reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzien doberek :)
no widzisz Gosiulka czyli jednak je...po prostu tak ma nie ma co sie martwic, skoro byla badana i wszystko ok to najwazniejze, po prostu raz ma apetyt raz nie, dopoki jest wesola i wszytkie inne przy tym rzeczy sa normalne to nie masz sie co martwic dzieci zmienne sa :D, nie chce to nie ma co jej wpychac jak zglodnieje to bedzie sie upominac :D
a my bylismy wczoraj u gp i dostaismy jakas masc na antybiotyku i mam nadzieje ze przejdzie jej ta wysypka, nawet nie jestem w stanie nazwac tego znowu co to niby jest ale podobno czeste u dzieci i niegrozne :) musze sie pochwalic ze moje dziecie w koncu nauczylo sie robi papa ;D tylko jeszcze nie zawsze uzywa wtedy kiedy nalezy...wczoraj sasiad wszedl na chwilke mowi dzien dobry do niej a ona mu papa ;D ale sie usmielismy
Dziewczyny jak ktoras bedzie chetna to na dniach wrzuce ogloszenie bedziemy chcieli wyprzedac pare rzeczy malej co by pokryly nam nowy fotelik, mamy mate rain forest, mala bujaczke rain forest i mysle ze maxi cosi z baza kolor:bordo-roz pojda do zyda:) jak by ktos byl zainteresowany to dajcie mi znac, cen jeszcze nie okreslilam, zrobie to na dniach, kupowalismy nowe i sa w stanie idealnym bo ilez to dziecie moglo takie zniszczyc przez pare miesiecy??? milego dzionka :)
 
reklama
dzień doberek

rzeczywiście ostatnio tutaj pustawo i to nie tylko w weekendy.ja już się usprawiedliwiam-mamy ostatnio ciągle gości więc za bardzo nie ma czasu żeby tu zajrzeć:sorry::sorry: ale się nadrobi:tak:;-) dzisiaj w końcu się wyspałam.mała przespała całą noc a malutki dwa razy obudził się do karmienia i też smacznie drzemał:-)

Justysia mam nadzieję że wkrótce się zobaczymy;-)






 
Witam kochaneczki :))
bylismy wczoraj u lekarza na wszelki wypadek przed wyjazdem i wszystko jest ok przepisala nam jedynie syropek na kaszelek :))
drozdii noo Ty masz teraz zapewne urwanie glowy z dzieciaczkamii :))

A co do forum noooo to slabo nam idzie :( Wielkie pustkii sa :((
 
slonce wyszly i wszystkie wyparowaly na dworek :)
kurde dziewczyny szukam zeby wypozyczyc auto na dzien po swietach zeby pojechac do Dublina na zakupy...w sumie mamy 2 jeden normalna osobowka i drugi van roboczy meza ale jak pojedziemy osobowym to jak wsadze ww ozek w bagaznik to juz prawie nic nie woloze wiecej a tym vanem to tak w ostatecznosci bo to taki roboczy i ma tylko siedzenia z przodu a ja bym chcial cos takiego co ma normalne siedzenia bo chyba d otego czasu tez zmienimy malej fotelik i bedzie siedziala przodem wiec raczej musialaby siedziec z tylu i jakas paka by sie przydala wiec cos takiego w stylu vana badz comi...jakbyscie wiedzialy o kims kto by mial wypozyczyc dajcie znac prosze...w ostatecznosci pojedziem ytym vanem ale nim bedziemy sie ciagneli w nieskonczonosc bo za szybko nie pojedzie a po drugie w tedy mala bede musiala wsadzic w maxi cosi zeby siedziala tylem o to tez bedzie masakra dla niej siedziec tyle godzin...wrrr...kurde no miec 2 auta i cos nie pasi ;D
 
Drozdusiu wpadne w przyszlym tygodniu bo musze ie porozpakowywac a w piatek sobote i niedziele ide do pracy wiec tez odpada:):):) ale obiecuje ze na bank sie zjawie :)
Dzindusia mala ma uszka przebite i tak slodko wyglada ahhhh normalnie tak uroczo :)
Sylcia pustki tu sie zrobily straszne ale Ty tez po uszach powinnas dostac bo Ciebie tylko polowa zostala a wczesniej nie nadazalam Cie czytac hihihiih
 
siemka\
a Wy wiecie ze tu tez mozna przebic dzieciom uszy? wystarczy ze skonczy 4 miesiace trzeba przyniesc akt urodzenia i zaswiadczenie od gp ze dziecko szczepione bylo:)
a my spacerek zaliczylismy...zmoklam i wyschlam przy okazji hehehhe ale co tam....zawsze to swieze powietrze
uciekam do szkoly po Anite
moze pozniej skontroluje co sie tu dzieje
 
reklama
a my na spacerku dziś nie byliśmy bo czekaliśmy na środowiskową,potem obiadzik i tak jakoś zeszło.
Aga jakoś tak chyba nie będziesz miała za bardzo co kontrolować bo ostatnio nie za wiele się tutaj dzieje:no: naszą wenę chyba wywiało;-)
no ja mam nadzieję że te dzikie wiatry wkrótce ustąpią bo tak jakoś nieprzyjemnie:sorry:
 
Do góry