reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

justysia a ile razy ci maleństwo wstaje do jedzonka? dajesz jeszcze swoje mleczko?

a ja ostatnio wydedukowałam niczym Sherlock , że mój Babel śpi dużo lepiej z pełnym brzuszkiem i wtedy się nie wybudza:-D


Bozenka mala sie tylko 2 razy w nocy budzi i nad ranem o 8 juz sie jej nie chce spac wiec tatus z nia na dol schodzi.... nie jest zle.... taki maly aniolek z niej chociaz czasem potrafi rozki pokazac :tak:

a co do sprzeczek to mam nadzieje ze juz wrzucicie na luuuuzzzzzz i zadna sie z tad nie bedzie wypisywac... ja sie w tej kwestii nie udzielam bo ja malo konfliktowa jestem.... i mi nie przeszkadza to.... a poza tym to na moje posty zawsze jest odpowiedz jak narazie a jak nie bedzie to sie upomne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-)
 
reklama
Bozenka mala sie tylko 2 razy w nocy budzi i nad ranem o 8 juz sie jej nie chce spac wiec tatus z nia na dol schodzi.... nie jest zle.... taki maly aniolek z niej chociaz czasem potrafi rozki pokazac :tak:

tez bym tak chciała:tak::tak:, najdziwniejsze jest to, ze jak zostawiam małego z mężem to budzi się raz:nerd::-D:-D napić wody
 
Wiecie co myslalam ze ta "rozmowa"przejdzie na inny tor ale nie najlepsza obrona jest atak my chcialysmy tylko wyrazic swoja opinie.a ty ms.marple nie jestes tu od wyrazania opini kto jest na jakim poziomie...:wściekła/y:nawet nie chce pisac jaki jest twoj poziom.:szok:
 
ja sie przespalam chwilke z nadzieja ze usiade znowu do mojego niegdys fajnego forum!!!ale jak widze tu jest coraz gorzej!!!ludzie ja nikogo nie wyzywam wiec czemu jestem wyzywana?Bozenko co z Toba??juz nie wspomne o innej mamie!!!ahhhh
Sylwia dzieki ze trzymasz moja strone a wlasciwie nie strone bo nie powinno czegos takiego byc!!!
 
Masakra jakas poprostu!!!kiedys stron tu nie bylo, a nie ktore wypowiedzi tak mnie rozwscieczyly ze szok:szok:po prostu masz racje jak dla mnie i probowalam tylko wyrazic wlasne zdanie to od razu mnie zaatakowano.no nic najlepiej byloby cicho siedziec i pisac to co chca przeczytac nie ktore mamusie a to nie o to przeciez chodzi...nie bede uciekac z tego forum bo to nie rozwiazanie problemu no chyba ze bardzo chcecie to nie bede przeszkadzac!!!
 
Nie wredne. Wy od samego początku stanowiłyście zamknięty krąg i jak widać nowe osoby nie są wam na rękę. Nie wiem skąd się to bierze ale niezła drogę eliminacji wybrałyście.
 
no zaraz poprostu walne!!!a mi sie nie wolno przeciez denerwowac bo dzidzia i u mnie skaczace cisnienie hehe
Justysia powiedziala ze sie nie bedzie wtracac ale ona powinna powiedziec jak zostala przyjeta!!!ja zostalam bardzo mile!!!choc czesto mialam jakies zatargi z Gastone to nigdy przenigdy zadna nie napisala o sobie zlego slowa!!!
Martusia napewno tez nie narzeka na przyjecie przez inne foremki!!!
no ale zawsze znajdzie sie taka co jej sie nie bedzie podobac!!!!
Szkoda ze sie Kasia nie odzywa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bo to staje sie meczace ze na tym forum nie mozna swojego zdania wypowiedziec tylko podac godzine i miejsce na spotkanie!!!!
Krycha co do pytania o urodziny Zuzki!!!daje sobie spokoj!!!nie mam ochoty siedziec na swiecie swojego dziecka z osobami ktore mnie nie toleruja!!miala zrobione urodziny w bardziej rodzinnym gronie(Justysia z Mezem i Julcia i Jej Mamuska i Wujkami Michem i Krzychem).a nie chce zeby Zuzka odczula jakas niechec do ludzi z zewnatrz lub nie chce sie przygotowac a okaze sie ze wiadome osoby tylko przyjada!!!a moze WYKLETE ENNIS SIE ZJAWI???
 
reklama
Do góry