reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Aine to te 7 kg chyba mi oddałaś hehehe:-D
Bożenko ja też wczoraj myślałam o celtik parku ale no właśńie nie wszystko chyba jeszcze tam rozkwitło co? Na razie jakas pogoda nieprzewidywalna więc wolę szybszy obiadek zrobić.
Krycha mówisz że nie zaszkodziłoby?Hmmm tylko ze musiałabym kupić całą butelke tego malibu a to sie chyba mojemu nie spodoba, no chyba że przy następnym spotkanku pomożecie z resztą?
Gastone a co jest fajnego w Birr, chyb przejeżdżaliśmy tamtędy w ubiegłym tygodniu, to w stronę Tullamore?
Gdzie można jeszcze tak poprzechadzać sie tu wokół Limerick, jakaś woda w Killaloe, a znacie jakies miejsca z jeziosrkiem albo rozlewiskiem?
Cytrus jak Ty przesadzasz z tym wyglądem...Co Ty chcesz...:)
 
reklama
Beakta w tesco sa pampersy na wczesniaczki nazywaja sie micro baby i to jest na wage od 1kg do 2.5 kg wiec takie maciupcie sa jak jeszcze jestes zainteresowana to mozesz sobie podjechac!!!!!!!!!!!!
 
CZESC KOBIETKI
AINE 7 kg super tez tak chce :wściekła/y:na mnie te dietki cud nie dzialaja zadna ...cwiczenia cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia i malutkimi kroczkami waga leci tylkoto przynosi efekty jak dla mnie oczywiscie.wam jednak zycze powodzenia w dietkowaniu sie...
moje dziecko wyzdrowialo ma juz osiem zabkow:rofl2:
GASTONE ja tez juz czuje sie troche obco tu na forum ale to troche na wlasne zyczenie bo do pracy wrocilam...nie mam czsu na spotkanka ale mam propozycje ...jesli BEAKTA sie zgodzi to moze jak pojade do niej na pazurki to moze ty tez wpadniesz ...ja bede co prawda sama ale milo bybylo sie poznac...i jestem razem z toba dumna z postepow maxa
pozdrawiam was bardzo goraco kobietki
 
Witam się dziewczyny:tak:BOŻENKO ciesze się że udały się zakupy ;-)ja jeszcze jutro tam skocze i może coś dokupie fajnego:-) OLEŃKO NIE MA SPRAWY :) możemy spotkać się u Alex :) JUSTYŚ a ty lepiej zakładaj ciepłe skarpety kobitko bo z nereczkami to nie ma żartów:szok: szkoda że cierpisz bo to paskudztwo boli:))))Ja wczoraj byłam z rodzinką na placu zabaw i siedziałam na korku wieczorem tak mnie pęcherz bolał że bez nospy się nie obyło:) Gratuluje dietowicz:szok:kom:)))Nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze ja też chce już dietkować:-( Doczekać się nie moge moich ciuszków i roz 36-38 ale na razie moge się poobjadać:))
 
Siema :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:!!!!! Ale fajny dzionek :-D - mili goście, sernik na zimno, sałatka po grecku ach :-):-):-):-)!!!!!!! I słonko - aż chce się żyć!!!!!! Olivca, w małych ilościach nie zaszkodzi, ale wszystko z umiarem ;-)!!!
 
hello,
dzisiaj skorzystaliśmy z pięknej pogody i pojechaliśmy na plażę Spanish Point
Bąbel najadł się piasku:-D:-D
olivca właśnie w Killaloe jest rozlewisko rzeki Shannon nawet jachtami pływają jak na Mazurach tylko w tle są góry:nerd::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Olivcia w Birr jest ladny zamek, ale nie do zwiedzania w srodku.Zamek otoczony hektarami ogrodow, jeziorko, do zobaceniaogromna luneta astronomiczna itp. Masz link zobaczysz. Home Page - Birr Castle Demesne
Sylwia bardzo chetnie bym cie poznala o ile bede wtedy mial wtedy czas.
A my dzis spedzilismy z rodzinka czas na zakupach.Zakupki udane , kupilam kolejne buty do kolekcji hihi.Rodzice zadowoleni, obkupili sie w ciuszki, wiec niedziela spedzona spokojnie.
A teraz juz mowie dobranoc b0m troche zmeczona
 
hejo, śpicie już laski? kurczę, ja zasnęłam o 5 po południu i obudziłam się o 10 wieczorem:wściekła/y: i co ja w nocy będę robić....
 
reklama
Do góry