reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Madziakowalik-Wszystkiego najwspanialszego.Mam nadzieję,że z mężem jesteście tak samo szczęśliwi jak rok temu:)
Sylcia-pewnie się nacieszyć nie możesz rodzinką:)
Agairlandia-za kilkanaście lat mała Ci w maratonie wystartuje:)
Miłego dnia Dziewczynki:)
 
reklama
D.dobry!
madziakowalik-gorace zyczenia wieeeelu takich rocznic!
aga-przeslodka ta Majeczka.Jak zerka na mame i czeka na pochwale i przyzwolenie:-Dslodziak!
milego weekendu dziolchy!
 
helo

Lubiczanka ja do ludzi chyba sie nie nadaje chwilowo, cos nasililo moja astme i ledwo zipie, wlasnie sie inhaluje, juz dostalam nowa porcje sterydow, glupio tak siediec w towarzystwie i kaszlec jak gruzlik poki sterydy nie zaczna dialac wiec innym razem

umieram dzisiaj a zaraz ide do pracy i to na 9h buuu

sylcia pewnie masz juz malutka w domku :)

aga jak Majeczka super juz tupta, chwila moment i nie bedziesz mogla za nia nadarzyc

madziakowalik wszyskiego dobrego z okazji rocznicy kolejnych takich 50-ciu zycze

Krycha moze Ty wiesz co to teraz tak pyli?

milego weekendu zycze choc pogoa malo ciekawa sie zapowiada .. uciekam do pracy
 
reklama
witam niedzielnie
baterie mi siadaja w klawiaturze :baffled: pogoda do bani, dopiero z pracy wrocilam i ide sie farbowac i piec ciacho
milej niedzieli zycze
 
Do góry