reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

OJ Krycha i tak ci zazdroszcze:tak:a ja nie jestem jeszczez zmotoryzowana wiec nie mam sie jak dostac do limerick.urlop mam jeszcze jutro a poza tym to musze jeszcze do lekarza po podpis na karte medyczna i paszport bo jakos sie nie udalo tego zalatwic wczesniej.Wikusia tez od samego ranka wola BABA a tu nic pusto ajc juz nie bede psuc nastrojow dzieki za zaproszenie napewno sie spotkamy w koncu:-D
mamusia z bratem szczesliwie dolecieli to dobrze bo teraz tyle sie slyszy o tych katastrofach ze szok

No to dobrze, że szczęśliwie dolecieli!!! Ja mam pietra jak nie wiem przed tym lotem :-(, nie lubię latać, ale co zrobić :confused:??? Oj, szkoda, że nie było żadnego spędu babskiego podczas Twojego urlopu, ale wakacje się zaczęły i baby w rozjazdach ;-)! Trzymam za słowo, że w końcu uda nam się spotkać :tak:!!!!!!

A moja pociecha drepcze ciągle przy oknie w jedną lub w druga strone i podziwia jak deszcz pada... I złości się, że nie może kropelek złapać :sorry2:, ach te dzieci...
 
reklama
oliwcia drepcze sama czy z pomoca tego first walkera???moja narazie tylko staje na czworaka;-)teraz jemy i zaraz drzemke zrobimy

Dreptała wzdłuż parapetu, mamy taki na wysokosć Jej pasa ;-)! A teraz już padła!!! Chyba ząbek się przebija, bo tak nagle zaczęła płakać... Mogłyby już wyjść byłby z tym spokój! I apetyt by Jej wrócił, a nie ciągle tylko cycek i cycek, ech... Dobrze, że chociaż moje mleczko Pyzie smakuje :sorry2:!!! Ano, Aga_irlandia, padało, ale już przestało :-D
 
dokladnie:)
ja juz torby mam do szpitala pozostaje mi je spakowac:) moze jutro sie za to wezme:)
najmlodsza ma dzis ostatni dzien szkoly huuuraaaaa ....nie trzeba bedzie sie podnosic rano.....ciekawe czy uda mi sie polegiwac hahahha....jakos tak nie umiem.....Andrzej wstaje do pracy i ja tez i kawke razem pijemy:)no ale zobaczymy....musze troche poodpoczywac bo jak urodze to juz nie bede miala czasu pewnie na to hahahhahaha
 
witam Mamusie:-):-):-)
coś ta pogoda nam tu szfankuje;-);-);-)
wczoraj leniuchowałam, to za to dzisiaj oby doby mi starczyło na ogarnięcie domu:szok::szok::szok:
moje pijaweczki potrafią się odwdzięczyć za troche przyjemności, demolka w domu to to co diablątka umią robić najlepiej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
do usłyszonka mamuśki:-):-):-)
 
Witam. Pogoda dzisiaj mało optymistyczna ale i deszczyk jest potrzebny.

Pączuś w nocy się rozkichał i katar ma duży a nie mówię już o kaszlu. Jutro mamy badanie w szpitalu to może go chociaż osłuchają bo to już drugi tydzień i ciągle wraca:-(
 
reklama
mikimauro jeszcze troche jak podrosna nie bedzie tak zle:)
moje wypasione( 15, 12 i 11 lat) wiec juz porobia same :)

camomile zdroweczka dla Igorka zycze:)

dobra ja sie zmywam:)bede pozniej papatki
 
Ostatnia edycja:
Do góry