reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

krycha czy twoja Pyza obudzi się , żeby zdążyć pohasać w fikolandzie z Bąblem i Lolą?

o widzę, że już wstała i jest fit:-D

aga się dzisiaj nie odzywa, chyba się jeszcze nie rozsypała hę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
my właśnie wróciłyśmy z miasta.troszkę popaduje ale jest cieplutko.spotkałam nawet camomile jak wracała ze szpitala.ups...skucha.chyba nie powinnam tego pisać bo jeszcze kogoś to urazi.poprawię się:-)
Bożenko o ile pamiętam tak jak ja używasz emulsji do higieny intymnej Lactacyd i też przywozisz ją z Polski.otóż trafiłam dzisiaj na nią w bootsie.jest trochę inne opakowanie-niebieskie ale konsystencja i zapach ten sam
 
my właśnie wróciłyśmy z miasta.troszkę popaduje ale jest cieplutko.spotkałam nawet camomile jak wracała ze szpitala.ups...skucha.chyba nie powinnam tego pisać bo jeszcze kogoś to urazi.poprawię się:-)
Bożenko o ile pamiętam tak jak ja używasz emulsji do higieny intymnej Lactacyd i też przywozisz ją z Polski.otóż trafiłam dzisiaj na nią w bootsie.jest trochę inne opakowanie-niebieskie ale konsystencja i zapach ten sam

o super, więcej miejsca w bagażu:-D:-D pokażesz mi jak się spotkamy
a u Igorka OK?
 
Krycha glopio pisac o czyms wiedzac ze bedzie sie olanym!!!
Bo Wy piszecie o spotkaniach i czasami mam wrazenie ze czasami czytac wybranych osob posty!!!ja nie marudze!!!
jestem tu krocej niz Ty ale wiem jak bylo kiedy sie do Was zapisywalam!!kazda sie chwalila i dzielila tym co robia jej dzieci!!!
Pamietam nawet jak olalismy fakt ze MAX GASTONE zaczal siadac na nocnik!!!
dopiero po Jej upomnieniu zaczelysmy cieszyc sie z Nia!!!!
duzo sie na tym forum zmienilo!!!Nie chce wprowadzac niemilej atmosfery ale denerwuja mnie niektore komentarze dziewczyn chocby co do tego ze mam zostawaic Ksiecia w domu!!!i tekst ze spotkania sa raz na kilka tygodnii poprostu mnie rozwalil!!!!
milego dzionka hehe

Megan teraz to przegięłaś. Nie napisałam że spotkania są raz na kilka tygodni tylko że jak nie chceśz zostawiać swojego mężczyzny samego to chociaż raz na kilka tygodni mogłabyś się spotkać!!!! czytaj może uważniej. A nie mi tu wyjeżdżasz ztekstem że każe Ci Księcia zostawiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry:


U Pączusia wszystko dobrze.no prawie.Nie mogłam patrzeć jak go kłują i tatuś z nim został ale jak słyszałam jego płacz to płakałam razem z nim.
 
Ostatnia edycja:
spadam stad narazie dopoki rozmowa nie wejdzie na jakies normalne tory!!
bo ja sie analfabetka nie czuje co dala do zrozumienia jedna z mam!!!
dla mnie te forum robi sie smiesznym zbiegowiskiem wyzywajacych sie dzieci!!!moze wlasnie to jest pozegnanie z forum??szkoda bo niektore mamy byly naprawde spoko!!!!
do poklikania jak sie dziecinada skonczy
 
Wiesz Megan . Ja się z Tobą w dyskusję nie wdaję, bo widać tylko Twoje słowo jest święte więc po co mam się ścierać. Najwidoczniej tylko wybrani mogą korzystać z tego forum więc ja stąd spadam. Już nie musisz się denerwować przeze mnie, choć nie uważam żebym zrobiła Ci jakąś krzywdę! I dzięki Bogu są jeszcze w Limericku normalne babki bo tobie to jak widać nic nie pasuje i strasznie narcystyczna jesteś.
Żegnam więc was laski. Może wreszcie Megan znajdzie swój spokój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry