reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zagladam na watek,ale widze ze wszystkie chyba zajete przygotowaniami do swiat:sorry: i nadal pustki.
ala_oli-Wszystkiego najlepszego dla brata:tak:.Pociesze cie ze ja takze mam dylemat co do prezentow.Najlepsze jest to ze miesiac pozniej Dominik ma urodziny i znowu bede musiala myslec:sorry:Ciesz sie ze maz zaczol myslec o drugim dziecku bo ja swojego musialam pol roku przekonywac:-D:-pNie napisalas co ty o tym sadzisz?Tez chcialabys juz sie starac o drugie?
 
reklama
KAMA-powiem ci ze ciesze sie z eporuszyl temat dziecka,ale ja nie wiem czy chcem teraz,mam mieszane uczucie,z jednej strony bardzo bym chciala a z drugiej boje sie,wczoraj prawie cala noc nie spalam myslalm o tym...musze sobie wszystko pukladac:tak:napewno dam znac:tak:

no to faktycznie teraz mikolaj poniej urodzinki synka,to masz wiekszy dylemat...ale napewno cos znajdziesz:tak:

a ty jak znosisz ciaze?tutaj bedizesz rodzic?
 
Jak narazie czuje sie swietnie i gdyby nie brak okresu oraz powiekszajacy sie pomalu brzuszek nawet nie wiedzialabym ze w ciazy jestem :-D:tak:
Rodzic zamierzam tutaj.Dominika urodzilam w Whipp Cross Hospital i teraz takze bede w tym samym rodzic:tak:Polozna namawia mnie do porodu w domu ,jednak juz teraz wiem ze bede rodzic w szpitalu:-p.
 
Czesc moje kochane
mam nadzieje ze jeszcze mnie pamietacie :) ja o was czesto mysle ale jakos tak czasu mi brakowalo.
Mam moja mame u siebie do przyszlego tygodnia wiec spedzay razem wlone chwile tzn. jak Amelka spi :).
Ogolnie czuje sie super. Chcialam rodzic naturalnie ale po 19h skurczy krzyczalam o epidural ktory nie wiele mi dal wiec dali mi kolejna dawke i tak jeszcze kilka razy. niestety skurcze calkowicie odeszly a rozwarcie jak bylo na 3cm tak i zostalo. Serduszko malej co raz to slabiej bilo i lekarze sie zlecieli do mojego pokoju. pobierali jej krew z glowki co mnie ogromnie zmartwilo ( no bo jak to sokoro ona jeszcze w brzuszku) nastepnie podali mi srodki na wywolanie porodu ale i to nie pomoglo. serduszko juz przestawalo bic wiec szybko robili cesarke. Mala byla bardzo oslabiona ale wszytko z nia bylo wporzadku.
Moj maz byl caly czas ze mna i bardzo mi to pomoglo. caly czas bylam pozytywnie nastawiona do ciazy i porodu i nadal tak pozostalo. Mialam fantastyczna opieke w szpitalu, cala zaloga o mnie dbala, o mojego meza tez, podawali mu wode i kocyk aby sie polozyl. Ogolnie pozytywnie choc bylo groznie. Piersi juz co raz to lepiej. z prawa jest super, karmie bez problemow z lewa zas musze uzywac kapturka bo jeszcze boli ale dajemy rade.
Mala rosnie bardzo szybko i przybiera na wadze. jest z dnia na dzien bardziej "kumata". Chodzimy na spacerki. Ja zas dostalam anemii po porodzie ale tez z dnia n dzien mam co raz to wiecej sil.
7go odbieramy paszport dla Amelki i na swieta jedziemy do rodzicow do irlandii, juz nie moge sie doczekac bo dziadzius jeszcze wnusi nie widzial za wyjatkiem skypa.

Co tam u was kochane slychac?
Witam wszytskie nowe mamusie,

Caluski na dobarnoc i do napisania
 
witajcie dziewczyny!

Kama83 tez aktualnie mieszkamy na Leyton mam pytanko co do Whipss Cross jak tam jest, synka rodzilam w Homerton na Hackney i bylam zadowolona, teraz jakos opieka mniej mi sie podoba i mam obawy co do warunkow...samo to, ze tak restrykcyjnie podchodza do odwiedzin, ze nie wpuszczaja dzieci...

pozdrowionka serdeczne dla Was kobietki
 
Witam weekendowo:-D
My niestety w domu siedzimy bo Dominik chory.Mezus rano szybko wyskoczyl na zakupy i teraz lenieu****e ogladajac mecz:-p.

