reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
juz jestem...

Edyska- witamy, ja mieszkam w PN londynie ale wiesz jak jest, jak sie chce to sie wszedzie dojedzie :).

Ala - no to juz jestem spokojna ze Oli lepiej sie czuje. grypki nie unikniesz ale przynajmniej wiesz jak leczyc ale mam nadzieje ze bedzie dobrze. herbatka z malinkami, mlego z miodem i czosnkiem na noc tak na wszelki wypadek.

Bluszcz- kochanie, nie zlalamoj sie. popatrz na swiat z innego pryzmatu. Nie znam dokladnie Twojej sytuacji ale napewno nie jest tak zle. Wiem ze nowe mamy maja czesto depresje, wazne jest to zebys nie byla sama i rozmawiaj o problemach/ watpliwosciach jak najczesciej. Co jest powodem Twojej depresji? czy maz Ci pomaga? pamietaj ze nie jestes sama a Twoja coreczka powinna byc dla Ciebie tym pozytywnym bodzcem. Napewno nie jest tak kolorowo jak niektorzy pisza ale to dopiero poczatek. tak wiec mala, uszy do gory. Badz dzielna i nie daj sie. jak cos to pisz o wszystkim. Jak tylko urodze i bede na chodzie to sie do Ciebie wybiore na herbatke co? Trzymaj sie mala i pisz czesciej. xxx

Befatka- jak tam po spotkaniu

Ja bylam w szpitalu dzisiaj i polozna mowi ze dziecko jest bardzo blisko i gotowe na do porodu. glowka jest juz bardzo nisko co sprawia mi goromne trudnosci z chodzeniem/ poruszaniem sie. Niepodobalo jej sie rytm serduszka wiec pdlaczyla mnie pod KTG ale wszytsko wyszko dobrze. tak wiec "any day any time"

Pozdrawiam i milego wieczorku kochane
jutro sie odezwe o ile w nocy nie urodze :szok::-D:-D
 
reklama
Ale masz fajnie Sylwia oczekiwanie na malenstwo to piekny okres te chwile niepewnosci kiedy juz bedzie mozna przytulic swojego dzidziusia :) ahhh niby tak nie dawno rodzilam a w sumie juz roczek minal :D Pozdrawiam Was milej nocki

 
Czesc dziewczyny! Niestety nie mam tyle czasu zeby poczytac wszystkie Wasze posty i dowiedziec sie czy ktoras z Was mieszka w poludniowo zachodnim Londynie, ale jesli nie sprawiloby Wam to problemu to prosze o odpowiedz od Was :) Bardzo fajne takie forum szczegolnie dla dziewczyn ktore siedz w domu z dzieciaczkami same i tak jakos jest smutno :) pozdrawiam wszystkie obecne mamusie i te przyszle! milego dnia

Hej
Edyska_20 ja jestem z poludniowo zachodniego Londynu. A dokladniej z okolic Kingston.
SylwiaBl, ala_oli...na prawde dzieki dziewczyny. Ten pierwszy dzien po wyjezdzie mojej mamy byl po prostu tragiczny, ale juz jest lepiej. Moj M pomaga mi jak tylko moze. Tylko ze dlugo pracuje i jest w domu dopiero ok 19.00 takze od rana siedze sama w domu. Sylwia zapraszam, jak tylko bedziesz miala ochote i sile to wpadaj na jakies ciacho ;)
A tak w ogole to jak sie czujesz? Masz juz jakies objawy zblizajacego sie porodu?

Milego dnia dziewczyny ;-)
 
katarzyna_s a wy moja droga czemu nie pojawicie sie na mikolajkach???Chemy poznac ta wasza slicznotke:)
jeszcze na 100% nie wiemy czy sie nie pojawimy, bo ok 11.12 jade do PL w koncu(po 3 latach!upiiiiii) a na poczatku grudnia ma moja maminka zawitac zeby ze mna leciec.wiec nie wiem czy damy rade,bo wlasnie jakos w weekend przyleci.niedlugo ma sie sprecyzowac czy w sobote czy w niedziele w mikolajki i wtedy napisze czy bedziemy:tak:
 
no ja okolice streatham w sumie nie najblizej ale moze kiedys uda nam sie spotkac i pogadac w realu pozdrowionka
 
Czesc kochane...u nas choroby ciag dalszy,dopadla nas grypa żoładkowa...wczorajsza noc cala nie spalam,Oli co chwilke na kibelek,ja to samo,w dzien troszke pospalismy,dzisiaj w nocy juz lepiej,ale dalej trwa,mam nadzieje ze szybko sie to skonczy,wczoraj m nie poszedl do pracy,bo chyba bym sama sobie nie dala rady ze wszystkim...
SYLWIA-czyzby juz po?
BLUSZCZ-ciesz sie ogromnie ze juz lepiej u was...oby tak dalej,badz dzielna i silna:tak:
KAMA,EDYTKA-witam was gwiazdeczki:tak:
 
Ala_Oli no to Ci wspolczuje nie zazdroszcze. Dobrze ze chociaz maz mogl zostac z Toba w domu jedyny plus tego wszystkiego chyba :) Mam nadzieje ze raz dwa odpusci Was to podle chorobsko pozdrawiam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry