reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Krycha może być koło katedry.ale mogę też doleźć do centrum.nadrobię trochę drogi ale mogę to dla ciebie zrobić.także jak tobie wygodniej

camomile jutro tak jak się umawiałyśmy.jak coś to dzwoń

nie mogę powiedzieć żebym się wyspała i do tego Laura łazi mi za tyłkiem i marudzi ale mam całkiem niezły humor.może to kwestia przyzwyczajenia i w końcu się znieczulę:sorry2: a może to dzisiejsze spotkanie mnie tak nastroiło?

To ja się doczłapie pod katedre na 12.00! Bez sensu żebyś tak kręciła ;-)!!! Dobrze, że humorek Ci dopisuje, mój też jakby się poprawiał :sorry2:...

Alex2339, witaj spowrotem!!!!! Jak było na urlopiku????? Wypoczeliście?
 
reklama
dzien doberek:)

natinke Weronika (kolezanka) byla u twojej siostry we wtorek:):):):)slicznie jej zrobila wloski:)
ja chyba dopiero pojde po porodzie:) bo po pierwsze bede miec new fryza jak juz sie rozpakuje no i bedzie moja siostra wiec opieka nad mala bedzie rowniez:):):):)

aaaa no i ja juz nie bede probowac tego syna...ooooooo nie........szanse niestety juz zmalaly do zera......tak sobie pomyslalam czy moze te 3 dzieciatka co stracilam to moze byly plci meskiej? moze ja tylko dziewczynki moge rodzic? ech.....no nic......na pewne rzeczy wplywu nie mamy:) a kochac i tak juz ja kocham bo wiadomo jest NASZA:) a to najwazniejsze:)

acha, i mam pytanko jeszcze czy pamietacie ile wazylu wasze malenstwa w 33 tygodniu???? kasia Irlandka??????tak sie zastanawiam....Olivce powiedzieli ostatnio ze male a w Dublinie juz takie wielkie......normalnie sie zakrecilam......powinno miec okolo 2 kg chyba nie???????

no i poprosze imiona dla dziewczynki uniwersalne( np.takie jak maja moje dziewczyny Natalia,Kamila i Anita) ktore beda dobrze czytane i po polsku i po angielsku:)

no sie rozpisalam:)
uciekam
i czekam na Was dziewczyny:)

Aga-nie gniewaj się tylko na mnie że tak na luzaka podeszłam do twojego babińca, tak naprawde to wiem co czujesz, bo gdy byłam w ciąży z trzecim dzieckiem strasznie chciałam dziewczynke[ odwrotnie jak ty ale...], naprawde wieżcie mi codziennie się modliłam. To było dla mnie strasznie ważne. U mojego męża w rodzinie rodzą się sami chłopcy, naliczyłam tylko 5 dziewczynek na chyba 15 chłopców. W posiadaniu córki jest jakaś magia, uważam że każda matka powinna mieć córke, jak tym razem okazało się że jestem w ciąży odrazu założyłam że to dziewczynka. Popełniłam podstawowy błąd - nastawiłam się na płeć dziecka. Cała ciąza była przepłakana, strasznie to przeżyłam że będzie chłopiec, przecież zaplanowałam już imie i pokoik dla dziewczynek, wszystko tak pięknie mi pasowało, starsi chłopcy w swoim świecie, a tu małe księżniczki razem. Nie przyjmowałam innej opcji do wiadomośći. jak się urodził Maxiol to go wyrwałam z rąk położnej i całowałam bezkońca, nawet pępowiny nie dałam im odciąć, dopiero po chwili mężol siię upomniał o jego 5 minut i przecioł , strasznie kocham swojego syneczka :-):-):-)
jeśli jeszcze kiedyś serce wygra z rozsądkiem to znowu będę się modlić o córeczke. może i tym razem się uda:-)a imie mam w zapasie takie- Michalina [ Misheel] lub Moli,

Może chcesz Mjeczke[ na moją wołają poprawnie bo bardzo im się podoba i i mają swój odpowiednik[ jak nie przekręce to Mia] wtedy wymawiają Mija, Generalnie z tym imieniem nie mają problemu a jest śliczne.

Ja nie pamiętam ile miały dzieciaczki pod koniec ciązy, ale tendencja raczej jest taka że każde następne dziecko jest więkże lub w bardzo zbliżonej wadze do poprzedniego. W Irlandi strasznie wkużające jest to że tu każą czekać aż samo się zacznie [poród] strasznie przeciągają, a przecież wiadomo ze te dwa tydodnie po terminie to tylko dziecko rośnie, potem musimy rodzić kluski po 4kg, a położne dziwią się ze polki takie duze dzieci rodzą.

 
Ostatnia edycja:
CZESC KOBIETKI nie orientujecie sie gdzie mozna te uszka przebic???nic zadna nie napisala:-(
polecam Ci moją koleżanke, jest kosmetologiem [ jest świetna z buziolem czyni cuda], mojej Majeczce przebijała uszka jak mała miała 10 mieś. Mojej psiapsiuli córeczce jak mała miała 7 mieś. Jest rewelacyjna, w 100% profesjinalistka, zresztą prowadzi tu swój gabinet . Mieszka w Ennis, jak chcesz to dam Ci jej namiary na priva.
 
Mikimauro ja tez chce namiary na ta Twa kolezanke jesli mozna bo ja mojej tez chce przebic.... masz z nia kontakt moze?? bo chcialabym wiedziec od jakiego wieku ona przebija... bo my bysmy chcieli jak najeczesniej :tak:
 
acha, i mam pytanko jeszcze czy pamietacie ile wazylu wasze malenstwa w 33 tygodniu???? kasia Irlandka??????tak sie zastanawiam....Olivce powiedzieli ostatnio ze male a w Dublinie juz takie wielkie......normalnie sie zakrecilam......powinno miec okolo 2 kg chyba nie???????
Aga - ja ostatnie usg w ciazy mialam robione 24.04 i Olcia (nawiasem mowiac piekne imie :) wazyla wowczas 2900 g - to byl tak mniej wiecej 34 t.c.
 
gastone jest zwykla aspiryna do polykania w aptece ale dostaniesz ja tylko na recepte:) ja taka bralam 75 mg:)

mikimauro:) dzieki :) ja nie nastawialam sie na plec choc chialam chlopca bo to normalne ale pod uwage tez oczywiscie bralam dziewczynke( chyba bardziej niz chlopca) ale coz.....takie zycie:)

jesssusuuu Kasia Irlandka...2900 powiadasz.....34 tyg....nie no wymiekam.....twoja Olcia prawie 5 kg przeciez miala:) mam nadzieje ze cos im sie pomylilo i moja az taka wielka nie bedzie......
aha mi maja powtarzac w 38 tyg ale nie wiem czy dochodze:)

hmmmm......chyba zaczyna mi sie podobac ta Maja......kurcze ciekawe czy reszta zaaprobuje.....
mamy jeszcze Diana,Tamara i Kinga.......wczoraj stanelo na Kindze ale odpada bo jakos nieciekawie mi sie kojarzy.....

dziewczynki(ANIA I JUSTYNKA) dziekuje za odwiedzinki:) zapraszam czesciej:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry