reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam babeczki
Dawno mnie tu nie bylo, ale wybaczcie mala chorowala to taka marudna ciagle na recach chciala, ciagle wlasciwie ma katarek, ale przynajmniej jej marudne dni minely ufffff
Zaleglosci nadrobilam
Sylwia gratuluje kolejnego zebolka u Nadinki!!!
Justysia to Ty wciazy!!!!!!!! GRATULACJE WIELKIE!!!! oh ale ci zazdroszcze ... ehhh ja tez bym chciala ale do czerwca musze sie wstrzymac . Brawa dla Twojej Juleczki ze slicznie juz umie raczkowac, zdolna z niej bestia heheh:)
Ms marple ja 18stego grudnia tez postaram sie byc jesli tylko mala znow sie nie rozchoruje:)

Drozdusia jak zastosujesz herbatke to napisz czy malemu pomogla... mam nadzieje ze tak, bo az serce sie kraje jak takie malenstwo musi cierpiec :( ehhh sliczny z niego bobas:)
 
Jestem i ja :-)!!! Przeżyłyśmy szczepienie, ufff.... I jak ja się cieszę, że przez dłuższy czas będzie spokój, jupi :-D:-D:-D! Młoda nawet nie płakała za bardzo, tylko przy podaniu szczepionek, a potem już szlalała jak zawsze hehehehe...

Justysia21, gratulacje ogromne!!!! I dawaj tego swojego nowego suwaczka wyżej żebyśmy mogły go codziennie podziwiać :tak::tak::tak:
 
beakta witaj po przerwie;-):-D opowiadaj jak tam twój najmłodszy? biega? gada?:-D mój gadać nie chce a na dodatek jeszcze straszny łobuz z niego się robi i już mi czasem cierpliwości brak:eek::-D:-D

gosiulka fajnie że i wy będziecie, cieszę się że towarzystwo się powiększa:tak::tak::-D
 
a dziekuje dziekuje dziewuszki!!!! hihihih tak wstawilam tego suwaka przedwczoraj i sie zastanawialam czy zobaczycie czy niee hihihiihih ale prosze jakie Ms.Marple ma bystre oko hohohoho :)
Kasiu Irlandko dziecie me kolejne zostalo poczete 15listopada hihihiih w dzien chrztu mojej Juli to znaczy z nocki na dzien hihihihi bo wiesz po spowiedzi trza bylo po bozemu no i bylo po bozemu:)!!! hihihih a tak w ogole to planowalismy sie zaczac starac po nowym roku, bo moj byl nie do konca zdecydowany ale chetny hihiih i tak wyszlo ze sie juz wystaralismy bez starania hihiihih
 
Heh, myślałam, że po tych wszystkich harcach z fumflem Oliwka szybciej zaśnie, ale się przemyślałam :-D na całe szczęście jednak w końcu zasnęła no i mam chwilkę tylko dla siebie ;-)

dziecie me kolejne zostalo poczete 15listopada hihihiih w dzien chrztu mojej Juli to znaczy z nocki na dzien hihihihi bo wiesz po spowiedzi trza bylo po bozemu no i bylo po bozemu:)!!! hihihih a tak w ogole to planowalismy sie zaczac starac po nowym roku, bo moj byl nie do konca zdecydowany ale chetny hihiih i tak wyszlo ze sie juz wystaralismy bez starania hihiihih

Dobre :-D:-D:-D!!! No i dzięki temu mamy nowiuteńką "ciężaróweczkę" w swoim gronie :rolleyes2: fajursko!!!!

No i niestety nadal nic nie wiem na temat tego guzka :-(! Lekarz kazał obserwować i jak będzie się powiększał to szpital się kłania... Wcale nie przestałam się martwić :dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ms.marple biega to moze za duzo powiedziane ale swoje pierwsze kroki ma juz za soba. Teraz tylko troche prakryki choc widze za na czworakach mu szybciej wiec nie bardzo sie kwapi biegac na nogach.:tak: Gadac to tez nie chce, a lobuz to tez cos mi sie wydaje ze sie zaczyna robic i nerwus w dodatku przez co krzyczec i piszczec zaczyna uff....czasem to naprawde mozna wyjsc z siebie chociaz przyznam ze dzieci a w szczegolnosci Ariel sie nim duzo zajmuje wiec czasem go po prostu na gore do niegow ynosze i tam sie razem bawia. Bo tak samemu przez caly dzien to by wykorkowac szlo...:tak:
 
reklama
JUSTYNKO GRATULUJE:):):) a nie pochwalilas sie jak Cie dzis widzialam niedobroto Ty hehhehe.....napewno bedzie chlopiec......bo kademu sie udaje tylko ja ma zawsze pod gorke....

no nic......
lece ...
dobranoc
 
Do góry