reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Hmmm nie wiem od czego zacząć hehe
Oli ma już 4,5 ząbka :) czekamy na pierwsze kroczki:)Rośnie jak na drożdżach choć nadal brakuje jej kilogramków w porównaniu z rówieśnikami,uwielbia dzieci ,psy i jedzonko heheh
A ja cóż jestem szalenie zakochaną mamuśką.Jakaś kawka niebawem?
 
reklama
Hejka! Chyba z ciśnieniem jest znów coś nieteges, bo głowa boli :-(...

Hmmm nie wiem od czego zacząć hehe
Oli ma już 4,5 ząbka :) czekamy na pierwsze kroczki:)Rośnie jak na drożdżach choć nadal brakuje jej kilogramków w porównaniu z rówieśnikami,uwielbia dzieci ,psy i jedzonko heheh
A ja cóż jestem szalenie zakochaną mamuśką.Jakaś kawka niebawem?

Super, że u Ciebie wszystko oki! A ile waży Oliwka? Bo wiesz, każde dziecko jest inne, więc nie warto się stresować ;-) Ja to doskonale widzę po swoich dzieciach :-D:-D:-D Gratuluję ząbków!


A ja dziś chciałam posprzątać sobie przed przyjazdem gości, ale z Oliwką się nie da no, ja nie wiem co jest grane, ale Ona ostatnio WSZYSTKIE zabawki musi mieć do zabawy powyciągane! Dużo tego nie ma, ale jednak...

Miłego dzionka :sorry:
 
Oliwia waży ok 8 kg dokładnie nie wiem ponieważ jesteśmy między "ważeniami"nie raz i nie dwa próbowaliśmy ważyć ją w domu ale nie wychodzi za żadne skarby :-)
Mamy od wczoraj awarie :-(mała złapała wirusa i mamy grypę żołądkową pierwszy raz w życiu boziu moje małe biedactwo już nie wiem co robić wymiotuje po wszystkim co dostaje.Jedyne czego chce sama to woda .Mamy nadzieje że jutro już będzie o niebo lepiej
 
Krycha noo te sprzatanie tych zabawek to masakra u mnie to samo :p

Agnieszka zdroweczka dla corcii :*****

Dzindusia hellol babo Ciebie tez troszke nie bylo, co tam ? :)

A ja bede musiala zrobic jakas wystawe artystyczna mojej corki Bo artystka z niej jak ta lala :) Maluje wykleja wydziera skleja uklada z plasteliny :) Ostatnio nawet lancuszrk makaronowy zrobila Jej pierwsza bizuteria hand-made :)
 
Witam kobitki:) Ale znow ladnie sie zrobilo-byle od piatku juz tez tak zostalo:-)
Ja bylam dzis na wizycie szpitalnej-ludzi bylo mnostwo,jak zwykle...ale wszystko wpozadku, a Julcia wazy juz 3 kg :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry