reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dziń dybry mamusie!!! Właśnie wstałam :sorry:...

A ja sie pochwale (skoro juz kazda sie chwali:-p) ze Igorek mi 2 cale noce z rzedu przespal a ja razem z nim:-p Ponad 12 godzin na dobe:-D

Super, korzystaj i odpoczywaj razem z Igorkiem :tak::tak::tak: może Mu juz tak zostanie ;-)

Pogoda cudna, będzie miło się szwędać po sklepach :-)! Zadanie na dziś - pokupować prezenty! Więc zmykam się szykować, paaaaaaaaaaaa do klikania :-D
 
reklama
Dzien doberek
Ale dzis piekny dzionek, slonko swieci az zyc sie chce:)
My nocke tez mielismy nie najgorsza, wstawalam do malej tylko 3 razy a i spala do 8 wiec tez calkiem jestem wyspana:)

Kurcze niestety nie uda mi sie pojsc na Mikolaja 18stego. Przypomnialam sobie ze juz kilka tygodni temu umowilam sie z tesciowa ze ja zawioze do jednej z jej znajomych ehh i dopiero dzisiaj rano skojarzylam ze ten piatek to ten sam piatek co jest Mikolaj:(:(:(

Milego dzionka zycze i do sklikania pozniej:)
 
dzień doberek.pogoda rzeczywiście jak marzenie:tak: nasz malutki trochę lepiej spał w nocy i już się tak nie prężył.a Lola to już w ogóle rewelacja-spała do 9 i ani razu się nie obudziła.tfu tfu tfu...
Gosiulka próbowałam dać małemu dzisiaj herbatki ale wypluwa.no ale się nie poddaje i spróbuję jak będzie baaaardzo głodny;-) a kolorek to ci powiem kiepskawo widać.pewnie dlatego że miałam ciemne włosy.ale widać pod światło czerwonawy odcień.no nic kilka razy jeszcze użyję tego koloru i będzie lepiej:tak:
 
witam sie!!! ja juz po pracy :) bo ja busy mummy hihihi i po mezusia bede jechac do pracy kolo 4 i sie jeszcze po childers road po sklepach poszwedam zanim go zgarne hihihi
milego dzionka :)
 
dzien doberek

Mamo Martysi kazde plamienie nalezy skonsultowac z lekarzem...BEZWZGLEDNIE...

no a ja juz wszystko porobilam i teraz mam chwilke na poklikanie:).....
kaja gratulki dla malego....teraz bedziesz za nim biegac heheheh

Bozencia no chyba Ty teraz w kolejce do tych ciezarowek ....bo reszta to juz z malymi dziecmi zostala wiec pewnie chetnych nie ma hehehhe a ze Twoje odchowane to i rodzenstwo byloby wskazane :):):):)cobys sie nie nudzila:)
 
Witam mamusie :-) troszke mnie tu nie bylo - troszke zamieszania sie w moje zycie wkradlo..... :confused2: mialam wiec mase czytania do nadrobienia i prosze prosze jaka niespodzianka :szok:
justysia bardzo bardzo serdecznie gratuluje :-) i zycze spokojnego przebiegu ciazy
 
witajcie :) no i tak nikt nic nie wie czytam na necie i obawiam sie najgorszego bo przy kapieli zaowazylam malutki skrzep i znowu plamienie , na necie czytalam ze to poczatek poronienia bo nigdy sie skrzepy nie powinny robic i taka zaryczana mysle ze do poniedzialku musze poczekac ale dupa kto by wytrzymal bo tu raczej w szpitalu guzik mi pomoga:(
 
martus udalo mi sie:) aha no witam was , Malgosia jestem:) siostra Marty serdecznie was pozdrawiam nim znalazlam swoje haslo i namiary utrwalo to ale mam:) marta ja dalej nos wielki i zasmarkany , zna ktos moze jakies domowe sposoby zeby malenstwu nie zaszkodzic?? bo napewno martusia sie juz pochwalila ze bede mamusia :)
na przeziebienie w ciazy to rutinoscorbin raz dziennie i pic herbatke z lipy!! pomaga!! sama sprawdzalam :-)

No a te plamienia.... to coz koniecznie skonsultuj to z lekarzem - mam nadzieje ze to nic powaznego ale dla pewnosci... W szpitalu napewno cie przyjma Nie ma co czekac do poniedzialku - tylko sie zadreczysz kochana...
 
Ostatnia edycja:
Witam sie mamusie
No widze ze tu dzisiaj weekendowo cisza jak makiem zasial

No a my wczoraj bylismy na szczepieniu i zaszczepilismy sie cala rodzinka

Dziewczynki mam pytanko czy nie ma ktoras z was odkuzacza pioracego ?

Ach zapomnialabym witam nowa mamusie no i ogromne gratulacje dla Justysi
no i jak bym mogla jeszcze zapomniec o Michasiu Kaja ogromne gratulacje dla malego mezczyzny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mama martysi nie zadreczaj sie kochana a z kapielami goracymi uwazaj bo powoduja poronienia, jesli sie obawiasz i przeczuwasz cokolwiek , to tak jak dzindusia pisze idz do szpitala przynajmniej sproboj, albo sprobuj moze w Polmedzie slyszakan ze przyjmuje bardzo dobra ginekolog, jesli chcesz to wysle ci numer do Polmedu na priva??? ale nie jestem pewna czy w niedziele przyjmuje ale zawsze warto sprobowac ..... Trzymam kciuki zeby to nic powaznego!!!!!!!!

A u mnie kolejny pogrzeb, tym razem w Polsce, mojego ojca ojciec zmarl, czyli moj dziadek, ehhh maly kontkat z nim mialam no ale przeciez moj dziadek:(:(:(:( Pozatym ojciec do mnie dzwonil z ktorym juz od X czasu kontaktu nie mialam a wlasciwie to od urodzenia i tylko mi nerwy zepsol!!!!! ehhhhhh

Lece ogladac X faktor, mala zasnela mi przy kapaniu, a Kieran poszedl na msze w intencji jego zmarlej babci, takze mam wieczor dla siebie eh, potem sporboje moze ojcu jakis liscik skonstruowac i na swieta w prezencie mu przesle, bo tak to sie znim gadac nie da bo on zawsze ma racje i przegadac Cie chce, a wcale nie slucha!!!! Co za charakter!!!!!
 
Do góry