reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ufff, ale Wy dzisiaj produkujecie :-D:-D:-D

Witam. Przeglądam często to forum i bardzo mi się podoba Czas więc się odezwać i przedstawić. ...Nazywam sie Ilona jestem mamą 8 lteniej Paulinki ,5 letniej Olivii ,16 miesięcznej Anthea mieszkam w Limerick ponad 3 lata. Pozdrawiam wszystkie mamy:-)

Witam Cię wśród nas :-)! Super, że do nas dołączyłaś :tak:!!! A gdzie mieszkasz w Limerick???

Aga_irlandia, jak to dobrze, że już jesteście w domku!!! Ciekawe co wyjdzie z tych wyników... Igorek Camomile, też strasznie przeżywa powroty ze szpitala...

Madziakowalik nadal nierozdwojona...
 
reklama
Witam. Przeglądam często to forum i bardzo mi się podoba Czas więc się odezwać i przedstawić. ...Nazywam sie Ilona jestem mamą 8 lteniej Paulinki ,5 letniej Olivii ,16 miesięcznej Anthea mieszkam w Limerick ponad 3 lata. Pozdrawiam wszystkie mamy:-)

witaj :)
no madziakowalik do roboty czekamy na babelka hihihi
 
SZUKAM OSOB CHETNYCH DO ZALOZENIA SZTABU WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY tutaj w Limerick
czasu mamy niewiele ale i wierze ze uda nam sie czekam na wiadomosci
SLUCHAJCIE MOZEMY POMOC
NIE SIEDZ W DOMU POMOZ INNYM XVIII FINAL JUZ 10 STYCZNIA 2010r. po raz drugi zbieramy pieniadze dla dzieci z chorobami nowotworowymi
no mamusie moze moge na Was liczyc:happy2:
 
heja nspisane tu duzo :))
AGA boszee Twoja malenka tez ma takii problem z zdrowkiem :(( Szkoda mi malenstwa
Justysia zdrowka dla meza i corusii :))
Krycha a jako tako z tym humorkiem ale jest lepiej niz bylo
Ilona fajnie ze do nas wpadlas :))

I dalej nie pamietam co mam pisac Tyle tu jest naskrobane :))
 
SZUKAM OSOB CHETNYCH DO ZALOZENIA SZTABU WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY tutaj w Limerick
czasu mamy niewiele ale i wierze ze uda nam sie czekam na wiadomosci
SLUCHAJCIE MOZEMY POMOC
NIE SIEDZ W DOMU POMOZ INNYM XVIII FINAL JUZ 10 STYCZNIA 2010r. po raz drugi zbieramy pieniadze dla dzieci z chorobami nowotworowymi
no mamusie moze moge na Was liczyc:happy2:

A jak to miałoby wyglądać? Napiszesz nam coś więcej?

Sylcia007, uszy do góry i pamiętaj, że życie to nie bajka, nie głaszcze nas po jajkach :-p;-)

Justysia21, zdrówka dla Twojej rodzinki i uważaj na siebie, bo zaraz i Ty smarkata będziesz :sorry2:

hmmmm widze, ze popyt na nasze forum sie zwieksza.....
mam nadzieje ,ze nowe mamuski okaza sie prawdziwymi hehhehe( bez urazy)

:-D:-D:-D

Mieszkam na Enis Road .Czy zna może ktoś z Was alergologa w Limerick, oprocz Medipolu bo dopiero po nowym roku będzie przyjmował

No proszę, druga mamusia z za rzeki ;-)!!! Niestety, nic nie wiem na temat alergologa...
 
reklama
Do góry