reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam sie
hehe widze ze ja dzisiaj pierwsza tutaj:)
Ja dzis od rana powtorka z rozrywki, zabaweczki pierduleczki zeby nakarmic mala, a ta zjadla kilka lyzeczek i znow sceny odwalala ehhhh co ja z nia mam... juz nie wiem czy to te zeby czy ona juz taka jest....ale byl okres ze jadla tak ladnie wszysciutko zawsze co jej dalam, a teraz ......... juz mi sil brakuje do niej.....

Drozdusia ja bardzo bardzo przepraszam za wczoraj, calkiem zapomnialam o Tobie, a Kierana mama dzwonila do mnie ze jej tak smutno po smierci mamy wiec do niej pojechalam.... i dzis tez ja zabiore moze gdzies na shopping center zeby sie troche rozerwala i zapomniala.... kurcze bardzo mi glupio:zawstydzona/y::sorry::sorry::sorry:

Kasiu ciesze sie ze przede wszystkim porod juz masz za soba, i trzymam kciuki za malenstwo zeby jak najszybciej doszla do siebie i mogla byc juz z Toba:) Zoltaczka sie nie przejmuj bo wiekszosc noworodkow ja dostaje, moja tez miala zoltaczke, wygrzeje sie i jej przejdzie:)
 
reklama
witam mamusie :-) z usmiechem choc pogoda nie nastraja optymistycznie i czuje sie nienajlepiej i nic mi sie nie chce...:-:)-( a tu tyyyylee do zrobienia w domku - chyba odloze to na jutro :-(


widze ze tu pusciutko strasznie.... gdzie sie wszyscy podziali??
 
Ostatnia edycja:
witaski:)pogoda do bani ale ja już po zakupkach:-D Gosiu jak się spotkamy to opowiem Ci jakie ja miałam przejścia z moją Madzią :szok:i jej niejedzeniem:szok:jak miała półtorej roku to przeleżałam z nią w szpitalu troche :-(mówili o niej mała anore:-(ktyczka a teraz jest dużą śliczną dziewczynką ale co przeszłam jeden Bóg wie to dziecko chowało się na soku marchwiowym zamiast mleka :szok: ale to dłuuuuuuuuuuuugaśna historia:tak:
 
helllloooo lejdis!!!!!!!!!!!!!
My juz w domku :) normalnie masakra z tym moim dzisiejszym lotem:wściekła/y: opowiem wam na zywca!!!!
Julcia jak zwykle Anioleczek caly lot byla grzeczniutka :)
pozniej sie odezwe :)
 
hello :) jak tam Limerick nie zalalo was tam? u nas na szczescie nic jeszcze nie pozalewalo nic no ale nie powiedziane ze to koniec...ehhh///kurde dopiero co dziecie wyzdrowialo i dostala gadzinka jakas wysypke na ramionach i szyjce i znow trzeba do gp gnac takze zaraz sie zrywam z pracy i mykam :)
Sylcia a Nadinka jeszcze nie jest za mala na taki fotelik przodem? kurde wiem ze byloby jej wygodniej ale dla bezpieczenstwa jeszcze ja troszke potrzymam w tym do tylu, ale chyba dalej niz do konca roku nie da rady takze musze sie juz konkretnie rozejrzec, w sobote pojedziemy do Tralee gdzie robilismy caly wyprawke dla malej po ochronke przed wiatrem do wozka bo w Limeryku nigdzie nie ma a tam dzowinilam i maja na szczescie wiec oblukam jakie sa ceny i co ciekawego maja, a tam jest super wybor roznosci dla maluszkow i maja dobre ceny ;)
Gosiulka a moze sa jakies witaminki na apetyt dla dzieci, moze warto by do gp podejsc? bidulo...na szczescie jeszcze nie mamy z tym problemu poki co jak widzi ze ktos geba rusza to jest awantura ze ona tez chce...w piatek zrobilam mi masakryczna awanture jak jadlam frytki!!!wyla jakby ja obdzierali bo nie chcialam jej dac ;D;D ach te gady male ;D
milego wieczorku :D
 
