kawke oli kakao:-)

ADA-witaj,jak tam wam ssie zyje w Preston?
KAMA-tak to prawda weselsza jestem,wogole jakos mi lepiej:tak:a ty juz do szkoly zapisujesz Dominika?czy to przedszkole?moj Oli idze od przyszlego wrzesnia do przedszkola,ale do szkoly jeszcze nie myslalam zeby zapisywac...czy to juz trzeba?do przedszkol poskaladalam papiery,w sumie do 3 i katolickich,w lutym maja byc odpowiedzi:tak:

pozdrawiam was i sciskam:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry