reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam Panie
Sylcia-pewnie jeszcze nic nie wiadomo o przylocie Rodzinki?
Agnieszka-powodzenia dziś u lekarza:)Trzymam kciuki
Dzień się dziś nie zapowiada zbyt rewelacyjnie,ale na pocieszenie powiem,że od jutra znowu ładniej(oby)
Przyjemnego dnia Wam życzę
 
reklama
dzieńdoberek

no niestety z PL znów nie latają samoloty, co za upierdliwy wulkan tyle planów szlag trafia, ja jeszcze dwa tygodnie będę się zastanawiać czy uda mi się lecieć:nerd:

idę na kawkę
 
Marta-no widzisz-zawsze trzeba znajdować dobre strony złych rzeczy:)))
MsMarple-i tak będę trzymać kciuki,oby do tego czasu samoloty już jednak latały:)
 
hej babki:-) też słyszałam że przez ten tydzień pogoda ma się utrzymać:tak: z jednej strony dobrze ale z drugiej...podobno deszcz przyśpieszyłby opadanie tej chmury a jak będzie pogoda to nie wiadomo kiedy te loty ruszą:baffled: kurczę co za ironia losu-z reguły loty były odwoływane ze względu na złe warunki pogodowe a teraz wszyscy czekają na załamanie pogody żeby zacząć latać:crazy: ja mam lot na 27 i jestem ciekawa czy do tego czasu coś się ruszy bo ten wulkan ciągle pluje tym pyłem:-( no nic,najwyżej załapię się na majowe:-D nie pogniewam się:rofl2:
 
Ja już po "szpitalnej wizycie" i jestem w szoku pani doktor zamiast cesarki zaproponowała nam że obróci małą ręcznie:szok::szok::szok: oczywiście nie zgodziłam się na taką opcję ...masakra.. za tydzień mamy kolejne usg jeśli pozycja będzie nie zmienna dostaniemy już datę "porodu"
 
Ja już po "szpitalnej wizycie" i jestem w szoku pani doktor zamiast cesarki zaproponowała nam że obróci małą ręcznie:szok::szok::szok: oczywiście nie zgodziłam się na taką opcję ...masakra.. za tydzień mamy kolejne usg jeśli pozycja będzie nie zmienna dostaniemy już datę "porodu"
ło raju a jak to by miało niby wyglądać? to obracanie? :szok:
 
reklama
Do góry