reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

cześć dziewczynki
Czyzby lato do nas wróciło? yoooooopiii:)
Natalia zabierasz się na szkołę rodzenia?
Ja wpadnę tak na chwilkę do Marty właśńie w międzyczasie, ale zawsze to coś-bateryjki będą podładowane:) Może cytrusku dasz radę na godzinkową kawkę też?
Gaston masz cztery wózki?? Wow, to chyba wiesz już o nich wszystko, który jest najlepszy? Jeśłi chodzi o funkcjonalność to ja się napaliłam na quinny, pcha się jak po masełku istna przyjemność ale te trzy kółka tak brzydko wyglądają-tylko że wyglądem się nie jeździ więc raczej przy nim zostanę. Trochę są drogie bo 600eu i o żadnych promocjach nie słychać...
 
reklama
dzień dobry
dzięki beakta za info:tak: a jak postępy twojego Nicusia? siedzi już bez podpórki? a może już biega a my nic nie wiemy?:tak::-D:-D nawijaj kobieto;-)

może byś kiedy z rana ruszyła i wpadła do nas na kawkę i pokazała dziecię, pobawiłby się z naszymi, nawet busem to cię odbiorę i przetransportuję
Nico siedzi juz twardo....wlasnie odkryl mozliwosc raczkowania choc jeszcze troche nieporadnie mu to idzie....;-)biegac to raczej szybko nie bedzie bo raczej leniuch z niego.

za 10 dni jade do PL i powoli musze sie przygotowywac bo przyszly tydzien juz mam dosc zajety klientkami wiec czasu za duzo mi nie zostanie...
 
Witam dziewczynki i czekam już na was:))Pogoda przepiękna;-):-) A moje dziecię mi taką radochę zrobiło od jakiegoś czasu w domu chodzi bez pamka no i oczywiście robi do nocnika:tak:ale jak wychodziłam do miasta na dłużej to jednak zakładałam :tak:;-)w razie wypadku:))tymbardziej że o muszli nawet nie chciał słyszeć a tymbardziej o krzaczkach aż tu wczaraj wow pakowałam się na górze a on bawił się przy mnie nagle woła mama siku na nocnik a sprzęt na dole :szok:więc biore go pod ręke i do kibelka a on jakby nigdy nic siusiu zrobił ;-):szok::-Dradocha w całej chałpce a dzisiaj byłam w sklepie a dzicię siusiu na trawce zrobiło i chwali się jak zwykle że duzi:-Dtylko był zaskoczony że nie było trzeba spłukać wody bo to mu zawsze najwięcej frajdy robi wylewanie siuśków i płukanie :-D
 
Czesc dziewczynki:-)
nie dalam rady wpasc ani na chwilke:zawstydzona/y:Ale tyle roboty ze szok,a musialam skorzystac z tego ze W ma druga zmiane to go zagonilam do pomocy:tak:Dziadek wzial Jule na spacer to mielismy czas spokojnie sie pakowac.Ale jeszcze nie koniec:-(
Nastepne spotkanie u mnie,mysle ze w przyszly piatek,jesli nie macie nic w planach(Ola ty bedziesz jeszcze no nie?).Jeszcze dam wam znac co do szczegolow,za posrednictwem ktorejs ktorej mam telefon,bo bede raczej odcieta od neta.
Widze ze zadna z Was nie zainteresowana moim ogloszeniem,wiec wystawiam na watku oddam,sprzedam...
No to pa do pozniej
 
reklama
My z Oliwką też już w domu, zaraz zabiorę się za usypianie Małej, bo niewiele pokimała... Spotkanie - miodzio :-D!!! Dzięki Kobitki i Martuana wracaj prędziutko, w dwupaku, co byśmy się jeszcze mogły spotkać przed naszym wyjazdem do Polski!!!! Z zakupami w lumpku gorzej, wszystko poprzebierane :szok::szok::szok:, ciekawe kto nas tak urządził :-p hehehehehehe... Zmykam powalczyć troszkę z Pyzą, narka
 
Do góry