reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzień doberek. malutka od rana broi i szaleje.jest na pełnych obrotach.a rozgadała się....

Olivca miejmy nadzieję że to fałszywy alarm i że ospę już przechodziłaś i że jeśli złapałaś coś od tych dzieciaków to jesteś tylko nosicielem i się nie pochorujesz.no i że dzieciaczkowi nie zaszkodzi.a swoją drogą to znajomi rzeczywiście powinni uprzedzić o tej chorobie.ja zawsze uprzedzam nawet jak mała ma tylko katarek.trzymaj się ciepło i daj znać co i jak
 
reklama
OLIVCA mam nadzieje ze ci jeszcze raz zrobia te badania bo ospe wywoluje ten sam wirus co polpasca niestety:( i czasem tak jest ze jak sie przechodzilo ospe to mozna dostac wlasnie to drugie.....mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.....okres wylegania chyba tej choroby jest okolo10-12 dni jak dobrze pamietam....nie ma sie co martwic na zapas:)dopros sie powtornego badania...zreszta co ja sie wymadrzam.....porozmawiaj z N.....to on jest specjalista w tej dziedzinie nie ja:):)::):):):)

a ja nocke spedzilam na wedrowaniu do lazienki...ech......ilez mozna sikac?????i o 5 juz wyspana bylam ale dzielnie lezalam w lozku az do 7.30......
 
witajcie babki
olivco
to nie jest regułą, że w dzieciństwie się ja przechodzi, lepiej zapytaj mamy
ja np zaraziłam się od mojej chrześniaczki kiedy miałam 20lat :szok:( byłam tak chora i osłabiona, że miesiąc nie byłam w szkole i jechałam na antykach)

ja przedwcześnie pochwaliłam dobre nocki, już się skończyły:baffled:
 
Hello dziewczeta :D
Aga - pytalas co u nas.. a wiec :) wszystko w porzadku, na szczescie nie zapomnialam jak to jest z niemowlaczkiem, takze wszystko robie jak stara:-) cycki tez od karmienia sie jeszcze nie odzwyczaily wiec nie bola, i zadne zastoje i nawaly mi nie straszne. Olcia - jak na dziewczynke przystalo grzeczna (odpukuje w niemalowane;-))oby tak dalej. :tak:
 
no tak KASIA ty z wprawy nie wyszlas:)ciesze sie ze ci wszystko tak pieknie idzie:)
u mnie troche roznicy wiekowej jest ale to jak z jazda samochodem- raz sie nauczysz i nie zapominasz:)
ciesze sie ze rodze w wakcaje bo zanim szkola sie zacznie to mala juz troszke podchpwana bedzie
 
Czesc kobietki poczytuje was codziennie ale jakos nie mialam o czym pisac.a dzis mam dola jak stad na koniec swiata i spowrotem:-(mamcia z bratem poleciala do polski i zostalam sama maz w pracy tesciowa w polsce i wroci dopiero w sierpniu.do tego jeszcze Wikusia przez ten miesiac bedzie miala nianie ojj az sie boje.Wiecie co do d... takie zycie na obczyznie.
KRYCHA nawet nie wyobrazasz sobie jak ci zazdroszcze powrotu do pl...
ojjj normalnie siedze i rycze...
pozdrawiam was wszystkie
 
Czesc kobietki poczytuje was codziennie ale jakos nie mialam o czym pisac.a dzis mam dola jak stad na koniec swiata i spowrotem:-(mamcia z bratem poleciala do polski i zostalam sama maz w pracy tesciowa w polsce i wroci dopiero w sierpniu.do tego jeszcze Wikusia przez ten miesiac bedzie miala nianie ojj az sie boje.Wiecie co do d... takie zycie na obczyznie.
KRYCHA nawet nie wyobrazasz sobie jak ci zazdroszcze powrotu do pl...
ojjj normalnie siedze i rycze...
pozdrawiam was wszystkie

Wiesz, na razie to ja lecę tylko na wakacje, ale na półtora miesiąca! No, a później... A Ty masz teraz urlop czy co? Bo jak masz wolne to się nie dołuj w domu tylko przyjeżdżaj do nas! My tu Cię kawką podejmiemy, poznamy się w końcu i sama nie będziesz!!!!!!!!!!!
 
reklama
OJ Krycha i tak ci zazdroszcze:tak:a ja nie jestem jeszczez zmotoryzowana wiec nie mam sie jak dostac do limerick.urlop mam jeszcze jutro a poza tym to musze jeszcze do lekarza po podpis na karte medyczna i paszport bo jakos sie nie udalo tego zalatwic wczesniej.Wikusia tez od samego ranka wola BABA a tu nic pusto ajc juz nie bede psuc nastrojow dzieki za zaproszenie napewno sie spotkamy w koncu:-D
mamusia z bratem szczesliwie dolecieli to dobrze bo teraz tyle sie slyszy o tych katastrofach ze szok
 
Do góry