reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc dziewczyny.widze ze ruch sie zrobil i oto chodzi:tak:
ADA-witaj,no to fajnie ze maly je,lepiej nizby nie chcial:tak::happy:unormuje mu sie wszystko powoli,potrzeba tylko troszke czasu,a do lozka to rozne sa opinie,ja sie staralam oliego nie brac a teraz czasmi w nocy na d ranem przychodzi do nas i mowi mama tata a wsrodku olo:-Dale jak nie wziac takiego szkraba do siebie:happy:
GRODNIOWECZKO-nie stresuj sie powoli zaczniesz zyc tym zyciem Londynskim,ja tez sie balam,dalej nie mowie dobrze po angielsku,jak ide do lekarza to czasmi potrzbuje tlumacza,pozatym zawsze jak umawiasz sie na wizyte to mozesz zamowic sobiue takiego tlumacza i bedzie przy wizycie.pozatym sa polscy lekarze,no ale oni z reguly sie cenia:tak:takze zapiszesz sie do osrodka GP i bedziesz miala wszystko za darmo,benefity napewno dostaniesz,wszystko mozesz zalatwic przez ksiegowa polska,lub sama,no i numer ubezpieczenia spolecznego NIN.to potrzebne jest do wszystkiego:happy:jak cos to pisz odpowiem jesli tylko bede wiedziec:tak:
 
reklama
A tak pozatym to co dziewczynki porabiacie?pogoda sie troszke popsula,mam nadzieje ze niedlugo szie ociepli.narzie to w domku,czasmi na spacerek,albo do ogrodka,kolezanka przychodzi z coreczka...
 
ala_oli - dziękuję, na pewno się zgłoszę! :)) Żebyś później nie żałowała, że chciałaś pomóc, bo ze mnie straszna maruda jeśli chodzi o ten wyjazd.. :D
 
GRODNIOWECZKA-nie bede zalowac,zawsze chetnie pomoge wiec jesli tylko masz pytania smialo pytaj:)a kiedy planujesz tu zawitac w londynskie progi?
 
Czesc dziewczyny
Jest moze ktos z Enfield.Szukam mamusi na wspólne spacery.
Mieszkam w Londynie prawie 3lata.Mam 14miesięczną córeczke Kaye:-) tez rodziłam tutaj.
Pozdrawiam wszystkie mamuski i miłego dnia zycze

 
witajcie dziweczyny,ale pogoda co,niby za dwa dni ma byc juz ladniej,a wekend zapowiada sie goraco:tak:normalnie popadam w depresje jak wstaje i widze deszcz za oknem:szok:
BEFATKO-witaj,no ja niestety mieszkam na Edgware,ale moze jakas mamuska sie odezwie:tak:a co na codzien porabiasz?
 
Witaj ala_oli
Mam to samo z ta pogodą - masakra.No ale mnie pocieszyłas i poczekam z praniem jeszcze 2 dni:-D:-DA ze jeszcze samo z łazienki nie wychodz to jest ok.Takie swierze pranko z dworu to nie to samo co ukiszone w domu:sorry:
Na codzien zajmuje sie córcią ,domem i pilnuje synka kolezanki.Przychodzi ok 8.00 jemy sniadanie ,bawimy sie i zaprowadzam go do szkoły na 12,40 i pózniej mam luz.
Jak jest pogoda taka jak dzis to wychodzimy chociaz po swieze pieczyo zeby młoda chociaz gdzinke pobyła na powietrzu a jak jest ciepło to koczujemy w ogrodzie na trawce.
 
BEFATKO-nio to fajniutko masz,widze nie nudzisz sie:happy:no ja dzisiaj to musze po zakupy bo pusto mam w lodowce:-Da pogoda nie bardzo,no wg mojej pogodynki wekend bedzie goracy a od jutra ma juz nie padac:tak:pozatym moze do biblioteki sie wybiore:tak:

a gdzie reszta dziewczynek,zapraszam na kawke:tak::-p
 
Mam nadzieje ze przepowiednie Twojej pogodynki sie sprawdzą :-D:-D:-D:-D:-D:-DJa chce słoneczko!!!
Jak na razie sie nie nudze ale skonczy mi sie na początku lipca, Fifek jedzie do PL na wakacje a od wrzesnia idzie do powaznej szkoły.
Teraz chodzi tylko na 2,5h a pózniej juz na cały dzien i nie bedzie juz potzrebował niani:zawstydzona/y::-(
No a ja juz chyba bede sie rozglądac za jakąs pracą
Miłego dnia wszystkim
 
reklama
no witam :)
u mnie tez pogoda byla jaka:baffled: mam nadzieje ze sie ociepli niedlugo:tak: dzis bylismy na wazeniu i maly juz ma 5800:-) taki grubasek sie robi powoli:-) a jutro na sprawdzenie bioderek jedziemy na 9 rano:szok: mam nadzieje ze mlody mnie obudzi:sorry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry