reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dzien dobry ja dzisiaj pierwsza :-)
pogoda piekna pewnie korzystacie jakby co zapraszam na spacerek na castletroy ;-)
wczoraj ogladalismy chatke na annacotty, fajna, duza ale facet musi przemyslec ile z ceny zejdzie, jak opusci tyle ile chcemy to biore
razem z nami byly trzy inne pary i wyszly praktycznie od razu bo cena za wysoka, tylko my zapytalismy czy zejdzie z ceny, ludzie sa dziwni,

kto ma jakies doswiadczenie z raheen? moze ktoras tam mieszka? znalazlam ladny domek, chce go dzisiaj obejrzec ale totalnie nie znam okolicy, nie wiem jak sie tam mieszka ...

Aga wpadnij do mnie na prasowanie, chyba z piec pran czeka na rozgrzeszenie z zelazkiem a ja sie zabrac nie moge
a The Conifers kolo Was tez jest be?

ide piec mufinki, ma ktos ochote? :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam.

Filpi ja zawsze mam ochotę na słodkie i tego nigdy nie odmawiam:-D:-D:-D:-DOj muszę drugą kawkę wypić bo ciężkie noce nastały. Miłego dnia
 
Justysia dzieki za odpowiedz, dzisiaj jade to obejrzec moze akurat, szkoda mi tylko mlodego, szkole trzeba bedzie zmienic ... a okolice Rosnaree, Church Road kojarzysz?
 
Pogoda śliczna znowu pranko mi na zewnątrz schnie ..dzidzisiowe fatałaszki powiewają...:-):-) aż miło patrzeć ehhh...;-)

agnieszka
juz nie pamiętam jak się cieszyłam z powiewających fatałaszków:-D:-D
w tej chwili przyprawiają mnie o ból głowy... znów prasowanie :szok::-D:-D:-D

później to się przeradza w pełne pralki i zawalone stosy do prasowania:-D:-D

ale najważniejsze, że masz dobry humorek przed porodem:tak::tak::tak:
 
hello

FILPI nie no nie masz litosci nade mna!!!!!dopiero co wczoraj tyle prasowalam a TY chcesz mi zapewnic znow rozrywke?????????nie no ja spasuje:)a to co pisalas o tej okolicy to przejdz sie i sama zobacz ,ale tam studenciki rzadza:(


dobra uciekam.....niedawno do domku wrocilam i maya wlasnie wstala,bo spala na dworze....
trza do obowiazkow zmykac
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
Do góry