SylwiaBI-Witaj z powrotem.Widze ze mialas ciezki porod.Najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczyla i mialas meza caly czas przy sobie.Mam nadzieje ze teraz sobie troche odpoczelas i wykorzystalas mamusie:tak:Wiadomo babcie sa od tego aby rozpiesczac:-pMy niestety w tym roku swieta spedzamy w Londynie, ale nie narzekam bo w zeszlym roku bylam i napewno w przyszlym bede:-D.Trzymaj sie i pisz czesciej co tam u ciebie:tak:

renif_-Ja bylam bardzo zadowlona z opieki, ale rozne opinie slyszalam.Napisz o czym dokladnie chcialabys sie dowiedziec bo sporo bym miala pisania.Jezeli jednak nie podoba ci sie ten szpital zawsze mozesz przeniesc sie na Homerton tymbardziej ze wiesz jak tam jest bo rodzilas.Zawsze masz mozliwosc wybrania sobie szpitala.Ja napewno nie bede zmieniac bo nie mam zadnych zastrzezen.Co do dziecka to narazie nic ci nie napisze bo nie wiem jak tam jest ale spytam sie poloznej na nastepnej wizycie i zobacze co ona mi powie.
 
Czesc u nas wekendzik minal spokojnie,zamowilam wczoraj stroj swietego milkolaja taki wypasiony i worek na prezenty tez znalazlam:-ppozatym to w sobote bylismy ze znajomymi w restauracji na obiadku,niedziela zakupy spozywcze i reszta dnia w domku...dzisiaj umowiona jestem z kolezanka:tak:
KAMA-jak tam Dominki?mam nadzieje ze ze zdrowkiem juz lepiej:tak:
RENIF-witaj w naszym gronie:tak::-)
SYLWIA-kochana widze ze ciezki porod mialas,ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo,teraz jestescie razem i masz mamuske przy sobie,swieta razem spedzicie,cudownie:tak:

uciekam juz bo musze obiadek zrobic i pranie wywiesic:tak:

milego dnia kochane:tak:
 
Dziekuje za mile przywitanie;-):-)
W gruncie rzeczy nie jestem jakos specjalnie uprzedzona co do Whipps Cross, jest po prostu inaczej niz w Homerton...ale to przeciez normalne. musze zapytac poloznej czy w tym szpitalu tez jest mozliwosc wyjscia po 6 godzinach do domu...tak zrobilam jak rodzilam Mateusza, przyjechala tesciowa i mialam super pomoc i w koncu moglam sie wyspac:-)
Mam do Was pytanie, chodzicie moze na jakies kursy angielskiego? nie mam wiekszych klopotow z angielskim, ale chcialabym zrobic certyfikat...nasza opiekunka wyszukala jakis colleg dzienny i wieczorowy, ale slyszala tez o takich kursach, za ktore placa.
zawsze marzylam, zeby zostac polozna, w polsce przyjmowali na studia tylko po szkole pielegniarskiej. moja polozna bardzo mnie namawia, fakt, ze to kosztuje, ale przede wszystkim trzeba miec angielski na dosc wysokim poziomie i stad moje pytanie...
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i ciesze sie, ze do Was zawitalam;-)
 
Witam was:tak:
Widze ze watek sie troche rozkrecil.U mnie leci pomalutku.Dzisiaj bylam w szkole po tygodniowej nieobecnosci i na dzien dobry test probny:wściekła/y:.Ale byl bardzo latwy ,wiec mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu egzamin bedzie na takim samym poziomie:-p.

ala_oli-Dominik juz prawie zdrowy,jeszcze troche kaszle.Po goraczce ani sladu:-D

renif_- W Whipps Cross tak ze mozesz isc do domu po 6 godz:tak:.Ja urodzilam Dominika przed polnoca a do domu moglam juz isc o 10.Niestety troche czekalam na lekarza bo bylo zamieszanie ale w domu bylismy juz po 15 w poludnie:tak:.Ja w tej chwili chodze na kurs angielskiego i placilam za 3 miesiace 20 funtow bo benefity mam:-p.Dodatkowym plusem dla mnie jest to ze maja creche i bez problemu moge Dominika zostawic jak sie ucze:tak:,wiec nie mialam zadnych problemow z poszukiwaniem opiekunki:-p. Niestety jednym z ich wymogow jest to ze musisz byc min. 3 lata w UK:sorry:.Nie wiem gdzie dokladnie na Leytonstone mieszkasz ale mozesz sie przejsc do Leytonstone Learning Link i tam ci wszystko dokladnie wytlumacza:tak:Tu masz ich strone internetowa jezeli cie interesuje:tak:

CLaSS - Venues
 
reklama
KAMA-to dobrze ze Dominik juz zdrowy:tak:fajnie ze poradzilas sobie z testem...a ile dni w tyg chodzisz do szkoly?no wlasnie ja musze w okolicy poszukac sobie takiej szkoly,bo tez mam benefity i slyszalam ze oni 80% pokrywaja,a u mnie na Edgware jest szkola do ktorej chodzilam 3 misiesiace i wydalam 415 funtow,a potem musialam zrezygnowac bo m zmienil godziny pracy i nie mialam z kim Olika zostawiac,pozatym w tej szkole nie ma czegos takiego ze mozna dziecko zostawic:no:chyba na hendon mam najblizej,musze sie dowiedziec:tak:
RENIF-czyli co zeby zostac polozna trzeba jakies kursy pokonczyc i jezyk tak?czy jakas szkola tez jest potrzebna?powodzenia ci zycze w dazeniu do celu:tak:


milego wieczorku zycze kochane
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry