reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Wrocilam z Limericku.Jestem wykonczon, zasmarkana, zalozylam niewygodne buty , bola mnie nogi, reka ruszac nie moge,leje sie ze mnie jak z byka, mam zawroty glowy.Jeeeezuuu cos jescze????buuuuuuuu
 
Witam. Na pol dnia was zostawic a tu kilka stron do nadrobienia.:-)..Bylam dzis tez w Limerick z moja bratowa. Zrobili jej scan, dzidzia ma juz 2.333 kg, wszystko w jak najlepszym porzadku...za to pani polozna myslala ze ona dopiero pierwszy raz przyszla do lekarza a tu juz 34 tc :tak:No ale dogadalysmy sie ze pierwszy raz w IRL a nie wogole.:-)
 
Krycha,spokojnie Pyza zaskoczy wkoncu:tak:Jula tez odrazu nie zaskoczyla choc czasem pila mleko z cyca przez butle no i herbatki to modyfikowanego jakos nie chciala.Przynajmniej odemnie.Ale wkoncu po wielu podejsciach zalapala i powiem Ci ze mojej przyjaciolki synek(urodzony dwa dni po Juli)zalapal w ty samym czasie.Niech Twoj maz sprobuje,bo wiesz ona madra dziewczynka wie ze u mamusi jest cos lepszego:-D

No, mam nadzieję, że w końcu zaskoczy!!!! A ostatnia próba była właśnie podjęta przez męża, nie przeze mnie i dalej nic :dry:, ech... A teraz leży w kojcu i marudzi cały czas - zdrzemnęła się tylko jakieś pół godzinki i choć śpiąca jak nie wiem to spać iść nie chce, wrr :wściekła/y:... No nic, idę znów potulić tą moją pociechę może w końcu zaśnie :confused:
 
Krycha ja to wszystko pamietam :tak:Ale nie lam sie kolezanko bedzie dobrze.Nauczy sie.A potem przyjda nastepne troski.Tak jak ja mam teraz z Jula.Ktora co noc spi z nami i ciagnie mnie za wlosy i kopie po zebrach:-(
 
reklama
Krycha ja to wszystko pamietam :tak:Ale nie lam sie kolezanko bedzie dobrze.Nauczy sie.A potem przyjda nastepne troski.Tak jak ja mam teraz z Jula.Ktora co noc spi z nami i ciagnie mnie za wlosy i kopie po zebrach:-(

Ciekawy rodzaj pieszczot, nie ma co ;-)...

Czy w tym tygodniu mamy jakieś spotkanko? Bo się już pogubiłam :-p...

Idem już sobie, Pyza zasnęła, w końcu, mąż zaraz wraca więc czas na zasłużony odpoczynek!!! Śpijcie spokojnie, do jutra, buziaki :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry