reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Noooo, jestem w końcu :-p... Pogoda super, pospacerowałyśmy, Pyza w końcu zasnęła a ja mam czas żeby troszkę naładować baterie :-)!!!! Myślałam, że znajdę tu dziś więcej do czytania, ale... :eek:!!! Albo ta pogoda albo wyprzedaż ciuchów za 2.95 Was Kobietki od kompa odciągnęło ;-)!!! Olivca, dopiero doczytałam - Ty do nas szybko wracaj, tu trochę bezpieczniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hehehehehe... Widzę, że tu nadal niewiele się dzieje :laugh2::laugh2::laugh2:, jakiś dziwny ten dzień... Muszę moją Pyzuśkę wykąpać, już dość Dnia Dziecka!!!! Aha, oglądałam ten film, "Ps. I love You" i kurczę, albo ja bezduszna jakaś jestem albo oziębła totalnie, ale nie uroniłam na nim ani jednej łzy :eek:... Coś ze mną nie tak???????? W sumie mocno się zdziwiłam, bo jednak nadal hormony we mnie buzują, a tu taka niespodzianka :-p... Odebrałam ten film raczej jako lekką ...komedyjkę :baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry