reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Chciałam tylko przekazać jakże ważną i szczęśliwą dla nas wiadomością...
Za tydzień we wtorek o godzinie 14 będzie z nami nasza ukochana kruszynka;-)
Lekarze podjęli decyzję wcześniejszej( o tydzień) cesarki z powodu ułożenia Oliwki.Przez to że jest w pozycji "mostu" i mojej drobnej budowy ma problem by sobie spokojnie rosnąć niestety -za mało miejsca :-(i waży tylko 2600.Wszystko jest z nią w porządku dlatego wcześniej do nas dołączy.
Powiem szczerze że jak się dowiedziałam to ze strachu rozżalenia etc aż łzy pociekły mi po policzkach.. że to dopiero niespełna 39tc ,że ona taka malutka a "oni "na siłę chcą ją po tej stronie ...:-:)-(Ale teraz już jest oka.
Pozdrawiam :-)
 
agnieszka-to jak najbardziej piekna wiadomosc!Robia,co dobre dla dzidzi i dobrze ze sie skrupulatnie tym zajeli!A dzidzia nie jest az taka malenka.Dzieciatka z taka waga rodza sie w normalnym terminie..zobaczysz jak szybko urosnie!Poza tym w 38tyg. bodajze mowi sie ze ciaza jest juz donoszona..
Gratuluje!teraz to dopiero nie mozesz sie doczekac,co?:-)
 
Madbebe, ja czekam na ten urlop jak na zbawienie, więc jak coś nie wypali to się załamię :szok::-:)-(... Mam nadzieję, że ten wulkan jednak sobie poczeka z wybuchem jak nadłużej, choć rzaden czas nie będzie dobry, bo jak nie nam to innym zaszkodzi :dry:. Ale jakby miało coś się stać to wolałabym żeby przed wylotem, bo nie chciałabym (akurat teraz) utknąć w Polsce), wolę urodzić tu no i mój M musi do pracy...

Agnieszka13111980, ja urodziłam swoją Oliwkę w terminie, nawet dwa dni po i moje dziecię ważyło właśnie 2600 ;-)! Pamiętam, że zupełnie nie wiedziałam jak mam się za Nią zabrać żeby przewinąć, przytulić czy nakarmić, ale się szybciutko nauczyłam :sorry2:. No i faktycznie 38 tydzień ciąży jest już oki do porodu, a u Ciebie będzie tydzień później. Nie martw się, wszystko będzie dobrze :tak::tak::tak:


Aga_irlandia, gratulki za drugiego ząbka! Mayeczka leci jak burza, lada chwila pojawią się kolejne :-)

Alex2339, witaj! Jak się czujesz? Widzę, że suwaczek już śmiga :-D

Lubiczanka, dużo zdrówka dla Danielka :sorry2:!!!! Bidulek mały...

Camomile, tulam mocno :blink:


Drozdusia, spokojnej i bezpiecznej podróży Wam życzę no i udanego wypoczynku w Polsce! 3 miesiące, wow, kupa czasu... Rodzinka powinna się na jakiś czas Wami nacieszyć ;-), chociaż pewnie i tak będzie Im mało...
 
dzien doberek mamcie:-)
aga irlandia gratulacje dla Mayeczki:tak:
camomile tulaski dla Igorka:tak:
Agnieszka13111980 gratulacje:tak::tak::tak: kruszynka w koncu bedzie z wami i na pewno bedzie wszystko ok!!!:tak::tak::tak::tak:
drozdusia wypoczywaj kochana i ciesz sie rodzinka:tak::tak:
lece troche ogarnac bo zarosne brudem:angry::angry::angry::angry:
 
dzieki dziewczynki za gratulki:)
a dolacze jeszcze film jak Maycia coraz szybciej zasuwa :) tylko patrzec ,jak sama zacznie biegac hehehhe
[video=youtube;SSYGP5coZow]http://www.youtube.com/watch?v=SSYGP5coZow[/video]
 
reklama
Do góry