reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

mmmm jak miło.moja dziunia śpi od jakichś 30 minut,mężulek na imprezce,cisza spokój i cały wieczór dla mnie.naznosiłam jedzonka do wyrka,wzięłam prysznic i oddam się lekturze.w końcu mam na to czas i mogę nadrobić zaległości.mam tylko nadzieję że mała nie zaszczyci mnie swoją obecnością za chwilkę bo ona lubi robić mamusi takie niespodzianki:sorry: miłego wieczorku babeczki
czyżby twój M też pojechał żegnać Radzia?
 
reklama
czyżby twój M też pojechał żegnać Radzia?

zgadza się.a twój też przyjechał?trzeba było się z nim zabrać to też byśmy porządziły

widzisz drogi cytrusku moja Laura też jest nieposkromiona i dzisiaj u camomile o mało nie rozcięła sobie łuku brwiowego o stolik na tv.na szczęście skończyło się na niewielkim guzie a po chwili płaczu znowu tam polazła
 
KOBIETKI MAM PROSBE jakbyscie popytaly znajomych o ten wozek bo zalezy mi na czasie a nie mam miejsca w domku na dwa wozki :wściekła/y:a szkoda go poprostu wyrzucic...a moze sie powtorze ale wozek w stanie idealnym nie ma sie tam co popsuc ale rozumiem AGE tez chcialam wszystko nowe dla Wikusi bo przeciez tutaj nas stac.no nic dobranoc kobietki
 
popytam.może ktoś będzie potrzebował.tymczasem też zmykam bo trzeba korzystać i łapać sen póki mała śpi no i wypada wypocząć bo jutro czeka nas dłuuuuuugi spacer. dobrej nocki
 
dzien doberek:)
i do zobaczenia:)
ja ogarne chate ,zrobie obiad i bede sie wybierac do martuni:)
aaaa krycha i drozdusia zabrac was po drodze autem?mozemy sie umowic jakos w centrum gdzies to was wezme jak chcecie:)
 
dzień dobry
dzięki beakta za info:tak: a jak postępy twojego Nicusia? siedzi już bez podpórki? a może już biega a my nic nie wiemy?:tak::-D:-D nawijaj kobieto;-)

może byś kiedy z rana ruszyła i wpadła do nas na kawkę i pokazała dziecię, pobawiłby się z naszymi, nawet busem to cię odbiorę i przetransportuję:-D

martuana ja będę po 11tej bo Bąbel się trochę prześpi o 10tej, żeby nie marudził

właśnie wlazł pod suszarkę z praniem i wyciąga z kosza karton od zabawki:szok: i po co kupować zabawki??, było kartony z kosza wyjąć:-D:-D

drozdusia mogłam się zabrać zrobiłybyśmy sobie bibę;-):rofl2::-D
 
Dzień dobry!!!! Już prawie jesteśmy gotowe do wyjścia, jeszcze tylko muszę wcisnąć w siebie jakieś śniadanko, zrobić nas na "bóstwo" hahahahahahaha i możemy ruszać :-p

aaaa krycha i drozdusia zabrac was po drodze autem?mozemy sie umowic jakos w centrum gdzies to was wezme jak chcecie:)

Aga_irlandia, kochana jesteś, ale spacer dobrze nam zrobi i może dzieci posną to będą mieć lepsze humorki ;-), no, chyba, że Drozdusia znów miała ciężka noc i woli pojechać... Ale nie wydaje mi się :sorry:! Więc do zobaczyska na miejscu!!!!!!!!

Sylwisko22, a może spróbuj jeszcze z ogłoszeniami w polskich sklepach? Dojdziesz wtedy do większej ilość mamuś i nie wierzę, że nikt się nie zainteresuje... Ale ja również popytam!!!!!!!

No to spadam i miłego dnia życzę, buźka :laugh2:
 
reklama
Witam. ms.marple moj Max bawil sie kartonami, butelkami i reklamowkami i zabawki szly w odstawke hih Do tej pory mu sie to zdarza..
Dziewuszki ja te mam dowas prosbe jeszcze raz.Ja wciaz nie sprzedalam swojego wozka.Tez mi zalezy na sprzedaniu bo ja mam ich 4 ..jakbyscie cos wiedzialy dajcie znac, dodam dla przypomnienia ze to wozek spacerowy coneco solar.
 
Do góry