reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ms.marple dzieki mija powoli ale prochow wzielam tyle, ze mnie mdli
na teneryfie bylam bez dzieci i wlasciwie nie wiem co oni by tam robili, za malo rozrywek dla dzieciaczkow

delte polecam czesto tam bywalismy ostatnimi czasy ze wzgledu na pogode


fachowiec przyszedl spozniony o jedna tylko godzinke wiec nie jest zle
juz prawie konczy (chyba) ale co ja sprzatania teraz mam to juz moje


agnieszka ja przez cala ciaze przeszlam w przekonaniu ze bedzie cesarka, bo maly byl ulozony w poprzek, przekrecil sie jakies 6 tyg przed porodem a 2 tyg pozniej wywolywali porod ale ja juz wtedy co drugi dzien wedzialam co sie dzieje w brzusiu bo tak czesto robili mi usg - przeciekalam

jesli jestes zdeterminowana by zrobili ci usg to idz do szpitala popanikuj ze nie czujesz ruchow czy cos w tym stylu i wtedy na pewno zrobia usg zeby sprawdzic malenstwo
 
reklama
Wiesz że to samo mi powiedziała koleżanka :-):-) jeśli po 36 gdzie są już marne szanse na zmianę pozycji nadal mała będzie ułożona główką do góry( ze stwierdzeniem nie ma problemu bo czuję główkę koło pępka cały czas) mam iść do szpitala i coś na ściemniać ;-) jeśli to będzie jedyne wyjście...
Dziś dokonaliśmy ostatnich zakupów do naszej szpitalnej torby :-):-) teraz tylko ją spakować - powiem że jakoś tak psychicznie bezpieczniej się czuję,a to za sprawą tego że ciągle pamiętam słowa lekarza że mała może urodzić się troszkę wcześniej...oby nie..
Dziś mam kolejne zajęcia w szkole rodzenia-szczerze polecam
 
oni tutaj nie lubia halasu i paniki wiec dla swietego spokoju robia badania ... choc kiedys trafilam na jednego upartego idiote, tlumacze mu,ze cos jestnie tak ze boli ze cos sie tam dzieje a ten ze na papierku z moczu nic nie wyszlo i jest ok, poryczalam sie nawrzeszczalam na niego a potem mnie dupek na parkingu gonil bo jednak zrobil jakies jeszcze badanie z moim moczem i cos wyszlo i musialam zostac w szpitalu ... myslalam ze go rozszarpie wrrr

szkoly rodzenia moge pozazdroscic, ja obie ciaze przelezalam, nie mialam szans na jakiekolwiek rozrywki czy szkoly rodzenia

maly ma kare wiec cisza spokoju, za to starszy lekcje odrabia wiec sie nagadam jak durna
 
Dzień dobry! Moje dziecko dziś znów przegięło i wstało o 05:20, wrrrrr... Chciałabym Ją przestawić, ale się nie da :dry:, ech! A myślałam, że po wczorajszym dniu, pełnym wrażeń, a przede wszystkim po krótkiej drzemce Młoda będzie kimać i kimać, a tu lipa... Jedyne co, to padła bardzo szybko i bez kolacji, bo już nic nie chciała!

Agnieszka13111980, masz jeszcze troszkę czasu, może Maleństwo zechce sie przekręcić, a jak nie, to tak jak dziewczyny radzę - idź do szpitala i narób paniki ;-)... No i faktycznie w Medipolu za usg ciężarna płaci 100€

Filpi, oby ta naprawa była już Waszą ostatnią :blink:!

Ms.Marple, Teneryfa, hmmm.... Słoneczko, plaża i spokój... Miły przerywnik :tak:

Udanej zabawy w fikolandzie Wam życzę :-)

No i więcej nie pamiętam co miałam jeszcze nastukać :baffled:...


Wiecie co, jakiś dołek mnie złapał :-(, nie wiem przesilenie wiosenne czy co... Ale dziś zdecydowanie mam antyspołeczne podejście do życia, więc pożyczę Wam miłego dnia i do klikania :sorry2:
 
Krycha-głowa do góry...Też tak czasem mam,że "bez kija nie podchodz":)))
Agnieszka13111980-w ogródku z rodzinką posiedzieć też nie jest zle,choć przyznam,że większe prawdopodobieństwo słonecznej pogody to jednak na Teneryfie niż tutaj,ale oby i tu pogrzało:))))
Ms.Marple-ale Wam dobrze...Ja też się już doczekać naszych wakacji nie mogę:))
Teraz zmykam,a Wam życzę miłego dnia
 
dziendoberek

babki o ktrej sie wybieracie do fikolandu bo zakosilam woza i chetnie sie wybiorę

rajuuuu klawiatura mi sfiksowala :baffled: i nie wiem co jej się stało:dry:
wybaczcie za byki


co do teneryfy to rzeczywiscie super miejsce na urlop i już tam byłam i nie wiem, gdzie dzieciaki miałyby więcej radochy... sam SIAM PARK to raj dla dzieciaków LORo PARK itd.... bosko dlatego wracamy
ale pytałam w innym celu bo chciałam żebyście mi poleciły hotel przyjazny rodzinie, żeby adal miał co robić i żebym nie musiała go na smyczy trzymać:nerd:
kamcia dziękuję już zajrzałam do twojego hotelu--- wygląda apetycznie to jeden z moich typów:tak::-D:-D
może jeszcze macie jakieś propozycje:confused:
 
reklama
Do góry