reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

wpadniemy do was z przyjemnością:) On jeszcze w Dublinie ale dziś ma wrócić więc może jutro. Wiesz co myślę że to nie ma znaczenia że stare złamanie bo w końcu to ona teraz rośnie i nie powinno ją boleć. Wiem ze on zawsze radził żeby iść do gp tylko po to aby dostać list do szpitala wtedy się w ogóle nie płaci, a potem możecie się umówić aby przyjść o konkretnej godzinie jak on będzie miał dyżur ale to już się dogadacie jak się zobaczymy. Biedna Kamila i to akurat na wakacje....
 
reklama
ja i tak nigdy nie place bo mam medical card:) wiec mnie bez roznicy wlasciwie....bo jak pojade do szpitala to od razu powinni zrobic rtg .....ale wlasnie nie wiem czy nie stwierdza ze tylko przemeczona reka czy co......a spedzic tam kilka godzin na czekaniu to sama wiesz jak to jest:)dlatego wolalabym fachowca zapytac:)moze faktycznie jakies masci tylko czy co.....no nic....jak cos to po poludniu jak kamila ze szkoly wroci :)

noooo....a moje dziecko normalnie jakies nadpobudliwe jest....skacze mi ciagle w tym brzuchu,wypycha sie.....a powinno chyba zwolnic tempo:):):):) no nic...wazne ze sie rusza:)tylko dlaczego az tak nadpobudliwie? hahahahaha
ech.......tak mi sie chcialo ryby po grecku:( zrobilam wczoraj i nawet jej nie tknelam.....juz mnie sie odechcialo....ech....ciaza....hehe
 
hahaha ja dziś w maternity też im powiedzialam że to dziecko jest hiperaktywne, normalnie wstyd mi było siedzieć między ludźmi bo tak mi brzuch skakał:):rofl2::happy:
A zachciewajki siedzą w głowie dopóki oko nie zobaczy-na tym jest koniec, nawet smak tracą:)
 
AGA ja mam taki wozek jak w mother care (krycha wyslala link) do sprzedania wozek w stanie idealnym z wszystkimi akcesoriami za 100 euro.jakbys byla zainteresowana wozek ogolnie super tylko ja sie przeprowadzilam na pietro i ciezko tesciowej go nosic po schodach.
aaa i witam sie kobietki
ja juz po pracy smigam jezdzic autkiem :-)
 
reklama
mmmm jak miło.moja dziunia śpi od jakichś 30 minut,mężulek na imprezce,cisza spokój i cały wieczór dla mnie.naznosiłam jedzonka do wyrka,wzięłam prysznic i oddam się lekturze.w końcu mam na to czas i mogę nadrobić zaległości.mam tylko nadzieję że mała nie zaszczyci mnie swoją obecnością za chwilkę bo ona lubi robić mamusi takie niespodzianki:sorry: miłego wieczorku babeczki
 
Do góry