reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ja juz sie pozegnam na dzis:)
Maycia spi i musze poczekac az sie obudzi zeby ja wykapac......nie chce jej specjalnie budzic...musi nadrobic zaleglosci w spaniu bo w szpitalu nam nie dali....
dobranoc......
do juterrka
 
reklama
kilka godzinek mnie nie było a tu szumnie;-):-D:-D naklepałyście, że nie wiem co mogłabym dodać;-):-D:-D:-D

witam kolejną nową mamuśkę
fajnie, że wątek się rozwija :tak::tak:ostatnio mamy niedostatki ciężarówek;-):-D:-D

swoja drogą to madziakowalik długo tam się męczy:szok: czy ktoś zna szczegóły?
 
Hej kochane
Jestem jestem:) staram sie was czytac prawie co dziennie, no czasem sie zdarza ze co drugi dzien ale to zawsze wieczorkiem troszke czasku wyskrobie i tak juz nic nie pisze bo jakos glupio mi sie witac i zegnac zarazem haha:)
Justysia jesli chodzi o malo to wyzdrowiala :) za to ja mialam kaszlisko przez 3 tygodnie po tygodniu kaslania poszlam do lekarza po antybiotyk wylykalam cala sesje a kaszel jak byl tak jest, masakra !!! dzieki Bogu mala nic odemnie jak narazie nie podlapala... takze juz mi sie wydaje ze nic jej nie bedzie...
Madziakowalik TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA JAK NAJSZYBSZE I NAJMNIEJ BOLESNE ROZWIAZANIE!!!! JUZ NIEDLUGO CZEKA CIE NAJPIEKNIEJSZA CHWILA W TWOIM ZYCIU KIEDY ZOBACZYSZ SWOJE MALENSTWO!!!!!!

Witam wszystkie nowe mamusie
ANTINKA Twoj maz to Tomasz Leszczynski?????????:szok::szok::szok:
 
Sylcia mala zdrowa w 100% jak narazie :):) tylko mnie to kaszlisko meczy tylko takie niezarazne, w tym tygodniu mam mojego K w domu ale w nastepnym tygodniu jestem chetna na spotkanko jesli tylko nic mala nie zlapie znowu....
A jak Twoja Nadusia??? Ciagle chora ????
 
Na szczescie Nadinka juz calkowicei zdrowa :)) Tylko od czasu do czasu ma cos w nosku :)) Ale na szczescie obie juz wyzdrowialysmy :))

----------------------------------------------------------------------------------------------

Przeczytajcie sobie kochane :))


DZIEWICA POSPOLITA - Roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu.

STARA PANNA - Roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim.

KOCHANKA - Roślina kwitnąca pasożytnicza z gatunku motylkowatych.
Z uwagi na duże koszty w naszych warunkach trudna do hodowli domowej.
Rozkwita nocą.

ŻONA - Pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe,
ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna
przynosząca duże korzyści.

ROZWÓDKA - Należy do owadów występujących w dużych ilościach,
znana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju,
samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni.

WDOWA - Wierzba z gatunku płaczących, szybko próchniejąca.

KAWALER - Ptak przelotny, dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do chwycenia w sidła.

STARY KAWALER - Grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą

MĄŻ - Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność
w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny.
Pochodzenie – skrzyżowanie trutnia z padalcem.
 
reklama
Do góry