reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ADA-no to widze duzo zmienilo sie w twoim zyciu,odkad tu przyjechalas i to na lepsze,:tak:;-)tu w lndynie rodzilas?jak porod i opieka?
SEL-no pewnie ze tu lepiej,moze nie dla wszystkich,ale mi tez:tak:mowisz ze masz koty:-pfajniutko,no i nielugo dzidzius,gratuluje,a czym sie zajmujesz?

milej nocki wszystkim zycze:happy2:
 
reklama
ala oli no zmienilo sie i to duzo:-) rodzilam tutaj w szpitalu na harrow, mialam cesarke, caly pobyt w szpitalu oceniam na super:-p w piatek 24.04 mialam operacje a juz w niedziele bylam w domku. Maly wazyl 3600 dostal 10/10 punktow:-) a jak Twoj maly? juz duzy chlopak z niego;-) i widze ze juz nie mieszkacie na brook avenue
pozdrawiam:happy2:
 
witam sie porannie z kawka:tak:
ADA-no to widze nasze dzieci sa z kwietnia,moj Olek urodzil sie 27.04.2007.skonczyl dwa latka,tyle ze ja rodzilam w pl mil 3 miesiace jak tu przyjechalismy:happy2:no nie mieszkam juz rok czasu na brook,dalej na edgware,ale w lipcu chyba sie przeprowadzamy na cos wiekszego.a wy nie mieszkaliscie tu na mans road czy jak ta ulica sie nazywala?ja zaraz za ta ulica mieszkam:happy2:
 
ala oli mieszkalismy na manns road, w styczniu sie przeprowadzilismy tyle ze na wiekszy pokoj wlasnie ze wzgledu na dziecko i szukamy teraz jakiegos mieszkania zeby w koncu samodzielnie mieszkac:tak: to fajnie, prawie ta sama data urodzin:-) a wasz maly juz mowi?
 
ADA-no jasne ze lepiej na swoim,albo z kims na pol wieksze mieszkanko wynajac,wtedy mniejsze koszty,my tak wlasnie robimy:happy2:nasz Olek bardzo duzo mowi,kazde slowo powtorzy,nazywa po imieniu,probuje skladac zdania,takze mysle ze juz wkrotce bedzie bardzo dobrze mowil,he przynajmniej mam taka nadzieje:tak:a gdzie pracowalas wczesniej?wrocisz tam pozniej do pracy?
 
ala oli pracowalam w Welcome break to taka siec zajazdow przy autostradach, mysle ze wroce tam do pracy, nie bylo zle, ale to dopiero gdzies w lutym bo musze wykombinowac z kim maluszka zostawic chociaz ja go nie chce zostawiac z nikim obcym:zawstydzona/y: jeszcze sie wszystko okaze, moze bede pracowac na pol etatu i na zmiane z mezem bedziemy sie opiekowac:tak: to juz niedlugo bedzie wam Olus nawijal jak najety:-Dja sie nie moge doczekac pierwszego slowa, ale musze jeszcze troszke poczekac:-) a ty teraz pracujesz czy jestes w domu?
 
ADA-no ja nie pracuje,wogole tu nie pracowalam,maz tylko pracuje,ja caly czas zajmuje sie olim,ale mam nadzieje ze jak pojdzie do przedszkola to wreszcie pojde do pracy,tymczasem chcem isc do szkoly na profesjonalny jezyk,bo mam jaki mam ale zeby miec lepsza prace musze dobrze umiec:tak:no nawija ten mojn synus,nawet zaczal jakies przeklenstwa mowic,od wujkow podlapal,mam nadzieje ze przejdze mu to:tak:nie obejrzysz sie i twoj zacznie szybciutko mowic,moj oi pierwsze slowo to bylo TATA:happy2:no to fajnie ze mozesz tam wrocic do pracy,no tez bym sie bala zostawic dziecko z kims obcym,a dacie rade tak z mezem na zmiane?
 
a kuku,a tu co nikt nie zaglada:laugh2:leniuszki oj leniuszki:-Dco tam slychac mamuski?co porabiacie?
 
ala oli mam nadzieje ze tak damy rade, moze ja bede pracowac w weekendy bo maz ma wtedy wolne, ale jeszcze musze z szefem to uzgodnic:happy: na razie chce sie nacieszyc synkiem, chociaz dzisiaj dal mi w kosc bo prawie caly czas jesc wolal:sorry:ale dalam rade i teraz spi jak zabity:-D
 
reklama
ADA-no to fajnie,zycze powodzenia z praca:tak::happy:maly glodomorek,no i dobrze lepiej zeby jadl niz nie:tak:;-)piersia karmisz?ja mojego olka 7 miesiecy karmilam.teraz to juz wszystko wcina:-)a jak tam w nocy ci spi?ile razy je?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry