reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzieńdoberek
niu pogoda nas wzywa na plażę, jedziemy do Fanore może ktoś się tam jeszcze wybiera?

aga pozdrów olivcę i przywieź babę do Limerick:-D:-D:-D

sylcia
nic sie nie przejmuj co się odwlecze....:tak:
 
reklama
kasiu to tak jak ja,rzuciłam palenie jak sie dowiedziałam ze jestem w ciąży,rok temu:) gratulacje bo wiem ze to niełatwe:)))

oj nie nie latwe:no::no: ale jest motywacja :tak::tak::tak::tak: u mnie bylo troche ciezko przez pierwsze 2 tyg ,ale pozniej juz bylo latwiej:happy::happy: i od dnia jak zobaczylam 2 kreski na tescie nawet jednej fajki nie zapalilam:tak::tak::tak: i modle sie zeby do tego nie wrocic:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Witam:-)Kasia ale Ci się nagromadziło;-)Masz co świętować:-)Gratulacje:-)A ja bym sobie zapaliła fajeczkę ale tyle już nie palę więc po co zaczynać od nowa.
Miłego wieczorku życzę.


Ogromne buziole dla Olivki;-);-)
 
Do góry