reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzień dobry
ja jak zwykle po weekendzie wyciągam na poranną kawę (justysia bezkofeinową;-))

drozdusia powodzenia w załatwianiu:tak:

mamo_martysi jak tam brzuszek się dzisiaj sprawuje?
.............

hop hop jest tu kto?:eek:

beakta
widziałam twojego bobasa na nk, przesłodki jest :tak::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie !!! ja juz jestem :):):) Bozenko kawki nie pijam za czesto i na bank nie rancem ale herbatke owszem owszem wiec bede towarzyszyc z herbatolcem hihihi
milego dzionka choc za oknem masakra az sie wstawac nie chcialo
aaa zapomnialam sioe pochwalic ze moje dzieciatko cala nocke przespalo bez butli :):):)
 
ja tez sie witam z kawka w rece :)
aga no to fajnie,ze sie dzis zobaczymy :)
justysia moze julka zostanie przy takim spanku bez butli,ada niestety sie przestawila na 2 butle w ciagu nocy..
ja mam dzisiaj dom otwarty dla kolegow dominika...dlatego odpuscilam sobie poranne porzadki,nie warto sprzatac na 2 godzinki :)
milego dnia
 
Dzien doberek
Ale dzisiaj ziiiiiiiimnoooo brrrrryyyyy!!! ogrzewanie chodzilo od 5 rano do 9 a mi nadal zimno wychodze na dwor a tam 0 stopni brrrryyyyy!!!
Milego dzionka zycze, ja strasznie nie wyspana, sprobuje odespac nocke jak tylko mala mi w dzien zasnie i mam nadzieje ze to nie bedzie tylko pol godziny ehhhh
 
Witajcie! A my dziś całą rodzinką w komplecie, wąż chory, ech... Mam nadzieje, że się wykuruje do czwartku :tak:!

Justysia21, oby Juleczce już tak zostało! Jak tam zakupy ;-)?

Heh, Natinke18, widzę, że będziesz miała wesoło! Prawie jak w przedszkolu :sorry:...

Miłego dnia :rolleyes2:, do klikania...
 
witam sie i ja :-):-)

mamo martysi jak sie czujesz i jak usg??

justysia ogromne gratulacje raz jeszcze

Heh u mnie choinka ubrana, menu swiateczne przecwiczone :-D czekamy na rodzinke z polski i moze wtedy choc na chwilke swiateczna atmoswere poczuje ... bo narazie to nic a nic...:-(
 
reklama
Do góry