Heja baby :))
ewekom ogladalam kiedys na necie foteliki ktore sa i do przodu i do tylu Tylko niewiem jak z cenami Ja bede Nadii kupowala fotelik nowy to ona bedzie juz miala ponad 9 miesiecy Wiec sadze ze bedzie dosc duza aby jechala do przodu
justysia noo to musisz opowiedziec co i jak mialas z tym lotem Ja wlasnie lece 27 A duzo bylo osob Byly jakies miejsca wolne ?
krycha a co tam u Ciebie ?
bozenka a jak Twoje wolne w polsce mija ?
Pogoda nie fajna leje i wieje :/ Ja dzis mialam wolne na obiad bylo kfc :))
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie

My juz wrocilismy od tesciowki, a malutka juz sobie slicznie i slodko spi:):) wiec troszke czasu dla siebie mam ehhhh a wlasciewie to mam sterte prasowania, i musze sie wkoncu za to wziasc , a tak mi sie nie chce:no:

Sophie odzyskala dzisiaj apetyt!!!!!!!:-):szok::szok::-):-):szok::szok:
Tylko rano przy sniadanku grymasila, a obiadek zjadla slicznie buzke otwierala szeroko:-):tak::tak:az mi bylo trudno uwierzyc!!!! a po obiadku tak zglodniala ze zaczela upominac sie o deserek, i zjadla caly jogurt bez zadnego zabawiania!!!!:szok::szok::tak::tak:
a przed pojsciem spac zjadla prawie cala kaszke ktora jej zrobilam!!!!!!:szok::szok::tak::tak: i co jest z tym moim dzieciem ze jednego dnia je a 3 nastepne nie je!!!!
Kurcze tylko ze kicha i kicha , nie wiem czy ja jakies chorobsko nie bierze, dalam jej nurofen zapobiegawczo przed snem ehhh a my jutro idziemy na szczepienie kurcze i mam nadzieje ze nie jest chora!!

Martuana no to musisz koniecznie opowiedziec mi historie z Twojej coreczki , bo widzisz moje dziecie tez mleka nie chce pic tylko daje jej jak spi .

ewekom naprawde zazdroszcze dzieciaczka z apetytem , bo to jest naprawde dobijajace kiedy ona nie je!!! Pol jedzenia wyrzucam, ale juz nie chodzi o to jedzenie tylko o sam fakt,ze ile ja sie musze nagimnastykowac zeby jej choc troszke wepchnac do buzki a pozatym przeciez powinna czuc glod i jesc z apetytem i z checia a nie jedzenie traktowac jak kare.... naprawde rece opadaja, i widzisz u gp bylam z nia pierwszy raz kiedy to nie jadla caly dzien !!!! Miala wtedy 14 tyg, gp wyslala nas do szpitala, a w szpitalu powiedzieli mi ze dopoki dziecko jest aktywne i robi siusiu i nie wymiotuje albo nie ma biegunki to wszystko jest okej....a widzisz robilismy jej badania krwi i moczu i tez jest wszystko w najwiekszym porzadku!!!
Takze nie wiem skad ten brak apetytu!!! bo ona nawet jak traci apetyt to wcale nie wyglada na jakas chora, zawsze jest pelna energi, kupki robi normalnie !!!! nie ma temperatury, nie wiem , nie wiem , nie wiem , i to jest najgorsze ze nie wiem co jej jest.......

Justysia welcome w Irlandii:):):):):)
 
reklama
nie wierze normalnie ze tu taki znikomy ruch co sie z wami porobilo kobitki??:no:
wiec witam sie tylko z Alex bo narazie tylko ona sie zjawila hmmmmm dziwne moze wy sie naprawde na inne forum wynioslyscie A ja nic o tym nie wiem hmmm?????? no pytam sie ???????
 
Do góry