reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

dziendobry wszystkim :-):-)

witam nowe mamusie na forum :tak::tak:

ja z pytankiem dzis bo kolezanka poszukuje kogos kto profesionalnie wykona makijaz permanentny slyszalyscie moze gdzie robia cos takiego??

milego dnia
 
reklama
z tym paszportem to nie prawda. to ze dziecko ma nie kwalifikuje rodzica zeby mial. to ty musisz spelnic pewne warunki :) w sumie niewiem po co komu irlandzki paszport. no ale to z tego co wiem.
 
Dzindusia na ogólnym też ci napisałam ale na wszelki wypadek tu też ci podam numer do mojej koleżanki Agaty,jest kosmetyczką i wykonuje makijaż permanentny- 0872651917
 
Dzindusia na ogólnym też ci napisałam ale na wszelki wypadek tu też ci podam numer do mojej koleżanki Agaty,jest kosmetyczką i wykonuje makijaż permanentny- 0872651917

dziekuje slicznie zadzwonimy , popytamy i zobaczymy co z tego bedzie A powiedz mi przepraszam ze spytam ale czy dobra jest?? i czy dlugo pracuje w zawodzie
 
dzindusia ja sama nie mogę się na ten temat wypowiedzieć bo nie korzystałam z jej usług.zresztą nigdy w życiu nie byłam u kosmetyczki.ale chyba jest dobra bo ma mnóstwo klientów-od bardzo długiego czasu nie może dotrzeć do mnie na kawę:sorry2: z braku czasu właśnie.już jakiś czas pracuje w zawodzie i ma doświadczenie,może nawet przeprowadzać jakieś szkolenia jako trener.latała wciąż na jakieś kursy i szkolenia do PL.to tyle co mogę napisać
 
Dzien doberek! Pogoda pasukdna do niczego nie nastraja :baffled:... No, chyba, że do spania, ale na to akurat sobie pozwolić nie mogę...

hej, no wreszcie ktos sie odezwal... :) Jak sie robi suwaczki? Hm... bardzo duzo jest postow do przeczytania.. moze ktos stresci o czym bylo?? :) bo niestety nie mam czasu czytac :) Czy ktos sie orientuje jak to jest z irlandzkim paszportem... Czy to prawda ze jesli dziecku uda sie wyrobic to rodzic dostanie tez bez problemu?
Hm... nie wiem co mam o sobie pisac i co was interesuje... Jestem mama samotna i chetnie zapoznam sie z innymi mamami :) Moj maly niedlugo sie wybiera do playschool na 3 godzinki dziennie, co bedzie kosztowac 50e tygodniowo... Niestety urodzil sie w grudniu wiec na darmowa preschool kwalifikuje sie dopiero za rok :D Macie jakies wrazenia z takowych playschool w Limerick?
Pogoda super, wlasnie wrocilismy ze spacerku :D
Pozdrawiam

Streścić :-D:-D:-D tego się nawet streścić nie da, tyle tam naklepane... Może lepiej do przeszłości nie wracać, no chyba, że masz wielką ochotę :tak:! Co do suwaczka to tworzysz sobie jak Ci się podoba i kopiujesz link z URL na początku i wklejasz w USTAWIENIA - EDYTUJ SYGNATURĘ, tam na dole masz takie okienko jak do pisania wiadomości i tam wklejasz linka, a potem to już tylko ZAPISZ SYGNATURĘ poniżej i zrobione ;-)! Mam nadzieję, że Ci się uda. Do przedszkola się nie odniosę, bo u nas jeszcze nie pora. Długo już jesteś w Irlandii? W której części miasta mieszkasz?

kurka ja bym do kosmetyczki na permanentny nie poszla. raczej do kosmetologa :)

Może moje pytanie zabrzmi głupio, ale ja się totalnie na tym nie znam - jaka jest różnica?
 
reklama
heja laski :) witam sie po przerwie ale terazz dziennie praca dom nadia kot damian i zycie zajmuje mi duzo czasu :p zdazylysmy tzn Nadinka zdazyla zaliczyc szkarlatyne ;/ ale juz ok :) lagodnie dosc przeszla pierwsze dwa dni byly ciezkie a teraz po chorobie nie ma znaku :) juz na hallo9ween jestemy gotowe mama za renifera sie przebierze :p a Nadina za nietoperzyce wiedzme :p lata mi z ta rozdzka i czaruje wszedzie a wyglada w ubraniu swietnie :) no i ladnie mowii trick trick albo trick or or malo kiedy trick or treat ale czasem jej sie uda :)
 
Do góry