reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
hej kobietki!musze sie pochwalic ze moj mezol kupil motorek i smigamy sobie po Irl ...i teraz to juz w ogole czasu na nic nie mam.
gratuluje nowo odkrytym ciezarowka!!!
i tobie KASIA,masz trzy powody do swietowania!!!ja tez jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to nie zapalilam ani jednego papierosa ale po porodzie Wiktoria cierpiaca z powodu kolki zmusila mnie do zapalenia i tak jeden potem dwa i w rezultacie znowu pole normalnie niestety...zycze wam wytrwalosci kobetki w tym temacie
SYLCIA spoznione ale szczere zyczenia dla twojej corci duuuuzzzzooo zdrowka i usmiechu na tej pieknej malutkiej twarzyczce!!!
pozdrawiam was paaaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
Witam ja siedze u Didi jako niania hih

Kiedys tez paliłam przez kilka lat, tu przyjechałam i rzuciłam i po chwili sie dowiedzialam że jestem w ciazy wiec dobrze sie złozyło:) Po porodzie spróbowalam zapalic ale naszczescie nie posmakowalo mi wiec wiecej nie próbuje wrócic do nałogu:/
Dobranoc
 
Camomile ja tez mam ochote czasami sie dymkiem zaciagnac,szczegolnie jak sie wnerwie na pewnego pana:angry::angry::angry::angry::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale zaraz ide do malej i ochota przechodzi tym bardziej ze nadal karmie piersia:tak::tak::tak: i to dzieki temu tez sie jakos trzymam:-):-) i mam nadzieje ze jak juz tak dlugo nie pale to juz nie wroce do tego:tak::tak::tak::tak:

Agnieszka ja tez tak myslalam:sorry::sorry: ale poki co jak widac nadal wolna od nalogu:tak::tak::tak::tak: i tobie tez tego zycze:tak::tak::tak::tak:

dzieki dziewczynki za mile slowa:tak::tak::-D:-D:-D
 
Dzień dobry pogoda faktycznie dopisała my również byliśmy dziś na małej wycieczce-ostatnie randki we dwoje hehe..Pojawiają się u mnie skurcze coraz częstsze nie wiem czy powinnam zacząć się martwić bo to chyba normalne podobno.Jutro mam wizytę w szpitalu i mam nadzieję że sprawa porodu czyli ewentualnej cesarki (mała nadal główką do góry :-) i chyba nie zamierza tego zmienić) się jakoś wyklaruje -jesteśmy dobrej myśli -Wolałabym wiedzieć troszkę wcześniej no ale ...czas pokarze..
 
Dzień dobry pogoda faktycznie dopisała my również byliśmy dziś na małej wycieczce-ostatnie randki we dwoje hehe..Pojawiają się u mnie skurcze coraz częstsze nie wiem czy powinnam zacząć się martwić bo to chyba normalne podobno.Jutro mam wizytę w szpitalu i mam nadzieję że sprawa porodu czyli ewentualnej cesarki (mała nadal główką do góry :-) i chyba nie zamierza tego zmienić) się jakoś wyklaruje -jesteśmy dobrej myśli -Wolałabym wiedzieć troszkę wcześniej no ale ...czas pokarze..

trzymam kciuki za was zeby bylo tak jak jest dla ciebie najlepiej:)
 
reklama
Do góry