reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam sie :-):-) coz za pogoda... zimno i pada i wieje :crazy: straszne.... jeszcze kilka takich dni i popadne w depresje....

ah ''swieze'' mamusie jak macie fajnie ... macie juz swoje pociechy przy sobie

jeszcze raz serdecznie wam gratuluje.... :-):-)
 
witam sie!!!
a ja dzis pakowanie ahhh jak ja tego nie lubie i jeszcze tyle rzeczy normalnie zabawek to nie zabiore wszystkich sklep by mozna bylo otworzyc hihihi
bylismy Juli przebic uszka nawet nie pisnela tylko taka zdziwiona ze jej cos kolo uszka strzelilo pani byla zdziwiona i mowila ze pierwszy raz taka pacjentka u niej sie zjawila hihihihi ale za to wczoraj jak jej krew pobierali to sie tak darla ze myslalam ze zaraz tez zaczne ryczec tak mi jej bylo szkoda.../



no wiec dziewczynki do zobaczonka !!! jutro juz bedziemy w domciu swoim ale nie powiem ze chce mi sie wracac jeszcze z 2 tygodnie bym tu posiedziala :sorry:
 
hello
a my zaliczylismy spacerek.....wyszlismy przed 11 i wlasnie wrocilysmy...zaraz jade po Anite:)nie powiem ze spacer do przyjemnych dzis nalezal ale dobre to niz siedzenie w domu....nie wiadomo jak jutro bedzie i czy da sie wyjsc
Natinke ja juz nie pracuje:)
no dobra\
trza sie zbierac......a potem prasowac....moze wieczorkiem zajrze jeszcze
narka
 
Alex dzięki;-)
my też właśnie wróciliśmy ze spacerku.złapał nas co prawda deszcz ale i tak miałam radochę że w końcu wyszłam z domu:-)
Martuana też myślę że z czasem mały się przestawi.szkoda tylko że nie mogę z nim odsypiać w dzień:-p
Justyś ja też nie znoszę pakowania:crazy: ale fajnie że już wracacie:tak:
 
drozdusia i jak sie jechalo nowym wozem???????????pewno zwracalas uwage tym egzemplarzem bo ja takiego fajnego tu jeszcze nie widzialam.....jak bedzie fajna pogoda to kiedys podjade i se na spacerek razem pojdziemy moze:):):)oby tylko ladnie bylo
a ja za niedlugo mam gosci:) wiec prasowanko trza odlozyc na potem:(no nic.....jutro wolne od szkoly wiec moze jakos to przeloze .....zobaczymy
 
Aguś jechało mi się bardzo dobrze.i ludzie rzeczywiście zwracali uwagę.nawet ci z samochodów się oglądali:-) Lola chyba też zadowolona bo szybko zasnęła i spała prawie trzy godziny:szok: nawet po wejściu do domu spała w wózku jeszcze dobrą godzinkę:-p:-p
 
Heja ja tu tyle razy wpadalam ale nic nie napisalam :/ Glupek jestem wiem :)) U nas okeyo Kaszelek tylko pozostal Ale na szczescie kaszlniemy 3 razy na dzien :))

Pogoda nii w 5 nii w 10 :/

aga jeszcze zdazysz po prasowac :)) Ty to napewno tego duzo masz ojj wiec i czasu duzo potrzeba
drozdusia chwall no sie jak bryka sie szalalo i jak maluszek sie ma ?
madzia a jak Twoja stokrotka ?
justysia ten czas tak szybko lecii Kurcze to juz minelly dwa tyg A mam wrazenie ze dwa dnii
natinke bo niewiem czy zgubilam po drodze czy nie zostawilam moze u Ciebie Nadinkowej zabawki Taka niebieska grzechotka piesek ?
marta noo Ty juz minelas swoje pieklo :)) Teraz bedziesz miala spokoj w domku :))
gosia a jak tam malenka ? Jak zebolki ? Ja mam ta butelke z tym smiesznym smoczkiem Wiec jak sie spotkam z Justysia po kosmetyki to jej ja dam A ona by Ci przekazala Bo napewno sie szybciej spotkacie niz ja przylece w styczniu :))
kaja jak tam Michas i nauka chodzenia ? :))
 
witam popoludniowo...kurde mam z lekka kociol w pracy wiec dopiero udalo mi sie tu dostac ;) eh weekend nudno-deszczowy masakra...oby to przeszlo juz bo idzie zwariowac!! kurcze dziewczyny macie troche rozeznania w fotelikach samochodowych? powoli przymierzamy sie do kupienia wiekszego bo jeszcze jezdzimy w maxi cosi ale juz jej ciasno troche i na dluzsza droge to jest awantura...macie cos sprawdzonego? ( z jednej strony zalecaja by do roku trzymac tylem do jazdy i tu sie troche obawiam a z drugiej za kazdym razem jak ja wsadzam to jest cyrk i na krotki dystans to jeszcze ujdzie ale na dluzszy juz nie, bo w sobote pokrecilismy sie tylko ciut ponaaad godzine po miescie po jakies zakupy i trzeba bylo wracac do domu bo mala sie awanturowala okropnie...) widzilasycie moze gdzies jakies fajne przeceny badz znacie kogos kto ma dobre i bedzie moze chcial odsprzedac w niedalekiej przyszlosci? mysle o takim 9-18kg...
 
reklama
Do góry