reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Gastone ja jakis czas temu znalazłam w gazecie taka reklame : Polskie kosmetyki. Body Island, 2 Melrose Court, Mungret Street, Limerick
Otwarte: Pn-Pt 10-18,Sb 11-17 Kontekt: 089-433-12-72
Nie byłam tam wiec nie wiem co maja, kojaze tylko ze ta reklama byla polaczona z jakims sklepem z odzywkami, oni mieli tez strone internetowa ale tam zadnej wzmianki o kosmetykach nie było a ja nie spisałam adresu tej strony.
 
reklama
witam pnownie mamuski:) niebylo mnie tu ponad rok czasu... sporo sie zmienilo niektore wiedza o co chodzi... wrocilam do polski w tamtym roku i rozstalam sie z ojcem emilki... jednak nie wytrwalo to:(:(:( no coz ale mam codowne dziecko i nadrabia to wszystko:) czasem czytam co sie dzieje ale jakos niema czasu by napisac:) postaram sie odzywac czasem jesli Emilka na to mi pozwoli:D:D
 
Hej buba witaj pamietam jak pisalas na mamach z Enis ze sie rozstaliscie szkoda ze to tak sie potoczylo szkoda tez ze wrocilas do PL
a corcia jaka juz duza wszystkie Emilki to fajne dziewczynki ;-):tak:
 
no troche szkoda bo najbardziej to Emilki bo niema taty ale dobrze sie stalo wole byc sama niz z nim.... z reszta od pewnego czasu mam S i jest dobrze nawet bardzo:):) a wpolsce duzo szybciej wrocilam do siebie po rozstaniu rok czasu sie meczylam z zalamaniem nerwowym ale dszlam do siebie:) nawet schudlam te kilgramy co musialam:D:D
 
hej buba ... cieszę się że napisałas.. czasem zastanawiałam się co z Tobą.. ale już wiem...
jesli sama piszesz że tak jest lepiej to tylko się cieszyć ....
ważne żebyś Ty i Emilka były szczęśliwe:tak:


w tych czsach dużo par się rozstaje ehhhhhh
 
Hej mamy :)

Alex co tam slychac u dzieciaczkow ? :)

Vi Tys tez miala w weekend wpasc mamuska :)

Buba witaj ciociu :) fajnie ze napisalas co tam u was :) przykro ze nie udalo sie w zwiazku No ale u mnie zawsze powtarzano ze tego kwiatu jest pol swiatu A byly partner niech zaluje ze skarby swe stracil i tyle Nie ma co wspominac Najwazniejsze ze teraz sie uklada w zyciu i ze jest dobrze :)
 
reklama
niech zaluje za to co zrobil mi i Emilce za te zdrady to wszystko jeszcze pozaluje....27 wrzesnia mam sprawe o pozbawienie go praw ale nawet sie wysilac za bardzo nie musze w tym sadzie bo sam sie zrzekł praw do niej :szok:;o ryczalam jak glupia bo tak mi bardzo szkoda Emilki bylo... a jak wyjechal nawet sie nie pozegnal z nia :( wogu;le to wrocil do limerick i firme zalozyl ale alimentow nie placi!!!!!:wściekła/y::wściekła/y:


a Ty Sylwia jak sie czujesz widze ze dzidus w drodze:):) ciesze sie strasznie:))::happy:
 
Do góry